Symi Ferry

Symi Reisijate ja auto praamid

Symi reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Symi Kosi ja Rhodes.

Võrdle kõiki saadaval Symi laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Symi auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Symi, Kos ja Rhodos GA Ferries või Dodekanisos Seaways parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Symi Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneerige Symi Ferry Tickets
GA Ferries või Dodekanisos Seaways parvlaevade väljuvad Symi Kosi ja Rhodes internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Symi reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Symi laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Symi

Symi asub Lõuna Dodekaneeside põhja Rhodes ja ranniku lähedal Edela-Türgi. Saarel on veidi üle 13 km põhja / lõuna ja umbes 8 km ida / lääs mille pindala on mõned 68 ruutkilomeetrit.

Symi jaguneb iseloomulik valdkondades - Yialose on peamine sadam. Chorio, sõna otseses mõttes "küla", on üleval linna. Pedi Bay on all orus Chorio, lõuna Yialose. Nimborios on lahe ja lahendamise põhja Yialose. Seal on väike asula juures Marathounda ja suur klooster kompleksi Panormitis.

Saarel Symi ei ole lennujaama, nii et ainus võimalus saada seal toimub meritsi. On parvlaevade Piraeus Symi paar korda nädalas, kuid teekond võtab kaua aega. Parim võimalus on lennata Rhodose saarel ja võtab ta sealt. Siit Rhodes on regulaarne parvlaevad Symi ja teised saared Dodekaneeside ja seal on palju daytrip ekskursioonid et minna Symi samuti.

Külastajatele Ühendkuningriigis ja Euroopas, Symi võetakse kasutusele kas lendavad Rhodes või Kos ja seejärel parvlaeval.

Symi Ferry Port

On kolm parvlaevad ühendamiseks Rhodes ja SymiOn "Proteus" ja "Symi" auto-parvlaevad ja "Aegli" tiiburlaevaga. Aegli väljub Mandraki Harbour in Rhodes New Town, auto-parvlaevade Commercial Harbour väljaspool seinu vanalinnas. Võite ka saagi üks päev reisi paadid Rodokselta Symi aprillist oktoobrini. Nad väljuvad Mandraki iga päev kell 9.00am. Pea meeles, et seal võib piiranguid pagasi need paadid. Toimub ka ühendused Rodokselta Symi kohta "suure paadi; inter-Island Ferry või üks ühendav Dodekaneeside koos Piraeus. Kuid need palju kauem aega. Dodekaneeside Express tiiburlaevaga ka jookseb vahel regulaarreise Dodekaneeside hooaeg. Need paadid väljuvad Kolona. Sõit kestab üks tund.

Ferry Boat ja veealused tegutsevad kaks korda nädalas teenust Piraeus ja Rhodes kaudu Symi saar, mida GA Ferries. See teenus ei ole tavaliselt pakutakse talvel nii kontrollida broneerimissüsteemi eespool rohkem üksikasju.

Vaatamisväärsused Symi

Symi sadam: Katarinettes kohta sadama ees on koht, kus sakslased allkirjastatud üleandmise Dodekaneeside lõpus II maailmasõda. Natuke kaugemal suunas silla on replica Lindos laeval Sõjamemoriaal. Nautical Museum on taga Keskväljaku ja on kergesti äratuntavad kaanonid väljaspool. Avatud teisipäevast pühapäevani 10.00 et 14.00.

Keskväljaku on üks toimumiskohtade Symi Festival. Jaani kirik on huvitav matmispaik, samuti trahvi, hiljuti taastatud Kivi hoov, mis on ka festivali toimumiskoht, nagu on lähedal Petrides School. Kataratkis, järsku jalgrada taga sadama suunas Castle ja Chorio, oli vana ühendaval maanteel küla sadama enne Kali Strata ehitati 19th sajandil. Kali Strata hakkab taga väljaku edelanurka sadama ja on umbes 350 samme kuni Chorio, huvitavaid 19th sajandi eluasemeid vooder viisil.

Vaatamisväärsused Chorio on "küla" piirkonnas: Kali Strata avaneb Syllogos Square (ka festivalil saal), tagant, kus tee viib ümber lossi taga ja Lemonitsa kirik. On tähelepanuväärne vaade sadamale ja seda teed lõpuks ühendab koos ülemise Kataraktis, originaal trepp, mis ühendab Yialose et Chorio.

Castle ehitas Knights of St. John alguses 15th sajandi leheküljel on palju vanem linnus. See säilinud mõistlik tingimus kuni Teise maailmasõjani, mil seda kasutati telge laskemoona poest. See oli õhku, hävitades loss ja kirik astumine, mis oli tema seinad. Osad seinad jäävad ja on tahvel nähtav, mälestades Filibert de Niallac, Rüütliristi Prantsuse Grand Master.

Jätkates kaugemal Kali Strata, Vana Apteek on taastatud ja maja huvitav kollektsioon Prantsusmaa meditsiini purgid ja muud paraphanelia. Muuseum on veelgi üles, Vana Chorio. Jälgi viidad. Avatud teisipäevast pühapäevani 10.00 et 14.00 ning sisaldab palju huvitavaid esemeid. Chatziagapitos House, taastatud 18th sajandi mõis on lähedal ja on avatud muuseumi tundi.

Seal on palju vanu kirikuid ja kloostreid tuleb vaadelda. Mõned kõige ligipääsetavad on kirjeldatud siin: kirik Constantinos ja Eleni lõuna nõlvadel Vigla mööda Panormitis tee on aiad, terrassid ja hästi. Seal on tavaliselt keegi seal suvel. Klooster Peaingel Miikaeli juures Roukouniotis ehitas rüütlid Jaani on 14th sajandi varemetele oluline 5th sajandi klooster, mis omakorda oli ehitatud jäänused pre-Christian templi. Klooster Sotiris Megalos, vahetult enne tee laskub Panormitis, on väga maaliline ja tal suurepäraseid vaateid. Seal on märk lähetatud jalutuskäik vana viinamarjaistandus ja varemed vana vein pressid.

Klooster peaingel Miikaeli juures Panormitis, on saare kuulsaim klooster. Algne Mihkli kirik ehitati ümber 450 reklaami muistne templisse Apollo. See sisaldab suurepärast ikoon Peaingel ja kaks huvitavat muuseumi lõigud. Ööbimine on võimalik korraldada. On ka teisi kirikuid ja kloostreid huvi, mis on parim külastas osana organiseeritud ekskursioonist või paadiga kui suu on raskesti ligipääsetavad, või juhul, Nimos võimatu.

Liikumine Symi

Symi bussi teeb tunnitasu transport sadamast külla ja alla Pedi Bay kuni 11 kella öösel. Kliimaseade ja väga usaldusväärne. On ka varahommikul bussiga Panormitis-check ajakava sõiduplaane erineda sõltuvalt aeg aastas. Mõlemad bussid väljuvad bussipeatus paremal pool sadama. Seal on viis taksod aluseks oleks paremal pool sadama; kaugemal reisi nad on alla Panormitis lõuna saarel. Auto ja mopeedide laenutus on kergesti kättesaadav sadamas ja Pedi Bay.

Regulaarne vee-taksod lahkuda sadamast hommikul praami turistide rannad ümber saare-mõned rannad saab jalgsi; vaadake meie rannas juhend rohkem üksikasju. Suvel on iga päev ringi saare kruiisid või lühemad sõidud grillimiseks ja ujumine rohkem üksildane lahtedes ja rannad. Paadid näidata üksikasjad ja hinnad sadama kõrval vee-taksod. Väikesed paadid on saadaval ka palgata.


Parim võimalik Symi laevapileti hinna garantii

Parim Symi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku GA Ferries või Dodekanisos Seaways reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Symi. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Symi laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Symi laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Symi auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Symi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Symi laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Symi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Symi ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway