Trelleborg Ferry

Trelleborg Reisijate ja auto praamid

Trelleborg reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Trelleborg Rostock Sassnitzi ja Travemunde.

Võrdle kõiki saadaval Trelleborg laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Trelleborg auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Trelleborg, Rostock, Sassnitzi ja Travemunde TT Line Ferries ja Scandlines praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Trelleborgi Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Trelleborg Ferry Tickets
TT Line Ferries ja Scandlines parvlaevade väljuvad Trelleborg Rostock Sassnitzi ja Travemunde internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Trelleborg reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Trelleborg laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Trelleborg

Trelleborg on sadama linn Skåne, Lõuna-Rootsis. Mitmed parvlaevade teiste Balti sadamate saabuvad. See on kõige lõuna linn Rootsis. Asutatud 12th sajandi võlgneb oma heaolu keskajal peamiselt küllaldaselt räimed.

In 1619 ta kaotas oma valla charter Malmö, kuid tagasi see 1867. Aja kiire areng algas ehitamiseks sadama ja tulemine raudtee in 1875, kui Trelleborg oli seotud Rootsi võrgu filiaal joont Lund.

Linn on nüüd oluline osa suhtlemisel Mandri-Euroopas.

Trelleborg on suuruselt teine ​​sadamalinn Rootsis. Parvlaev teenust Sassnitzi Saksa Rügeni saarel avati 1897, ja see oli hiljem järgnes seos Travemünde.

Trellborg Ferry Port
Foto Nils Holgersson

Kesk Area
In vanim osa Trelleborg keskaegne tänav paigutus on osaliselt säilinud. Kirik, mis algselt pärinevad umbes 1250, oli peaaegu täielikult ümberehitatud lõpus 19th sajandil. Kiriku ümber ja vana turuplats on Gamla Torg, mõned veidi ühe- eramajades iseloomulik Skåne on säilinud.

Smygdehuk majakas
Tee 9 jookseb ida Trelleborg kuni Smygdehuk tuletorn, märgistus kõige lõuna punkt Rootsis. Siit on 1,581km / 982mi et Treriksröset Norra-Rootsi piiril lähedal Lyngenfjord. Trelleborg kunstigalerii
Ida pool Municipal Park Trelleborg on kunstigalerii (1935), mille kogumiseks skulptuur Axel Ebbe (1868-1941). Aastal Stortorg on Sea Serpent purskkaev, ka Ebbe.

Trelleborg Harbor
On Trelleborgi sadamas lähedal raudtee, võib näha monument esitatud Saksamaal 1926 tänulikkusest abi Rootsi Punase Risti tagasi haavatud sõjavangid Venemaalt ajal Esimene maailmasõda.

Paarisaja meetri sadamast itta, on Skyttsgården, Municipal Museum. Västra Vammenhög. Küla Västra Vammenhög, kirdes Trelleborg, saavutas maailma kuulsuse pärast featuring Selma Lagerlöf raamatu "Wonderful seiklused Nils".

Trelleborg on ilmselt kõige tuntum suure ümmarguse kindlused. Põhjus on muu hulgas, et ta oli esimene, kes tunnustavad. Kuigi ringvalliga oli tuntud läbi aegade vähe energiat oli investeeritud figuring oma eesmärki. Ainult siis, kui motoklubi hakkas plaanid keerates ringvalliga sisse speedway-rajal tegi National Museum panna oma jala maha ja hakkas kaevamis- saidi 1933.

Linnus Trelleborg asub mõne kilomeetri lääne pool linna Slagelse ja pääseb vallid üldse korda. Autoga on lihtne juurdepääs maanteel E20. Jäta maanteel sisenemisel ei 40 Slagelse järel V liinil 150 suunas Slagelse. Pärast ca 2 kilomeetri minna vasakule väiksemal maanteel suunas Hejninge. Jälgi sealt.

Via ühistransport on võimalik bussiga Slagelse mis pääseb linnadevaheline rong Kopenhaagenist.

Muuseum on avatud aprill.-oktoober. 10.00 et 17.00. Reede suletud. Lai valik tegevusi toimub Trelleborg suvel.

Trelleborg Märgitakse hosting nädalas Lon Viking Fair Taani juulis ja korraldamine rekonstrueerimine lahing Trelleborg, kui Harald Bluetooth ja tema poeg Svend Forbeard võitles umbes võimu Taanis.


Parim võimalik Trelleborg laevapileti hinna garantii

Parim Trelleborg Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku TT Line Ferries ja Scandlines reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Trelleborg. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Trelleborg laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Trelleborg laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Trelleborg auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Trelleborg Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Trelleborg laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Trelleborg meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Trelleborg ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway