Torshavn Ferry

Torshavn Reisijate ja auto praamid

Torshavn reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Tórshavn Hirtshalsis ja Seysdisfjordur.

Võrdle kõiki saadaval Torshavn laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Torshavn auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Torshavn, Hirtshalsis ja Seysdisfjordur koos Smyril Line parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Torshavn Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Torshavn Ferry Tickets
koos Smyril Line parvlaevade väljuvad Tórshavn Hirtshalsis ja Seysdisfjordur internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Torshavn reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Torshavn laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Torshavn

Tórshavn on üks maailma väikseim pealinnades, kuigi see on koduks üle kolmandiku Fääri elanikkonnast. Behind sadama ja võluv, kui pisike vanalinna tuumaks kompaktne kaubanduskeskuseks, et tegemist rõõmsalt, et elu suvel nädalavahetusel ööd.

Selle taga, linna uuem korpus ja anonüümne kergetööstuses laod pühkima suunas inspiringly viljatu ring nõmm mäed. Esiteks tuli Viking "Ting", millele järgneb turule, hiljem edukas linn, ja nüüd oleme väikseim pealinn maailmas, ja üha kasvab.

Linn asutati 10th sajandil ja nime Thor jumal äikest ja välk Skandinaavia mütoloogia. Varasematel ajalugu Fääri saared Tórshavn sai poliitiline keskus Fääri saarte ja on täna.

Torshaven Ferry Port

Esimene asunike loodud oma parlament nimega "ting" ümber 800. Peaasi asutati Tinganes Tórshavn ja kohalike asju, kus asuvad erinevates osades saartel. Tinganes juhtis inimesi kaubelda ja osa võtta kohtu kohtumised jne Praegu on linn, kus elab umbes 20,000.

Torshavn on palju pakkuda oma turiste kui see on kultuuri keskus saartel. Oma kauni Nordic House, mis avati 1983 on omalaadne palju kultuuriüritusi Fääri saarte ja Põhjamaades.

Reynagarður - Vana pastoraadi ehitada 1630 koos 4 tiivad ümber sillutatud õue. Äsja taastatud westwing on pool-toestamist maja Taani stiili. Southwing on vana Fääri stiilis pärineb 16 saja.
Munkastovan tuleb ulatuvad tagasi keskea, raske kiviseinad valmistatud sama tehnikat, mida kasutati keskaegse hoone Kirkjubøur. Munkastovan samuti naabruses hoone, Leigubúðin, pääsesid, kui laastav tulekahju 1673 põles paljud hooned Tinganes. Leigubúðin, endine ladu, kus kuningad tulu, payed mitterahalise oli salvestatud. On raske Jooksvat hoone kuid see on mainitud ühe hoonete üle elanud tulekahju 1673.
Corps de Garde vahtkonnamaja ehitatud 1693, kus vangla keldris. Silt seinal.

Skansapakkhhúsið Fort lattu - Äärmuslik hoone Tinganes, ehitatud 1750. Teine punane-pruunikas majad olid kõik ehitatud pärast tulekahju 1673 ladude ja elamuid. Täna nad on riiklikud asutused.
Stokkastova vana lao dating pärast 1693

Skansin. kaitserajatisEhitatud 1580 Magnus Heinason kohalik kangelane, et kaitsta kaubanduse vastu pirats. Teise maailmasõja ajal sõda Fääri olid hõivatud Briti väed. Neil oli oma kontor kohta Skansin. Fordil on korduvalt ümber ehitatud ja saadud oma praeguse kuju 1780. See oli taastatud mõni aasta tagasi. On 2 relvi, üle jäänud Briti okupatsiooni kohta Skansin ja mõned vanad Taani pronksist relvad 1782.

Memorial tabeli Niels R. FinsenAastal sündinud Tórshavn (1860-1904). Ta pälvis Nobeli meditsiinipreemia. Lapsena ta nikerdatud "NRF" rock taga tahvel. Järgmine parkimiskoha Undir Glasheyggi on kaks kujud kujutleb mees ja naine naasnud äärealadel väljad Kerge ja peet.

Kongaminnið. Basalt obelisk püstitati 1882 mälestuseks visiit Taani kuningas Christian IX visiit Fääri saared 1874. Siit on teil suurepärane vaade linnale.

Merry nurgas. Keset jalakäijate tänaval on fountaine - ilma vee - ja kuju roostevabast terasest kujutleb tantsu lapsi.

Säästmise pank. Väikeses aias säästa pank on pronkskuju paar tehtud Fääri kunstnik Janus Kamban.

Nõukogu saalis, ehitatud 1896 kui vald saalis. Mõned aastad tagasi raad taastatud maja ja tegi nõukogu saalis.

Town Hall. Ehitatud Fääri basalt in 1894. See oli koolis, kuni 1955. Aastal midseventies taastati ja ümber büroohoone.

Lagthing, Fääri saarte Parlament hoone. Ehitatud puidu 1856 ja laiendati 1907.

RC Effersøe. Rajal ees Lagthing on portree büst esitades fääri poeet RC Effersøe. See avati 1933.

HN Jacobsens Raamatupood. Kaitstud 3-tiivuline hoone ilus aed. See oli ehitatud 1860 ja oli siis "realskúli", keskkool. Raamatu kaupluses alates 1918.

Havnar Kirkja. Kirik Tórshavn, ehitatud 1788. In 1865 seda laiendati ja taastati, torniga Seejärel ehitati üle ees kirikusse.

Smiðjan í Lítluvík. Vana sepikoda, ostetud nõukogu ja ümber artgalleri.

MettustovaÜks päris vana maja vanalinnaga Reyni. Ehitatud 1719 ja taastatakse rakenduse. 1965. See kuulub naiste klubi Tórshavn.

GonginVana mainstreet Tórshavn, väga kitsas ja maaliline. Mõned majad on ehitatud 19th sajandil.

Ríkisumboðið. Maja on ehitatud aastal 1880 Fääri saarte basalt. See on elu- ja kontor Taani "ülemkomissar".

Peale selle, teater, uus muuseum Fääri kunst, kino, kontsert, raamatukogude ja muuseumi vanavara spetsiaalse paadi muuseumi laulda ajaloolise au Faroese.The traditsioonilise Fääri tants koos aegunud ballaade räägib lugusid viikingid, nende elu ja battles.The keskaja pärand on aidanud ellujäämise fääri keele ja kultuuri Kuni kuupäevani. Peale selle, mitmeid muusika ja laulupidude toimuvad suvel, mis meelitab ligi palju külastajaid lähedal paikkonnas linna.


Parim võimalik Torshaven laevapileti hinna garantii

Parim Torshavn Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Smyril Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Torshavn. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Torshavn laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Torshavn laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Torshavn auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Torshaven Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Torshavn laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Torshavn meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Torshavn ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway