Tartus Ferry

Tartus Reisijate ja auto praamid

Tartus reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Tartus Veneetsia ja Alexandria.

Võrdle kõiki saadaval Tartus laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Tartus auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Tartus, Veneetsia ja Alexandria VISEMAR Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Tartus Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Tartus Ferry Tickets
koos VISEMAR Ferry Line parvlaevade väljuvad Tartus Veneetsia ja Alexandria internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Tartus reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Selleks, et saada Tartus laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Tartus

Tartus on Süüria tähtsuselt teine ​​rannikul pärast Latakia. See on umbes 90 km kaugusel Homsi, 251 km Damaskusest 105 km kaugusel Hama ja 90 km kaugusel Latakia. Vaata kaart distantsidel linnade vahel.

Tartus asutati Foiniikia koloonia Arwad ja jäi oluliseks lahendamise läbi hellenismi ja Rooma ajal. See sai suure Christian linnus ja neljandal sajandil kabel kuid ehitati siin, mis on väidetavalt esimene pühendatud Neitsi Maarjale.

Maavärin 487 AD osas hävitati kabel kuid ime jätnud oma alter imekombel puutumata. Hiljem linna ja katedraali olid rünnanud Saladin jõud kuid Knights Templirüütlite kaitses rikastatud linn ja seda valitses olla ristisõdijate linna kuni 1291.

Tartus, Süüria

Tartus on väga populaarne turismisihtkoht. See on kauni mereranna ja kuurordid poe külastajad. Tema rikas ajalugu on ilmne arhitektuuriga linna.

Ristisõdijate arhitektuuri parimaks näiteks on Cathedral of Our Lady of Tortosas. Nüüd toimib linna muuseumi. See maja erinevate Syro-Foiniikia, Rooma Bütsantsi, Frank ja moslemite antiik.

Vanalinna ajaloolises kesklinnas. See sisaldab vana kaheteistkümnenda sajandi seina, mis on aidanud säilitada võlu vanalinnas.

Vanemas osa linnast asub kauni lossi Templirüütlite. Ehitatud hilja kaheteistkümnenda ja varajase kolmeteistkümnendal sajandil loss on nüüd enamasti varemetes. Vallikraavi linnuse ikka eraldab vanalinna uuelt linna põhja- ja ida poole.

Muud vaatamisväärsusi linna hulka Beit El Baik Palace ja Hosn Suleiman tempel. Läheduses on Arwad Island, ainus asustatud saar Süüria, on võimalik külastada siit.

Lisaks katedraal, teiste vaatamisväärsuste hulka vanalinna ja linnamüüri, mis säilitab ilu vanalinnas. Rannad ja vesi on puhas ja majutus on suurepärane. Paljud hotellid ja restoranid piirkonnas.

Muud lähedalasuvate vaatamisväärsuste hulka Baniyas, Qalaat Yahmur, Qalaat Areimeh, Draykish, Qalaat Kadmous, Amrit, Safita, Crac des Chevaliers, Meshta al-Helú ja klooster St. George.

VISEMAR Ferries, Veneetsia põhinev shipping compan hiljuti turule kaks uut liini ühendamiseks Veneetsia Tartus Süürias ja Aleksandrias Egiptuses.


Parim võimalik Tartus laevapileti hinna garantii

Parim Tartus Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku VISEMAR Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Tartus. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Tartus laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Tartus laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Tartus auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Tartus Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Tartus laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Tartus meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Tartus ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway