Zeebrügge Ferries

Zeebrügge Reisijate ja auto praamid

Zeebrügge reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine Zeebruggest Hull.

Võrdle kõiki saadaval Zeebrügge laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Zeebrügge auto ja reisiparvlaev piletid teele ja Zeebruggest, Hull P & O Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Zeebrügge Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Zeebrügge Ferry Tickets
P & O Ferries parvlaevade purjetamine Zeebruggest Hull Internetis ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Zeebrügge reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Zeebrügge laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Zeebrügge

Zeebrügge toimib nii rahvusvahelisel sadamas Brugge-Zeebrügge ja mereäärne suvituskoht hotellides, kohvikutes, jahisadam ja rand.

Asub rannikul Põhjameres, kõige aktiivsem meri maailmas, oma keskse asukohaga Belgia rannikul, lühikese vahemaa Suurbritannia ja vahetus läheduses tiheasustusega tööstusriikides linnades teha Zeebrügge ristumiskoht liiklus igas suunas. Kiirtee Brügge ühendab Zeebruggest Euroopa kiirtee süsteemi; võib saada ka ja Zeebruggest rongi või trammiga.

Zeebrügge on Belgia tähtsaim kalasadam ja hulgimüük kalaturg asub on üks suurimaid Euroopas.

Peale seda reisiterminal parvlaevad Ühendkuningriik, sadama toimib keskmine ava Euroopa autotööstus ja on oluline, et import, käitlemine ja ladustamine energiatoodete, põllumajandus saaduste ja muude üldine last. Zeebrügge on suurim LNG terminal keeruline Euroopas.

Zeebrügge Ferry Port

Belgia sadamas Zeebrügge kasvanud Flanders "Kõige olulisem reisisadamas tõttu oma hea asukoha ja lihtne juurdepääs.
Kui plaanite oma praamisõidu, pidage meeles, et check-in aega sõidukitele on 90 minutit enne väljalendu ning jalgsi reisijate, 90 minutit enne väljalendu.

Zeebrügge Ferry Port Aadress:
Leopold II Dam 13 (Havendam)
B 8380
Belgia

Kohalejõudmine autoga:
Parvlaev terminali Zeebrügge asub välimine dokki (Buitenhaven), Leopold II Dam (Havendam). In Zeebrügge viitade tähistatud tsooni 1 "," Auto parvlaevad "ja" P & O Ferries / Hull ". Seal on lühike ja pikk viibimise parkimisvõimalused sadamasse kõiki tasuda kohapeal.

Kohalejõudmine rongiga:
Brugge Central Station teenindab riiklike ja rahvusvaheliste read. Belgia on ühendatud Prantsusmaa, Holland ja Saksamaa kaudu TGV Thalysi teenust kuni 3 treenib iga päev Pariisist Brüsselisse. Brüsselist on 4 väljumised tund Brügge. Sõit kestab umbes 50 minutit.

Kohalejõudmine bussiga / treener:
Seal on iga päev bussiga väljumised. Laseri / välja laskma punkti Brügges on nüüd taga Carrefour Express Station Square.

Niipea kui sõidad emaplaadil praami Belgia, saate Tugevneda oma privaatset salongi ja lõõgastuda baaris samal ajal oma cruiseferry väljub üleöö. On aeg proovida valik fantastilisi baarides ja restoranides saadaval nii P & O Ferries, et Zeebrügge, pluss pardal meelelahutus ja kasiino enne hea une.

P & O Hull Zeebrügge parvlaevad teid otse suurepärane kiirtee ühendused Belgia Prantsusmaale ja pärast seda.

Pärast külastate Zeebrügge, Siis kohe märgata, et see linn on alati hoolikalt hinnaline oma arhitektuurne ja kunstiline aarded minevikust.

Sest turismi ja kultuuri teave:

In & Uit - Toerisme Brugge
PL 744
B-8000 Brugge
Tel. + 32.50.44.46.46
Faks + 32.50.44.46.45
E-post: toerisme@brugge.be

Zeebrügge asub mööda suur liivarannad Belgia rannikul ja on lähedal kõik suuremad keskused nagu Oostende ja Blankenberges.

Paar miili kaugusel on keskaegse linna Bruges, oma suured restoranid ja kuulus Belgia šokolaadi! Miks mitte jalutama mööda Brugge kanalid ja romantiline munakivitänavate või nautida visiit Tomera turuplats? Alternatiivina võid minna kaugemaltki Antwerpen, Brüssel, Luksemburg, Strasbourg või Ardennes, kõik tõi käeulatuses P & O Ferries, et Zeebrügge, Belgia.

Mis teeb Brugge nii unikaalne kuigi see, kuidas ta tegeleb möödunud täna. Inimesed Zeebrügge tahaksin kutsuda teid liituma neile ja nautida nii palju kui nad teevad.


Parim võimalik Zeebrügge laevapileti hinna garantii

Parim Zeebrügge Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku P & O Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Zeebrügge. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Zeebrügge laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Zeebrügge laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Zeebrügge auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Zeebrügge Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Zeebrügge laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Zeebruggest meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Zeebrügge ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway