TTT Liinid

TTT Liinid Autode ja reisiparvlaev piletid

TTT Liinid pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete TTT Liinid purjetamine ja sealt praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia.

Broneerimine TTT Liinid piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik TTT Liinid hinnad reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval TTT Liinid piletid ja sealt praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia võrgus kohe kinnituse.

Nii et kas te otsite päeva shopping trip välismaal või puhkus break Parvlaevasadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia reisil TTT Liinid on kiire, lihtne ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida TTT Liinid piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima TTT Liinid ületamisel info ja ajakavad kõik sõidud ja sealt praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia, sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad teil joonistada teie TTT liinid parvlaeva reisi.

Kui sõidavad praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia, siis broneerida praami ristumiskohale TTT Liinid ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

TTT Liinid pakub fantastilisi piletihindu ja sealt praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

TTT Line Ferres

TTT Liinid Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri TTT Liinid laevapileteid
ja sealt praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia internetis eelnevalt Ferryto.com ja sa alati nautida meie odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud TTT Liinid liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada TTT Liinid Ferry pileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul.

Umbes TTT Liinid

TTT Liinid tegutseb üks päev autoveok Sitsiilia praami lähtekohast Napoli sihtkohta Catania. Sõit kestab 12 tundi ning laev väljub Napoli 21: 00 PM esmaspäevast laupäevani ja 19: 30 PM pühapäeviti.

TTTlines on lubatud pakkuda avatud tekile / telkimine pardal (teenus, mis annab võimaluse jääda ja / või raamatu majutust otse pardal enda haagissuvila Määratud laeva piirkonnas:

TTT Liinid Ferry
telkimine pardal on saadaval 01 aprillist 31 oktoobris laupäeval ja pühapäeval väljumised Napoli ja reedel, laupäeval ja pühapäeval väljumised Catania.

Telkimine pardal tuleb piletil märgitud, pardale minekut Camping pardal.

Mineku aeg on kolm tundi enne laeva väljasõitu) ning on sätestatud kokkulepped: la Confederazione Italiana Campegiatori - il Club del PleinAir - Caravan ja Camper sõbrad - Turit - Gruppo Amici Camperisti Catania - ACTI Palermo - ACT Italia Federzione - Associazione Nazionale Coordinamento Camperisti - AC autoelamu - Touring Club Italiano - Camping Card International - Camperlife e Camper Club Italiano - nii saame anda oma liikmetele soodustust ette nähtud "Special Camper" edendamine.

TTT Liinid Marsruudi kaart
Tlubab järeldada ära Camping pardal valemi (aprillist 1st oktoobrini 31st):
  • Ainult kuni Camping pardal on ruumi (alates novembrist 1st märtsini 31st):

Info ja broneerimine, võtke ühendust:

telkimine pardal ei ole kättesaadavad broneerimiseks online!

  • Neaples büroosse: tel. 0815752192 - faks 0815752132
  • Neaples piletikassa: tel. 0815802744 - faks 0814206159
  • Catania piletikassa: tel. 095340644 - faks 095281043
  • Kõnekeskus: 800915365 (tasuta)
TTT Line Ferry
Märkus: broneerimine, palun esitada: numbrimärk ja sõiduki pikkus - ees- ja perekonnanimi reisijate - kuupäev ja lahkumise / alal liinil - liikmekaardi number - telefoni / faksi number või e-posti aadressi.

M / n Trinacrias ja M / n Partenope.
Nad on nii äsja ehitatud Roro / inimesed laevad, mis alustas tegevust mai 2002, vastavalt Itaalia lippu, mis sõidavad täiskoormuse kiirus 22 sõlme.
Laevad mõõta 186.50 meetri; maksimaalne laius 26.60 meetrit lai ja läbi jämeda kandevõime 7.200 tonni.

Nende kogumahutavus võimsus kokku 25.000 tonni. Laevad viia maksimaalselt 950 reisijat.

Majutus Igal laeval on järgmine: kõik 198 õhusõiduki tüüpi tooli pinke on kokku 78 kajutid jaguneb sise-ja välispoliitika kajuteid igaühel on oma vannituba ja WC; kaks kajutid on saadaval mahutada puuetega reisijatele.

Iga salongi koosneb kahest alt narid ja kaks top kokkuklapitavad narid, töölaua, tooli, kapp ja peegel. Sööki, laevade iga on elegantne söögituba, kus reisijad saavad leida iseteenindusega restoran ja à la carte restoran.

Võib ka lõõgastuda restoran baar, baar asub laeva ahter, ja / või elutuba tugitoolid, mugavad diivanid ja lauad. Samuti on määratud ala mänguautomaadid, videomängud ja kauplus.

TTT Liinid Cabin
Laevad on varustatud nii eskalaatorite ja kena liftid. Iga laev on kandevõime 2.040 meetri pikkuse tarbesõidukite lisaks suutlikkust lennukisse 75 autosid 1.80 meetrit kõrge autotekil.

* M / n Trinacrias on identne M / n Partenope, vaid erineb, et ta on kaks sviiti.


Parim võimalik TTT Liinid pileti hind gurantee

Parim TTT Liinid pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku TTT Liinid pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud TTT Liinid või sealt Parvlaevasadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav TTT Liinid pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat TTT Liinid piletid palun kliki siia.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta TTT Liinid.

Nimel, Kool & Social Club TTT Liinid pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine TTT Liinid - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane TTT Liinid rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaim võimalik määr ja sealt praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia.

Meie spetsialist TTT Liinid rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta TTT Liinid palun kliki siia.

TTT Liinid kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

TTT Liinid Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane TTT Liinid kauba- ja lasti reserveerimine ja sealt praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia.

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda soodushindu, eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes TTT Liinid liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda TTT Liinid klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live TTT Liinid piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida TTT Liinid auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt praamiga sadamate Napoli Sitsiilias Catania Itaalia meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas TTT Liinid üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Ferryto.com odavaim laevapileti hindade, kui te võtate lühike kanalite vahel praam Calais Prantsusmaa, praami Iirimaa või ületamisel Amsterdami Holland. Meil on ka parvlaev pakub kaugemate parvlaeva reisi ja mini püsikiiruse sihtkohtadesse nagu Hispaania, Taani ja Kreeka saartel.