Tallinna Ferry

Tallinna Reisijate ja auto praamid

Tallinna reisisadama ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Tallinnast Helsingisse, Mariehamn-Stockholm.

Võrdle kõiki saadaval Tallinna laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Tallinna auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Tallinna, Helsingi, Mariehamn-Stockholm koos St Peter Line, Tallink Silja või Viking Line Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Tallinna Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Tallinna Ferry Tickets
Püha Peetruse Line, Tallink Silja või Viking Line Ferry parvlaevade väljuvad Tallinnast Helsingisse, Mariehamn-Stockholm internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Tallinn reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Tallinna laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Tallinn

Mis imeline kontsert järgneb kaks suurejooneline ilutulestik aastavahetuse ööl, Tallinn sai ametlikuks Euroopa kultuuripealinn 2011. Samal hetkel Eestis ümber kroonidest eurodesse ja sai 17th Euro liige Euroopa Liidus.

Meri kulu kapitali, haruldane kalliskivi Põhja-Euroopas Soome lahe, see on Tallinn. Mis üks täiesti säilinud keskaegseid linnu Euroopas on väärtuslik linna UNESCO maailmapärandi nimistusse.

Kui keskaegse hansalinna ja pikka aega ajaloos domineerinud sakslased, rootslased ja venelased, täna Tallinnas sisaldavad palju mõju omadest päeva, kuid ikka õnnestub säilitada Eesti hinge ja identiteeti. See ei ole suur kapital, Tallinna elanikkond on veidi üle 400,000, kuid see on kõik. Väga rikas kultuuri- ja meeldiv atmosfäär, ning palju muud huvitavat veel uurida.

Tallinn on oluline Balti sadama regulaarselt reisijate regulaarne ja auto parvlaevade Helsingist, Mariehamn-Stockholm haldab St Peter Line, Tallink Silja või Viking Line.

Tallinn on moodne linn ekstra tavapärase äritegevuse, telekommunikatsiooni ja interneti lahendused.

Tallinna Ferry Port

Tallinn on unikaalne kooslus väga vana ja väga kaasaegne. Linnas ärkasid rohkem kui viiskümmend aastapikkune magada raudse eesriide taha, et tema sündi iseseisvuse 20 augusti 1991. Alates sellest ajast on linna kasvanud maitsekas ja tagasihoidlikult. Seal on palju ajaloolisi hooneid uurida, samuti ilusad pargid ja vaatamisväärsusi. Palju huvitavaid hooneid jääb alates tsaari perioodi Tallinnast väljuvate ajalugu.
Tallinn on ajalooliselt koosnes kolmest osast, ja see võib olla kasulik hoida seda vahet pidama, samal ajal kui külastate linna.

Ajalooline keskus Ala on nüüd jaotatud nn all-linna (koos raekoda - Raekoja plats - ja maamärk Tallinn - taevas kõrge Olavi kirik) ja, Upper Town koos Toompea loss ja Pikk Hermann torn.

Toompea (Domeberg), mida nimetatakse ka "Cathedral Hill" sai asukoha keskasutuste: esiteks Taani kaptenid, siis komturs ordu, hiljem Rootsi ja Vene presidendid. Kuni 1877 Toompea oli eraldi linn (Dom zu Reval), elukoha aristokraatia; ja täna on see istme Eesti valitsuse, nagu ka paljud saatkonnad ja elukohti. Linnapea turismiobjektid selle osa linnast on Castle (Castrum Danorum), koos kahe katedraalid - üks õigeusu ja luteri.

Old Town, Mis on vanas hansalinnas, oli oma, eraldi katedraal Hill, halduse, kuni hilja 19th sajandil. See oli tähtis keskus keskaegse kaubanduse selles Euroopa osas, millele ta kasvas jõukas. Raekoja - Raekoja plats - ja maamärk Tallinn - taevas kõrge Olavi kirik koos torni ja linnamüüride on ühed olulisemad vaatamisväärsused seal. Eestlased asendasid kohalikud baltisakslased, kuna enamik seas tallinlaste esimesel ligikaudu keskel 19th sajandil. Eestlased elama lõuna vanalinnas.

KadriorusUmbes 2km ida keskuses, seal on teine ​​- peale Nevski katedraal ja St.Nicholas "õigeusu - jäänuk tsaari Venemaa, et välistada Tallinna kahe sajandi jooksul. Suveresidents tsaar Peeter I, suurepärane, ekstravagantne loss, on väga hea näide Põhja-barokk. Tänaseks pakub see osa moodsa kunsti muuseum.


Parim võimalik Tallinnas laevapileti hinna garantii

Parim Tallinn Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku St Peter Line, Tallink Silja või Viking Line Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Tallinna. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Tallinn laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Tallinna laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Tallinnas auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Tallinna Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Tallinna laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Tallinna meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Tallinna ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway