Volos Ferry

Volos Reisijate ja auto praamid

Volos reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Volos kuni Alonissos, Glossa ja Skiathos.

Võrdle kõiki saadaval Volos laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Volos auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Volos, Alonissos, Glossa ja Skiathos koos Kreeka Seaways parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Volos Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Volos Ferry Tickets
koos Kreeka Seaways parvlaevade väljuvad Volos kuni Alonissos, Glossa ja Skiathos internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Volos reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Volos laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Volos

Volos on uusim Kreeka sadamalinnades, kus on märkimisväärselt suur osa kaasaegseid hooneid, püstitati pärast katastroofilist maavärinatest 1955. See sisaldab vallad Volos, Nea Joonia ja Iolkos, samuti väiksemad äärelinna kogukonnad.

Majanduses linna põhineb tootmise, kaubanduse, teenuste ja turism ja oma parema infrastruktuuri linn on muutumas üha dünaamilisemaks. Kodu Ülikooli Tessaalia, üks tähtsamaid riigis, linn pakub laia valikut vahendid konverentside, näituste ja suur kultuuriline ja teaduslik üritused koos rahvusvahelise standardile spordi hulka.

Linna Volos asutati keskel 19th sajandil ja on elav linn on oluline veepiiril, mis on vooderdatud palju saia kauplused, kohvikud-baarid, restoranid ja mezedopolia.

Sadamas Volos on ka väga aktiivne päevakavad saartele Sporaadid: Skiathos, Skopelos ja Alonissos.

Volos Ferry Port

Volos on vaja peatus oma viis Pelion mis asub vaid selle kõrval. Vólos saab meri Pelion külade vajunud mänd kaetud mäed. On meeldiv vaatepilt eriti öösel, kui ainult oma tuled võib näha.

Linna Volos on huvitav ka kultuuri seisukohalt. Seal on Volos arheoloogiamuuseum, mis sisaldab leiud ümbritsevate alade et Ere dateeritud pronksiaja et hellenismi perioodil. Municipal Galerii ka huvi. See on majutatud Raekoja ja eksponeerib maalikogu ja skulptuurid uuskreeka kunstnikud.

Tutvumine ja üle Volos

Kõik maismaatranspordi jõuab Volos, samas kui rahvusvaheline lennujaam Kesk-Kreekas Nea Anchialos seob linna rahvusvahelistesse sihtkohtadesse.

Ferries
Port of Volos on lingid saared, enamasti Sporaadid, samuti mõned sihtkohad Pilio.

meremagistraalide
Volos on seotud läbi Kreeka E75 Highway Axis (enamasti tuntud PATHE) Põhja-ja Lõuna-Kreeka. Lisaks sellele, Axis E65 on värav Lääne-Kreeka ja sadama Igoumenitsan kaudu tasandikel sisemine Tessaalia; See osa E65 kiirtee valmib 2012.

lennujaam
Linna Volos koos ülejäänud Kesk-Kreekas, on seotud ülejäänud Kreekas ja Euroopas Nea Anchialos National Airport. Lennujaama kõige suurem õhu lane Kreekas pärast Eleftherios Venizelos, mille võimsus on 800 reisijat tunnis ja rajatised peaaegu 10 lennukit. Volos on esimene linn Euroopas funktsioon Lennusadama Services läbi Argo Airways, mis põhineb Volos. Vesilennukite ühendada Volos koos Skiathos, Skopelos, Allonisos, Ateena ja Thessaloniki.

Raudtee
Raudtee stationVolos "raudteejaama hoone projekteeris Evaristo De Chirico varsti pärast vabanemist Kesk-Kreeka. Osa jaam ikka toimib see maaliline 1884 struktuuri, mis meenutab, et mõned väärikas kodu. Kõrvaloleval neoklassikalise hoone ehitati aastatel 1900 ja 1903 all Evaristo De Chirico, oli haldus peakorter Tessaalia Raudtee.

Täna, linna teenindab otseste ülejäänud Kreekas ja raudteejaamakompleks maja ruumid rongi hooldus. Volos on otseselt seotud Athens kord päevas, kusjuures Thessaloniki kaks korda päevas, ning Larissa 15 korda päevas. Varem Volos anti kätte raudteeliine kolme erineva mõõtureid, arvesti gabariidijoont Tessaalia Raudtee Kalampaka, standard gabariidijoont Larissa ja 600 mm rida Pelion. Jäänused kolmekordne rööpmelaiusega endiselt olemas lähedal jaam.

kaasaegne Volos

Arhitektuuri ja linnakeskkonnas Volos iseloomustab ruudustik ruutude ja tänavad, selle tunde naabruses, selle kehtestamise neoklassikalise hooned, vanuses tööstuslikud ehitised, mitmed rohelised oaasid, ja kõige ilmsemalt lähedust merele ja sadamale.

Need elemendid koos laenata Volos oma atmosfääri ja omapära, moodustades ühe kõige ilusam kreeka linnad. Praegune linna plaan Volos oli suures osas loodud 1882, varsti pärast vabanemist linna ja oli tugevasti mõjutanud mõisted neoklassikalise linnaplaneerimise. Plaanis on ühendatud kaks linna keskustes (loss ja Nea Magazia) koos lihtsa telje; see oli siiski mõnevõrra piiratud andnud täieliku arengu võimalusi linna. Saabumist oma põgenikku 1922 ja maavärinad 1955 andis Volos selle praegusel kujul.

Nea Magazia algas ehitus 1841, tuginedes geomeetriliselt kujundatud kava. Iseloomulik see plaan on tee telge, mis on paralleelne kaldal, mida mööda arenenud kauplused ja eluruumide ja Kesk tee telge täna Dimitriados tänav, Iasonos Street, K. Kartali Street, Diminiou, Iolkou Tänav ja Ermou tänaval.

Arengu uus linn langes kokku õitsev uusklassitsistlike. Ühiskondlikud hooned saage selle stiili ja prestiižne eramajad kuuluva jõuka kaupmehed olid eriti keeruline. Tüüpilisteks näideteks on:

3-korruselise Hotel de France, Muljetavaldava dekoratiivse seinamaali (1894, Iasonos ja K. Kartali Street)
National Bank, varem Epirothessalian Bank (1895)
Ateena Bank (1903 täna raamatukogu Ülikooli Tessaalia)
Achillopouleion Haigla (1901)
Arheoloogiamuuseumi Volos, Athanasakeio (1909)
Agricultural Bank (1909, varem Kosmadopoulos Bank)
Cinetheater Achillion, (1925)
Aegli Hotel, (1927), kujundas Kassiopoulos
Hoone õhujõud kõrged ametnikud Club lähedal Agios Konstantinos Park, arvatavalt on kavandatud Le Corbusier
Kreeka Keskpank (1935)
Averofeian kohtute
Pere maja Kartalis, Glavanis, Kastemis, Saratsis
Sarafopoulos Mansion (1927), täna Volos Club
Hästi säilinud Regas maja ning oma ainulaadse dekoratiivsed seinamaalingud, täna Lütseumis Kreeka naised.

Volos osales 2004 olümpiamängude ja Olympic City aitas esitleda uut nägu tänapäeva Kreekas maailma publik. Linnas on ka alates mänginud host ridamisi sportlikud üritused, nagu Euroopa sportlik meistrivõistlused.


Parim võimalik Volos laevapileti hinna garantii

Parim Volos Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kreeka Seaways reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Volos. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Volos laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Volos laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Volos auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Volos Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Volos laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Volos meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Volos ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway