Tilos Ferry

Tilos Reisijate ja auto praamid

Tilos reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Tilos et Astypalea, Kalymnos, Kos, Naxos, Nisyros, Paros, Piraeus ja Rhodes.

Võrdle kõiki saadaval Tilos laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Tilos auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Tilos, Astypalea, Kalymnos, Kos, Naxos, Nisyros, Paros, Piraeus ja Rhodes koos Blue Star Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnitamine.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Tilos Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Tilos Ferry Tickets
Blue Star Ferries parvlaevade väljuvad Tilos et Astypalea, Kalymnos, Kos, Naxos, Nisyros, Paros, Piraeus ja Rhodes internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Tilos reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Tilos laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Tilos

Tilos (Ka kirjutatud Telos) on üks saared Dodekaneeside. Tilos asub umbes poolel teel suur Rhodose saarel ja Kosi saarel (COS).

Tilos on ilus aastaringselt, kuid enamik reisijatest, see on kõige meeldivamaks alguses hiliskevadel ning jätkub varasügisel. Tugev tuul talvel teha merereisid raske.

Ferries tegutseda aastaringselt alates Rhodes ja Kos, kuid graafikud on piiratud jooksul väljaspool hooaega ja tugev tuul võib tühistada teenust. Mais-septembris, Tilos Sea Star tiiburlaevaga pakub iga päev teenuse Rhodes. Tilos on ka populaarne purjetamine kohtades.

Kaetud mandli puud, mis õitsevad rikkalikult jaanuaris ja veebruaris, Tilos on rikkumata tunne ja saarlased ei ole (veel) hämmingus turistid, nii et nende loomulik külalislahkus ja sooja tervitab on tuntud.

Tilos Ferry Port

Ajal hiliskeskajal oli saar kontrolli all Knights of St John; varemed seitse väikest kindlused saab veel käinud.

Tilos on varemetes seitse kindlust ja paar maaliline kloostrid. Kõige värskemad nõude kuulsus on Tilos on avastatud mitmeid iidsetest skeletid liigiks pügmee elevandid, mis elasid saarel kuni umbes 3500 eKr.

Kuna pikaajaline jahi keelu saar on birdwatcher rõõmu. Jalutajad nautida ka palju meeldivaid teedele Tilos.

Tilos on head rannad, ja paljud neist taluvad, kui mitte täielikult vastu, alasti päevitamiseks.

Unikaalne Island loomastiku ja taimestiku

Tilos on rohkem kui 125 looduslikud linnuliigid (veerand, mis kuuluvad I lisas EL linnudirektiivi); 378 dokumenteeritud taimeliikide [mitteametlik hinnangul ületab 1,000], sealhulgas 28 erinevaid orhideesid, 8 mis on klassifitseeritud kui harva; Kuue mägedes jõudes 654 meetri kõrgune, mis on punktiir 7 iidsed lossid ja sadu Bütsantsi kabelid; 19 rannad, mis on kättesaadavad maanteel või ainult meritsi või jalgsi; ja maa-aluse võrgustiku magevee vedrud, mis toidavad kogu saare sealhulgas viljakas põllumajanduslik orus Eristos lõunasse.

Tilos ümbritseb sinine Egeuse mis on asustatud kriitiliselt ohustatud Vahemere munkhüljes, Bottlenose ja triibuline Dolphnis, tuunikala, vaalad ja prioriteetsed mere elupaigatüüpe nagu pseudo-steppide kõrreliste ja üheaastaste [Thero-Brachypodietea].

Saare majanduses põhineb peamiselt ökoturismi ja ka kultiveerimise puuvilju, köögivilju ja tsitruselised, oliivi-, mandli- ja pirnipuud.

Island ökoturismi funktsioone 6 põhimõtteliselt saare kõnniteede, mis erinevad kaugus ja aste kerge või raske; Bütsantsi ajastu kirikud originaalfreskosid; Sügisel ja kevadel eesli seljas läbi maal ja mere ääres pikniku rannas; visiidi Harkadio koobas Messaria mis on arheoloogiline avastus Neoliitikum tööriistad, kivistised ja luud hirved ja kääbus elevandid, et asustatud Tilos in 7,000 BC; suurepärane 15th sajandil kloostri Püha Panteleimon lääne lõppu; linnuvaatlus, eriti saare kolmeaastase LIFE Nature projekti, mille eesmärk on suurendada elanikkonna kolme ohustatud looduslike linnuliikide.


Parim võimalik Tilos laevapileti hinna garantii

Parim Tilos Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Blue Star Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Tilos. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Tilos laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Tilos laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Tilos auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Tilos Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Tilos laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Tilos meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Tilos ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway