Tínos Ferry

Tínos Reisijate ja auto praamid

Tínos reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Tínos et Andros, Mykonos, Paros, Piraeus, Rafina ja Syros.

Võrdle kõiki saadaval Tínos laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Tínos auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Tínos, Andros, Mykonos, Paros, Piraeus, Rafina ja Syros koos Agoudimos Lines, Anek Liinid, Blue Star Ferries, Küklaadid kiirlaevad, Egeuse Speed ​​Lines või mere Jets Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Tínos Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Tínos Ferry Tickets
koos Agoudimos Lines, Anek Liinid, Blue Star Ferries, Küklaadid kiirlaevad, Egeuse Speed ​​Lines või mere Jets Ferry parvlaevade väljuvad Tínos et Andros, Mykonos, Paros, Piraeus, Rafina ja Syros online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind .

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Tínos reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Tínos laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Tínos

Tínos on osa küklaadide rühma saari. Saar on ümbritsetud Andros, Syros ja Mykonos, ja võib leida põhja pool Egeuse meres.

Tínos on seotud tavalise ferris et Andros (1 poolteist tundi), Mykonos (40 minutit), Naxos (1 poolteist tundi), Paros (2 tundi), Syros (30 minutit) ja Santorini (7 tundi). Peale mandril, Tino on seotud ka teiste Egeuse mere tavalise parvlaevad ja veealused, et ühendada Tínos Mykonos (20 minutit).

Nelikümmend valge väike maaliline küla üle 700 kirikuid ja kloostreid, puhas mieliä ja kauni ja kivikliburannad on elemendid, mis loovad imelise saare Tínos.

Siiani teadmata enamik välisturiste, Tínos enamasti meelitab Kreeka palverännaku seal näha ja puudutada imeline tervenemine ikoon Neitsi Maarja, et leiti 1822.The usklikud osaleda kahe aastane religioossete palverännakud, märtsil 25 ja august 15, kui imeline ikoon viiakse alla sadama üle pea ustavad.

Tínos parvlaevasadama

Tínos on väga huvitav koht, mida külastada. Üks saab nautida puutumatu arhitektuur, maaliliste külade, oma kauni rannad ja oma traditsioonilise kultuuri ja eluviisi, mis on endiselt olemas.

Tínos ideaalne koht armastavad loodust, arhitektuuri, kunsti ja traditsioone ning tõesti täiuslik vastus nendele ootustele.

Kui otsite massiturismi ja ülerahvastatud rannad, siis sihtkohta ei ole sinu jaoks. Tínos on saar neile, kes hindavad vanu viise ja elustiil saarlaste autentsete maaliline küla, et üks loodab leida Kreeka saarel ja lihtne Kreeka köök, et Kreeka ise on kuulus. Siin on Tino, see on tagasi põhitõdesid.

Kui te esimest saabuvad Tínos Town, siis kindlasti mõelda, et eelmises lõigus kehtib täiesti erinevat saart, ja et me oleme teinud drastilisi viga meie tekstis. Võite kindel olla, siiski, et tõuklema ja sebimine linna ei kehti ülejäänud saare!

Suvekuudel ja nädalavahetustel, linn on tuikav aktiivsus, peamiselt tänu Kreeka külastajate siin austust püha neitsi kuulus kirik Panagian. Kahjuks paljud neist, ei ole neil võimalus külastada ülejäänud saare, sest enamik külastajaid kiriku jääda vaid paar tundi või ainult üheks ööks.

Ülejäänud saar asub avastamata ja selle rannad jäävad kunagi nii kutsuv. On siin Tínos et meie selts hakkas 32 aastat tagasi. Kuigi Tínos ise peegeldab mineviku, meie asutuse ja meie teenused on väga palju antud. Pakume laias valikus majutus, kõik puhas ja mugav, rõhuasetusega Kreeka külalislahkust ja loodusega.


Parim võimalik Tínos laevapileti hinna garantii

Parim Tínos Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Agoudimos Lines, Anek Liinid, Blue Star Ferries, Küklaadid kiirlaevad, Egeuse Speed ​​Lines või mere Jets Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Tínos. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Tínos laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Tínos laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Tínos auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Tínos Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Tínos laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Tínos meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Tínos ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway