Swinoujscie Ferry

Swinoujscie Reisijate ja auto praamid

Swinoujscie reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Swinoujscie Ystadi.

Võrdle kõiki saadaval Swinoujscie laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Swinoujscie auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Swinoujscie, Ystad Polferries või Unity Line parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Swinoujscie Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Swinoujscie Ferry Tickets
koos Polferries või Unity Line parvlaevade väljuvad Swinoujscie Ystadi internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Swinoujscie reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Swinoujscie laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Swinoujscie

Linna Swinoujscie on ehitatud mitmeid saari vahel Läänemere ja Szczecin lahe, eks piiril kaasaegse Poola ja Saksamaa. Legend on see, et kaks peamist saart (Usedom ja Wolin) olid kivid poolt visatud germaani jumala Wotan on hiiglaslik madu ähvardav tühjendada mere kustutavad oma janu. Madu sai Oderi jõgi, mille suu avaneb enne kahte saart.

Swinoujscie on täna üks Poola tuntumaid ja populaarsemaid kuurorte laia liivarannad, palju parke ja erinevate meelelahutust. Seal on igapäevane praamiühendus vahel Swinoujscie ja Rootsi, Saksamaa ja Taani ning suvel teenus Taani Bornholmi saare. Swinoujscie rahvaarv on umbes 45,000 inimest.

Parvlaevaterminalist asub sadamaalal linna Świnoujścies mööda suud Świna jõe Läänemerel. Terminal on väga hea maa (maantee ja raudtee) ja sisevete transpordi ühendused (mida Odra jõgi ja sisemaa kanalid) koos Szczecin, ülejäänud Poola ja Berliinis.

Swinoujscie Ferry Port

Swinoujscie Ferry Terminal pakub 24 tundi teenust iga päev.

Ferry terminal teenuste hulka kuuluvad:

  • Põhjalik teenust praamiliiklus, ro-ro-laevade ja lõbusõidulaevade
  • Reisijatevedu teenust
  • Peale- / mahalaadimise autod, veoautod, haagised ja raudteevagunite kohta / Ro-ro laevad
  • Ladustamine eksporditud ja imporditud mootorsõidukite ja muude kaupade.

Tollivormistus, passi vaadata ja suunamine kliirens teenused on kättesaadavad Terminal. Muud rajatised Terminal hulka hotelli, postkontor, restoranides ja kodumaise maa vedaja teenuseid.

Swinoujscie vaatamisväärsused

Kõige populaarsemad turismiobjektid ja kohad woorth külastavad on: -

Endine Raekoda maja muuseumi Deep Sea Fishing. Eksponaatide hulka ajaloos merekalapüügil mereloomad, linna ja selle piirkonnas ning vana navigatsiooniseadmed.

Ingli Fort, Ehitatud 1845-1858, on replica Hadrianuse mausoleum (Castel Sant'Angelo Roomas).

Kontserdid ja näitused toimuvad Lääne-Fort. Ehitatud aastatel 1843-1863, see on kaasajastatud paar korda varem. Siit pärast II maailmasõda kuni 1962 see oli peakorter Punaarmee.

18th Kuningas Kristuse kirik kesklinnas linna püstitati kohas gooti tempel. Puidust laev replica on peamine pikihoone. Orelikontsertidega esitatakse suvel.

Neo-gooti kirik Püha Ema "Stella Maris" on vitraažaknad suur kunstiline väärtus. Ehitati lõpus 19th sajandil.

NN "hästi" on säilinud torni protestantlik kirik kannatada II maailmasõja ajal ja lammutati hiljem.

Varjupaik ehitatud 1942 on näitus "Linn eile ja nüüd", esitades pilte linna ajalugu ja muid eksponaate.

Stawa Mlyny on navigatsiooni raadiojaama ehitatud kujul tuuleveski kohta 19th sajandi lainemurdja.

majakasEhitatud 1858, on 68 m üks kõrgemaid majakad Läänemerel.

Ida-FortVõi Gerhard Fort, on üks kolmest säilinud linnuste alates 19th sajandil. Näitus hoone sees ajalugu tutvustav linna linnuste, samuti leitud esemeid seal.

Linnaosa Karsibór sisaldab Evangeelse kalmistul asuvad esimesel poolel 19th sajandil.

Gooti kirik alates 15th sajandi sisaldab altar 15th sajandil ja kantsel alates 17th sajandil.

mälestussammas kiitusega mälu Royal Air Force piloodid tulistanud samas rüüsteretki sadama eesmärgid aprillis 1945.

Karsiborska Kępa, saare linna lähedal, sisaldab linnukaitseala umbes 140 liike.


SWINOUJSCIE sadama asutati seal 1729; linn hakkas arendada nii hõivatud mere väärt sadama ja 19th sajandil sai moodne spaa ja supelda abinõuna.


Parim võimalik Swinoujscie laevapileti hinna garantii

Parim Swinoujscie Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Polferries või Unity Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Swinoujscie. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Swinoujscie laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Swinoujscie laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Swinoujscie auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Swinoujscie Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Swinoujscie laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Swinoujscie meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Swinoujscie ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway