Vis Ferry

Vis Reisijate ja auto praamid

Vis reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Vis Ancona.

Võrdle kõiki saadaval Vis laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Vis auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Vis, Ancona Blue Line Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Vis Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Vis Ferry Tickets
Blue Line Ferry parvlaevade väljuvad Vis Ancona internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Vis reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Vis laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Vis

Vis on üks Dalmaatsia saared Horvaatia. Kanal Hvar eristab teda saarel Hvar, ja Biševo kanali saarelt Biševo. See on umbes 60 miili kaugusel Itaalia rannikul.

Saarel pääseb praamiga Split või Ancona. Saarel on palju suurepäraseid randu. Enamik neist on rahumeelsed isegi kogu hooaja. Üldiselt rannapromenaad ei ole nii ära ja tundub tõesti loomulik.

Kohalikud on arvesse põllumajanduse, kalanduse ja turismi. Rannikul saare kalded ja eraldada. Lääne saarel on Komiza lahe ja põhja on Vis sadama.

Linna Vis asub Kirde-saare Vis põhjas hästi kaitstud lahe. Ta arendas endisest asulates Kut ja Luka, millest sai üks üksuse 16th sajandil kiriku ehitust Gospa od Spilica.

Vis Ferry Port
Külad on ida pool saare näiteks: Zenka, Milna, Bargujac, Podstražje, Podselje, Plisko Polje ja Marine Zemlje vajuma linna. Kuna II maailmasõda kogu saar olnud sõjaväe ala.

Turismi kohta Vis hakkas arenema oluliselt demilitariseerida saarel alguses sõjas (1991-1995) Horvaatia. Nii, see on ainult 15 aastat tagasi, et nii saar ja selle linna avatud visiidi turiste. Jääb militaarobjektid loodes ja kirdes osa lahe Vis on tunnistajate viibimise Jugoslaavia armee.

Viimase saja aasta jooksul osa elanikkonnast välja rännanud, et otsida paremaid elutingimusi. On ainult 2000 elavad inimesed linna Vis ja ümber 3500 kogu saare.

Paljud külastajad, eriti jahid, tulevad üha enam Vis. Iga hetk näed muutusi elustiili, kuid samal ajal Vis on hoidnud vana, vastupandamatu Vahemere võlu ja elu ilma stressi ja vaeva.

Vis Beaches

Lõunarannikul lähedal külas Rukavac, linna lähedal Milna on Srebrena rannas või Silver Beach. See on uimastamise valge kivikliburannast, mis kindlasti väärib külastamist. Siseosas lahe on osa Srebrena kaetud Peebles. See osa on tavaliselt siis enam ülerahvastatud, samas kui kivine osa on vaid mõne meetri kaugusel ning otsida väljaspool lahele ja on kindlasti palju rahulikum. Leiad baarid ja restoran kümme minutit walinkg rannast, lähedal, kus sa pead oma auto jätta.

Üks erakorraline ja uimastamise sisse- Aadria on Stiniva lahe põhja pool saarel Vis. Rannas ei ole ligipääsetav autoga ja pead kõndima raske ja järsku teed umbes 30 minutit.

Stoncica Bay asub umbes 6km kaugusel linna Vis põhja idakaldal saarel Vis. See on tõenäoliselt kõige populaarsem rannas noorte seas. Seal võid leida kena kiosk jäätised ja suupisteid, hubane restoran ja rannavõrkpalli mänguväljak. Rannas saab rahvarohke kogu hooaja. See on ilmselt parim rand saarel mis puudutab rajatised.

Nice rannas on ka jalutuskäigu kaugusel linna Komiža. Kõige märkimisväärsem rannas Kamenica. Seal võid leida kena lahe Peebles ja hubane atmosfäär tõttu Acquarius baari, et päevasel ajal töötab vaid mõne meetri kaugusel rannapromenaad. Ei toitlustab, kuid võite leida igasuguseid suupisteid.

Minnes edasi lõuna Kamenica leiad nudist rannas.

Toursim & Historical Vis

Kindluste ja kivised vaiad tunnistada tuhande-aastane asula Vis, ja jääb teatriks ehitatud aluste frantsiskaani klooster poolsaarel Prirovo, antiikmööbel therms või hellenismi kalmistu, kinnitavad, et Vis on üks vanim linnakeskustes Horvaatia.

Linn Vis, antiikmööbel Issa, asutas türann Syracuse Dionisius vanemad umbes 397 BC alusena Kreeka kolonisatsioon Aadria mere. Lahendamise Dionisius olid asub linnaosas, mis on nüüdsest Gradina ja poolsaarel Prirovu.

In hellenismi aja Vis oli nii võimas, et ta kindlaks oma kolooniaid asukoha täna linnades Trogir, Stobrec ja Lumbarda kohta Korcula saar. Paljud arheoloogilised leiud annavad tunnistust arengut Vis. Sa cansee kõige ilusam näide antiikse kunsti kohta Vis arheoloogilises kogumise Muuseumi Vis, mis asub linnuse Batarija: pronks juht jumalanna Artemida.

Selle kõrval on ka muid väärtuslikke antiikmööbel tööd juhina mehed ja naised, keraamilised vaasid erinevaid vorme, laevade ja eriti kogumise Amphora, mis võeti merest linna lähedal.
Spetsiaalne arheoloogilised tähtis on hellenismi hauakivid (steel) leiti linna piiresse Mrtvilu Lääne pool täna spordiga põhjustel.

Looduslikud tingimused ja traditsioon on määratud arengu majandustegevuse- elanike Vis. Tänu paljudes valdkondades viljeluskõlbliku ja kvaliteedi maa, eriti sellistes valdkondades nagu üle linna Vis põllumajanduses on alati olnud peamine osa majanduses.

Viinamarjakasvatuse on olnud kõige olulisem tegevus kohalike elanike alates antiigist ja nii kirjanik Agatarhid meile "kuidas viinapuu alates Issa, saar Aadria mere võrreldes teistega parem". Teisel pool rikas püügikohas selles osas Aadria

Sea arengut on mõjutanud kalapüük. Kõrval nimetatud tegevuste peamiseks teguriks on täna teenused, eriti turismi.
Linn Vis on rikas kultuuriliselt monumentaalne pärand uuem vanusest. On palju suve- majad, kindlused ja paleed.

Kui alates Kut, mis on kagu osa sadama ja lahe, siis ka mööda palee Jakin, palee luuletaja Petar Hektorovic, Petrinovics palee, maja, kus on üks parimaid Horvaatia kirjanikud Ranko Marinkovic oli sündinud, Prdvarics lossi ja Gazarovics palee. Seal järgida palee Gariboldi ja kuulus Vila Kaliopa ja Austria linnus Batarija.

On sadamas on ootel paleed Mardesicev, Radosijev, Vukasinovic-Dojmijev ja Tramontana palce ja torni Perasti. Väljaspool linna on inglise kindlused Terjun, Fortica ja Velington.

Me võime rõhutada, et sakraalarhitektuuri ja kunsti eriti pre romaani kirik Jurje (St. George patroon on linna ja tähistatakse aprillil 23rd) lahe sama nime lähedal on Czechvilla ja Church of St Marija in Podselju - vaimne saare keskosas, kus elanike Vis Pilgrim Mary Ascension.

Teistest sakraalne objektide peaksite külastama kiriku St.Ciprian ja Justine on Kut, kiriku Gospa od Spilica, mis ühendab Kut ja sadam ja frantsiskaani klooster poolsaarel Prirovo.
Seal on esmane ja keskkooli "Antun Matijesevic-Karamaneo" Vis.

Toas linna saab tegeleda erinevate spordiga tegevust. On hästi varustatud spordi- ja puhkekeskus nelja tennis-alused, korvpalli ja jalgpalli-maa. Sul on ka purjetamine, kriket ja tiibvarjuga klubi Vis. On võimalik sukelduda väljaspool linna koos teiste sukeldujad kahe sukeldumise-keskused. Võite minna ka mägironimine ja sõita jalgrattaga.

Linn Vis pakub üle 1500 voodikohta eramud ja korterid ja umbes 400 voodid hotellides. Sa ei jäta üks kümnest restoranid linnas või üks baarid / konobas mis on osades maaleibkondade väljaspool linna. Sa peaksid maitse kodumaise erialade nagu kodumaise leiva Vis ja pilchards grillil.

Aasta jooksul on palju huvitavaid ilminguid, eriti vana-aastaõhtul kohta vabas õhus, karneval ja rahvusvahelise festivali Harrastusteatrite mais Kultuurkapitali suvel Vis kontserdid ja teatri suvekuudel ning purjeregati oktoobris.


Parim võimalik Vis laevapileti hinna garantii

Parim Vis Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Blue Line Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Vis. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Vis laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Vis laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Vis auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Vis Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Vis laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Vis meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Vis ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway