Thames Clipper Ferries - Reisijate ja auto Ferry Tickets

Thames Clipper Ferries pakub odav reisiparvlaev pilet broneerimine reaalajas laevapileti hindade võrdlus. Sa alati odavaim kättesaadav Thames Clipper Ferries laevapileti hind broneerides internetis aadressil FerryTO - ja see on garantii.
3.7 tähed - põhineb 2,447 kommentaare

Thames Clipper Ferries Ferry Tickets - Odav laevapileteid ning suurepärane teenindus - mida aprill 25
5/ 5tähed Pärast fantastiline kokkuhoid ja klienditeenindus sain broneerimisel minu Thames Clipper Ferries laevapiletid alates FerryTO ma lihtsalt pidin teile teada, mis rõõm see äritegevust koos sinuga. FerryTO on esimene ja ainus online-laevapileti broneerimine teenus olen kasutanud, kes ei pane oma raha sinna, kus nende suu on nii teenuse ja hinna. Ma päästsin ligi euro 10 line minu Thames Clipper Ferries laevapiletid koos FerryTO, oli väga rahul sujuv tehing ja teie suurepärane klienditeenindus - tänan teid väga tõesti!

Thames Clipper Ferries

Thames Clipper Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Thames Clipper Ferries pileti broneerimine, parvlaeva ajakavad ja reisijate andmete Thames Clipper Ferries purjetamine ja sealt Woolwich (Ida) St George Wharf, Vauxhall (West) koos peatustega järgmised muulide (idast läände), Woolwich, Põhja Greenwich O2, Greenwich, Masthouse, Gröönimaa, Canary Wharf Tower, London Bridge, Bankside, Blackfriarsi, Embankment, London Eye Millbank ja St George Wharf, Vauxhall.

Broneerimine Thames Clipper Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, võrrelda kõiki Thames Clipper Ferries hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Thames Clipper Ferries piletid ja sealt Woolwich (Ida) St George Wharf, Vauxhall (West) koos peatustega järgmised muulide (idast läände), Woolwich, Põhja Greenwich O2, Greenwich, Masthouse, Gröönimaa, Canary Wharf Tower, London Bridge, Bankside, Blackfriarsi, Embankment, London Eye Millbank ja st George Wharf, Vauxhall online instant kinnitust.

Reisimine Thames Clipper Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Thames Clipper Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Thames Clipper Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid sõidavad ja sealt Woolwich (Ida) St George Wharf, Vauxhall (West) peatub järgmisel muulide (idast läände), Woolwich, Põhja Greenwich O2, Greenwich, Masthouse, Gröönimaa, Canary Wharf Tower, London Bridge, Bankside, Blackfriarsi, Embankment, London Eye Millbank ja St George Wharf, Vauxhall sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitavad sa joonistada oma Thames Clipper Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel on Thames Clipper Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Thames Clipper Ferries pakub fantastilisi piletihindu ja Woolwich (Ida) St George Wharf, Vauxhall (West) koos peatustega järgmised muulide (idast läände), Woolwich, Põhja Greenwich O2, Greenwich, Masthouse, Gröönimaa, Canary Wharf Tower, London Bridge, Bankside, Blackfriarsi, Embankment, London Eye Millbank ja St George Wharf, Vauxhall parvlaeva sadamatesse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Thames Clipper Ferries

FerryTo enam pakkumisi
Thames Clipper
teenus
Thames Clipper
on vee-bussi, mis tegutseb Londonis Thamesi jõel. Ettevõte pakub pendeldaja teenused vahelist Ida- ja Kesk-Londonis, samuti turismiteenuseid.

Thames Clippers marsruudid hõlmavad kõiki famouse jõeäär maamärgid. Big Ben, London Eye, Tower of London, St Pauli katedraal ja O2 on vaid mõned Londoni populaarseks vaatamisväärsuste, mida saab näha pardal mugav käsitööd. Kliendid saavad istuda ja nautida avarat ja mugavat istekohta, kellel on juurdepääs WiFi rohke suupisteid pakkuda.

Umbes Thames Clipper Ferries

Thames Clipper pakub ainulaadse võimaluse reisida nende reisijate jaoks, kes tahavad vältida ummikuid alade või hõivatud rongid ja torud - nägelus vaba hop-on / hop off teenus mööda peateed venitada Thames pendeldajad ja turistid.

Kiire ja sageli koos laevastiku kiire katamaraanid jätta suuremate muulide iga 20 minutit. Nad võtavad teid London Bridge Canary Wharf vähem kui 10 minutit planeeritud pendeldaja teenust.

Thames Clippers Ferries

Liine, Woolwich (Ida) St George Wharf, Vauxhall (West) koos peatustega järgmised muulide (idast läände), Woolwich, Põhja Greenwich O2, Greenwich, Masthouse, Gröönimaa, Canary Wharf Tower, London Bridge, Bankside, Blackfriarsi, Embankment, London Eye Millbank ja St George Wharf, Vauxhall.

Hilton / Canary Wharf praami
Thames Clippers tegutseb otsese cross jõe Canary Wharf - Rotherhithe Ferry, vahel Canary Wharf Pier ja Hilton Docklands Nelson doki muuli juures Hiltoni hotellis Rotherhithe. Teenus kasutab väiksemad paadid kui pendeldaja teenust, kuid töötab kõrgemal sagedusel umbes iga 10 minutit. Parvlaev saab kasutada nii hotellikülalistele kui ka reisijad, kes ei ööbi hotellis.

London Bridge / Canary Wharf Shuttle
Thames Clippers tegutseb transporditeenust London Bridge City kai ja Canary Wharf Pier. See teenus töötab ainult maksimumi AM ja tipp PM Commuter tundi (esmaspäevast reedeni). Pakkudes täiendava 10 minut teenus, mis ühtib peamine pendeldaja teenust Nende muulide.

Tate Boat Service
Tate Boat teenindab külastajaid vahel reisides Tate Modern muuseumis South Bank ja vanemad Tate Britain in Millbank üle jõe.

O2 Express
O2 Express kullerteenused teenindavad London Eye, London Bridge Pier ja QEII Pier The O2. Teenus pakub ka era- põhimäärused.

Kuna on asutatud 1999, Thames Clippers tegutseb nüüd laevastiku kaksteist luksus kiire katamaraanid. Kõik paadid on tellitud ja nimetas tegevdirektor Sean Collins.

Kui pardal WiFi toega seadet otsima "WiFi Hotzone" võrku. Lai valik toit on saadaval terve päeva laevastiku enamuse.

Siit kohv, tee ja vahemikku hommiku- munchies (peekon butties, saiakesi ja värskeid puuvilju) on saadaval hommikul pendeldaja ja kui õhtul lähenemisviisid, hõrgult kerge sõrme toit on täiuslik kaaslane viisakas klaasi veini, õlut, šampust või midagi kivid baarist.

Meie kiire katamaraanid on luksusliku sõita, kas te kasutate teenust igapäevane töölesõit, öö läbi sõpradega, kui külastate galeriid või vaatamisväärsusi reis koos perega.

Istekoha alad on avar, mugav ja kliima kontrollitud, pluss kõik reisijad tagatud koht.

Thames Clippers

Laevad on varustatud tualettide (sealhulgas puudega inimestele mõeldud lisad) reisijate kasutada. Meie 220 istme katamaraanid ka beebi riietusruumid.

Soodus rühm parvlaeva reisi kohta Thames Clipper Ferries.

Nimel, Kool & Social Club Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Thames Clipper Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live pileti hinnad, kontrollida, kättesaadavus, vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamat auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Balti ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway

Vali Thames Clipper Ferries parvlaevade jaoks odavaim laevapileti hinnad ja Woolwich (Ida) St George Wharf, Vauxhall (West) koos peatustega järgmised muulide (idast läände), Woolwich, Põhja Greenwich O2, Greenwich, Masthouse Gröönimaal, Canary Wharf Tower, London Bridge, Bankside, Blackfriarsi, Embankment, London Eye Millbank ja St George Wharf, Vauxhall.