Shidao Line Ferries Reisijate ja auto Ferry Tickets

Shidao Line Ferries laevapileti broneerimine, parvlaeva sõiduplaanid, reisijate teavitamine ja promo sooduskupongi koodid
4.3 tähed - põhineb 86 kommentaare

Shidao Line Ferries

Shidao Line Ferries auto ja reisiparvlaev piletid

Shidao Line Ferries pakuvad regulaarselt reisijate regulaarne kruiisilaeva vahel korea mandril asuvast Shidao ja Hiina sadamate Gunstan

Broneerimine Shidao Line Ferries piletid pole kunagi olnud lihtsam, me võrdleme kõik Shidao Line Ferries hindu reaalajas tagab kiire hinnapakkumisi, nii et saate osta odavam saadaval Shidao Line Ferries piletid.

Nii et kas te otsite päeva shopping praamisõitu välismaal või puhkus break reisimine Shidao Line Ferries on lihtne, kiire ja stressivaba viis sinna ja tagasi. Raamat, mida Shidao Line Ferries auto või reisiparvlaevade piletid koos meiega ja naudivad rohkem valikuvõimalusi ja paindlikkust.

Uusima Shidao Line Ferries ületamisel info ja ajakavad kõik praamid väljuvad Book Shidao Line Ferries piletid vahel Gunstan (Hiina) ja Shidao (Lõuna-Korea), sealhulgas teave parvlaeva sadamate ja kasulikku turismiinfot umbes sihtkohtadesse meie üksikasjalik marsruut ja linnakaardid aitab teil joonistada teie Shidao Line Ferries parvlaev reisi.

Kui on autoga, koos perega või soolo suu reisija raamat parvlaeva ületamisel koos Shidao Line Ferries ja jõuda sihtkohta värskendamist, lõdvestunud ja õnnelik.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Shidao Laevafirmad

Shidao Line Ferry
Ferry Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Shidao Line Ferries piletid
vahel Shidao (Lõuna-Korea) ja Gunstan (Hiina).

Hind näed on hind, mida maksta. Kell ferryto.com ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Shidao Line Ferries liinil pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Märge: Ferryto.com ei suuda pakkuda Shidao Line laevapileteid sel ajal. Palun kasutage broneerimissüsteemi vasakul broneerida Shidao Line / Gunstan laevapileti alternatiivse praamiühendus.

Umbes Shidao Line Ferry

Shidao Ferry Line sõita ja Gunstan ja Shidao.

Tegevuskulud kaasaegne tavapäraste reisijate, autode ja lasti praami Shidao Ferries purjed alates Gunstan et Shidao igal teisipäeval, neljapäeval ja pühapäeval ning Shidao tagasi Gunstan igal esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval.

Kõik on öise praamiga reise.

Shidao Line Ferry Väljumisprotseduurid

kontrollides

Väljumine töötlemine algab mitte varem kui 2.5 tundi enne väljalendu ja lõpeb 1 tund enne laeva väljumist. Seetõttu reisijad peavad olema parvlaeva check-in leti hiljemalt kaks tundi enne laeva väljumist täita pardakaart vorm ja lahkumise kaardi väljumise protseduurid.

Lõpuleviimine saabumise / lahkumise kaardid

Kuigi saabumist kaarte vaja siseneda Hiina on kättesaadavad parvlaevaga, see on mugavam täita seda samal ajal kui Korea lahkumise kaart enne maha.

Väljalend kaart (Korea) tuleb täita Korea, samas saabumist kaart sisenemise Hiina peab olema kirjutatud kas Chinesee tähemärki või inglise keeles. Sest kontaktandmeid saabumist kaardile saab sisestada nimi ja telefoninumber koht sul peatuda oma esimese öö.

Tollideklaratsioon

Tollideklaratsiooni alad asuvad mõlemal pool väljumist kontrolli counter. Kõik reisijad, kes kallis kaup või väärisesemeid (kaamerad, kellad, ehted, karusnahk tooted) on kohustatud esitama deklaratsiooni.

Kui kuulutatakse, sisestage nimi kirje, kogus ja hind tolliblanketil ja praegu nii objekt ja tolliblankett koos. Pärast avalduse kinnitamist hoidke dokumenti oma tagasisõit.

Kui te kõrvale ilma tollideklaratsiooni oma väärtasjad võivad olla maksustatavad tagasisaatmiseks, sest neid peetakse välismaal oste. Travelers koos midagi deklareerida saab minna otse kontrolli counter.

Sisseränne väljumine

Ootama kooskõlas taga kollane joon väljumise kontrolli counter. Kui see on teie kord, esitada pass, pardakaart ja lahkumise kaart.

Niikaua kui teie viisa kehtib, kui inspektor ei küsi küsimusi ja lihtsalt tempel passi. Väljalend kaart tempel ja jääb inspektor ja saabumist kaart saab klammerdada peale oma passi. Hoia saabumist kaardi, kui pöördute tagasi ja läbida sisserände saabumist protsess.

Ferry väljumine

Kui te kaotate kontrollimiste, saate sisestada tollivaba ala osta alkohoolseid jooke, sigarette ja kaamera film.


Parim võimalik Korea pileti hind gurantee

Parim Shidao Line Ferries pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Shidao Line Ferries pileti hind ja ei ole varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksma oma laevapileti, millel on Visa Electron kaart . Hind me tsiteerida Valitud Shidao Line Ferries auto või reisiparvlaev pilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate oma laevapileti, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Shidao Line Ferries pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Shidao Line Ferries piletid palun kliki siia.

Soodus rühm praami reisida Korea.

Nimel, Kool & Social Club Shidao Line Ferries pileti broneerimine

Soodsad Group Reisimine Shidao Line Ferries - Ferryto.com pakkuda spetsiaalne isiklik ja taskukohane Shidao Line Ferries rühm ja treener pidu parvlaeva reisija reserveerimine pakub sulle madalaima võimaliku parvlaeva sooduspakkumisi.

Meie spetsialist Shidao Line Ferries rühmareise meeskond tagab parimat lahendust teie ja teie reisijat. Ainus nõue saada diskonteeritud rühmareise parvlaeva määr on see, et teie partei peaks olema vähemalt kümme inimest ja reisi samal ajal. Lisateavet rühmareise kohta Shidao Line Ferries palun kliki siia.

Korea kaubik, kaubavedu ja lasti praamid

Shidao Line Ferries Commercial Sõidukid ja Kaubavedu

Ferry logistika pakkuda isiklik ja taskukohane Shidao Line Ferries kauba ja lasti praamid reserveerimine vahel Gunstan (Hiina) ja Shidao (Lõuna-Korea).

Lisaks pakub soodushindadega et ettevõtjate ja pinnaseveok Ferry Logistika on nüüd ka võimalik pakkuda diskonteeritud parvlaeva veohinnad eraklientidele nagu need, kes tahavad võtta transiidi kaubikute mis tahes Shidao Line Ferries liinidel teenindas. Lisateavet ja instant online quote oma kaubik parvlaeva ületamist palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Korea klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell Ferryto.com Sul on võimalik saada live Shidao Line Ferries piletite hinnad, vaadata kättesaadavuse vaatamiseks parvlaevad sõiduplaanid ja raamatu Shidao Line Ferries auto ja reisiparvlaev pileteid meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Shidao Line Ferries üle 1,200 laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway