Tars Ferry

Tars Reisijate ja auto praamid

Tars reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine tõrvast Spodsbjergini.

Võrdle kõiki saadaval Tars laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Tars auto ja reisiparvlaev piletid teele ja tõrvast, Spodsbjergini koos Langelandstrafikken Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

tõrvasid Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Tars Ferry Tickets
koos Langelandstrafikken (Langelands Færgen) Ferry Line parvlaevade purjetamine tõrvast Spodsbjergini internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Tars reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Tars laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Tars

tõrv on Taani külas, kus elab 1,994 (1 jaanuar 2011) asub Vendsysseli, põhjaosas Jüütimaal. Tõrv on osa Hjørringi valla.

Nimi külas pärineb tõenäoliselt Põhjamaade jumal Thor. Ala oli 1264 mainitud Thorse, mis võib tähendada Thor pühamu.

Kell tõrv parvlaeva terminali võite parkida oma auto, osta piletid ja jalgu sirutada, mil sa ootad praami ja jätkavad oma teekonda bussi, rongi või taksoga. Loe tõrv parvlaeva terminali ja kohaliku piirkonna menüüs vasakul.

Spodsbjergini-tõrv praami ühendab lõunaosas Taani jagatud The Great Belt. Laevaga Spodsbjergini saarel Langeland võimaldab võtta otsetee Fyni Lolland ja Falster ja sealt edasi Meremaa või Saksamaal.

Tars Ferry, Taani

Tõrvast onLolland, praami võtab suu reisijat, autod, mootorrattad, mopeedid ja jalgrattad Spodsbjergini kohta Langeland. Ületusaeg koos LangelandsFærgen on 45 minutit.

Crossing The Great Belt alates Spodsbjergini et tõrv - või vastupidises suunas - kestab umbes 45 minutit ja toimub pardal parvlaevad Odin Sydfyen (ülal) või Frigg Sydfyen, et pakkuda tunnis teenust päevasel ajal aastaringselt. Parvlaevad väljuvad nii Spodsbjergini ja tõrv on 15 minutit üle tunni. Suvel 2012 kaks uut parvlaeva oodata minema teenust Spodsbjergini ja tõrv.

Spodsbjergini-tõrv praami on oluline osa Highway 9 vahel Odense kohta Fyni ja Nykųbing Falster kohta Falster. Highway 9 on kiirtee vahel Odense ja Svendborg kohta Fyni, kuid Svendborg Spodsbjergini kogu saared Tåsinge ja Langeland, Highway 9 on kahe sõidurajaga maanteel palju liiklust, nii et oodata vähemalt 30 minuti sõidu ajal Svendborg Spodsbjergini kohta Langeland.

See osa Highway 9 on muide üsna maalilised ja läbib kaks Taani suur Sildade Svendborgsund Bridge Svendborg saarele Tåsinge ja The Langeland Bridge, klassikaline kaarsild vahel väike saar SiO ja Langeland. Highway 9 kohta Lollandi on ka enamasti kahe sõidurajaga maantee, kuid enamus Highway 9 kohta Lollandi on sirge nool vaevalt väikelinnades ja 90 km / h kiirusepiirang.

Väga harvadel juhtudel, kui The Great Belt Bridge suleti kukkumise jää kaablite pikk sild on Spodsbjergini-tõrv parvlaeva oli ainuke ühendus ida ja lääne vahel Taani - koos laevaliinil kogu Kattegati vahel Jüütimaa ja Meremaal.

Turismiinfokeskusest
Turismiamet Nakskov Turistbureau on brošüüre ja palju kasulikku teavet Lolland-Falster. Turist kontor asub aadressil Axeltorv 3, 4900 Nakskov. Heitke pilk oma kodulehel, kus leiate hulgaliselt inspiratsiooni!

Jalgrattasport pühad
Kui olete huvitatud jalgrattaga puhkus, Lolland-Falster on masside pakkuda. Külasta Lolland-Falster on koostanud mitmeid jalgrattateid nii Lolland ja Falster, et teid läbi maal ja linnades. Lisateavet klõpsake alloleval lingil.

Langelands Færgen
Tõrv-Spodsbjergini Ferry
Asukoht City tõrv
Piirkond Lollandi
Riik DenmarkContact Information Phone + 45 33 15 15 15
Aadress Tårsvej
Tõrv, Lolland 4912 Harpelunde
Taani


Parim võimalik Tars laevapileti hinna garantii

Parim Tars Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Langelandstrafikken Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Tars. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Tars laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Tars laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Tars auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Tars Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Tars laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja tõrvast meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Tars ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway