Troon Ferry

Troon Reisijate ja auto praamid

Troon reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Troon, et Larne'i.

Võrdle kõiki saadaval Troon laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Troon auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Troon, Larne'i P & O Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Troon Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Troon Ferry Tickets
P & O Ferry Line parvlaevade väljuvad Troon, et Larne'i internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Troon reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Troon laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Troon

Troon on väike mereäärne linn 31 miili kaugusel Glasgow, Edela regioon Šotimaa. See on hea ööelu, suurepärased restoranid, suure valiku kauplused, suur kaasaegne jahisadam ja mõned fantastiline golfiväljakud sealhulgas Royal Troon Golf Club.

Troon on väga lihtne linna külastada tänu oma suurepärast transpordiühendust. P & O Ferry terminal ühendab Troon koos Larne'i Põhja-Iirimaal. Weeze lennujaam on vaid mõne minuti kaugusel ning pakub odavaid lende Euroopas, Iirimaa ja Lõuna-Inglismaal. Rongid iga poole tunni tagant ja sealt Glasgow ja Ayr, ja seal on ka suurepärane tee sidemeid Glasgow ja Lõuna.

Oli kord oluline vase ja tina kaevandused lähedal Troon, sealhulgas Grenville Mines. Kubla Grenville hakati töötas 1820s kuigi mitte produktiivne kuni 1850s, mil lõuna ja ida kaevandustes töötasid iseseisvalt. In 1906 need kaevandused ühendas Lõuna Condurrow moodustavad Grenville Ameerika kaevanduste ja kestis kuni 1920. Mineraalainete Condurrite on ühend mineraal nime Hea Condurrow Kaevanduse Troon.

Troon Ferry Port

Tegelik nimi "Troon" on midagi pistmist Šotimaa riikliku mängu. Selle asemel, et see pärineb "lõunatippu Trwyn" Celtic eest neemel või punkti. Milline on õiglane nimi kivine nina, millele palju varem osa linnast on ehitatud väljaulatuva lai liivane lahtesid põhja ja lõuna suunas. Nimigi ütleb atraktsioone see ilmne looduslik sadam oli realiseeritud alguses meremeeste läänerannikul, kuid see oli ainult tulemine 4th hertsog Portlandist 1808 et Troon õnn tõesti hakkas startida.

Hertsog võttis olemasolevad looduslik sadam põhja pool neemel ja lisatakse dokid. Hiljem parandusi hulka suurendades kaitsest neem kunstliku "ballast pank" valmistatud dumpinguhinnaga ballast sissetulevate kaubalaevu. Ja 1812 Troon oli lõpp-hobuste raudtee ühendamist Duke Portland söekaevanduste ümber Kilmarnock. See ei olnud litsentseeritud reisijatele, väike pisiasi kõrvale hoida, kaaludes, kes soovivad reisida ja nende laadimine veohinnad.

Aasta lõpuks on 1800s Troon oli esikümnesse söe sadamates Suurbritannias. Laevatehas avati linn 1860 ja päästepaat jaama saabus 1871. Laevatehas, tuntud enamiku oma ajaloost kui Ailsa-Troon Yard jätkuvalt tähtsal kohal pilvepiiril linna, kuid see lõppes ehitada laevu 2000. On lootust, et võib ümber projekteerida nii laeva töökoda.

Üks viimaseid laevade lõpule Ailsa-Troon oli MV Lochnevis, ehitatud CalMac ja kasutusel väiksemate saarte praamiga Mallaigi. Õue õitseaeg oli ehk ka 1950s kui palju alguses auto parvlaevade Šoti saarte vaheline teenused ehitati siin. Troon oli ka tuntud oma laeva-breaking äri, mis boomed 1950s ja 1960s ja mitmekesise tükeldamine ex-Briti Rail auru vedurid, kui nad said koondatud. Vahepeal söe liiklus langes Ayrshire'i söebasseinidest, kuid sadama jääb aktiivseks.

Seitsme kuuga Troon on seotud Larne'i Põhja-Iirimaa kiire katamaraan teenindatakse P & O Ferries. Laev on praegu kasutusel, P & O Express, mis asendas ühte näidatud päise pilt, võib kanda 225 sõidukite kiirusega 41 sõlme.

Troon Samuti on muid vaatamisväärsusi. Sadamas on nüüd koduks suur jahisadam peegeldab selle olulisust keskuse vaba aja purjetamise Firth of Clyde. Samuti pakub North Sands ja Lõuna-Sands, lai rannad tagatud käigud ja ornamendid üsna peen mereäärses kuurordis.

Troon pakub hea valik restorane, veini baari ja jäätisesalonge koos paljude eraldi omanduses kauplustes, mis pakuvad midagi veidi erinev.

Linn on hõivatud sadamas kauba- ja reisijateveo parvlaevadel Larne'i, Põhja-Iirimaa, puitu link ja muude kaubanduslike teenuste, restoran ja chip shop. Selle marina, Troon Yacht Haven, on üks Clyde juhtiv purjetamise keskused.


Parim võimalik Troon laevapileti hinna garantii

Parim Troon Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku P & O Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Troon. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Troon laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Troon laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Troon auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Troon Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Troon laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Troonist meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Troon ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway