Stromness Ferry

Stromness Reisijate ja auto praamid

Stromness reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Stromness et Scrabster.

Võrdle kõiki saadaval Stromness laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Stromness auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Stromness, Scrabster koos Northlink Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Stromness Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Stromness Ferry Tickets
koos Northlink Ferries parvlaevade väljuvad Stromness et Scrabster internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Stromness reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Stromness laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Stromness

Stromness, Orkney teine ​​peamine linn, Stromness asub edelapoolseimas Mandri, rühmitatud tihedalt kaldal Hamnavoe all kivine katuseharja tuntud Brinkie on Brae.

Jõudes Orkney alates Scrabster, on Šotimaa mandriosa, Stromness on esimene sadam. Purilend sisse varjatud sadamast külastaja on tervitatud, et on täidetud meremehed aastasadu.

Seal kusagil päris Stromness. See ulatub üle miil mööda kallast Hamnavoe, sisselaskeava Scapani Flow varju saared Outer Holm ja Inner Holm. Kuid tuum linn on üks peatänav, mis keerdkäikude kitsalt vahel kaldajoone ja mäenõlva taga.

Esimene mulje Stromness on see, et vana traditsiooniline kivi ehitatud sadama linnupoeg mugavalt ümber nõlval Brinkie on Brae. Mitte nii vana kui Kirkwall, Stromness õitses 17th ja 18th sajandeid tulemusena suurendas kaubavahetust New World.

Stromness Ferry Terminal
Stromness on sarnane Kirkwall, et see tuleneb üks kurviline tee - lihtsalt tuntud kui "tänaval" - ka flagstoned ja jagavad ka jalakäijate ja autojuht. See peatänaval läheb all vähemalt viis eri nimede kui ta teeb oma oli läbi Stromness. Seda lõiku tänavatel, et ühel pool ronida järsult üles Brinkles Brae on 300ft graniidist katuseharja, mis peitub Euroopa linna. Mere pool nad oma viis vahel tihepakitud hoone era- wharves mis tunduvad taga peituvad iga maja ja kauplus.

Siit tänaval suur hulk kitsad tänavad ning sulgeb hargnema. See annab linn labürint kvaliteediga järsud kitsad teed mööda mäenõlva põhja pool tänavat, kuid lõuna, majad ja kauplused tagasi kaldale.

Elu Orkney saared on ja on alati olnud, leotatud traditsioon. Nendel päevadel, mõned neist tolli jätkuvalt tugevad, samas kui teised on saanud pigem varjud oma endise mina - kui mitte unustada kokku. Stromness on täna Tomera ja võluv linn. Ta säilitab oma tähelepanuväärne peatänav, kus jalakäijate Dodge autod ja autod üksteist. Ja seal on mõned kohad, mis nii ilmekalt premeerida uurimist. Kitsas lõigud ja teed ning era- wharves kaldal pool on põnev, nagu võrgu järsud tänavad ja teed viivad kuni nõlval. Üks tänavatel ronida Brinkles Brae kõrgete seinte ilutseb nimi Khyber Pass. See on kas kirjeldav nali, et kinni või pidu Empire: võtke kätte.

Peamised sadama ja selle kaid on nüüd leitud suunas Põhja lõppu kesklinnas ja pääsevad läbi uue tee piki kallast, mis hoiab liiklus läbi põhja lõpuks Stromness. See on kiire ja huvitav koht, samuti üks, mis annab parima vaateid Stromness ise. Sadamas on ka terminali reisijate ainult parvlaev, mis ühendab Stromness koos Graemsay ja põhja lõpuks Hoy.

Stromness on heaolu on tihedalt seotud merega. Suur osa kohapeal püütud krabid ja homaarid turustatakse läbi Orkney Kalurite Ühingu ja kohalikult töödeldud. On veel kaks boatyards linna ettevõtetega tootmine sepitsus, oatcakes ja limonaadi. Turism tähtsus on kasvanud ja nüüd ka mere õngitsemise ja sub-aqua kollase kaardi. Stromness Shopping Week toimub juulis ja linn on kesklinnas Orkney kuulus Folk Festival.

Stromness Ferry Terminal

Pisut põhja sadamast on terminali jaoks peamine praami sidudes Orkney Šotimaa, et Scrabster lähedal Thurso. Kuna hilja 2002 see on haldab NorthLink alates ümberehitatud terminal. Külastajad Orkney saab nüüd valida Scrabster teenuse või Pentlandi Ferries teenust ühendab lõpused Bay lähedal John O 'tangud ja St Margareti Hope Lõuna-Ronaldsay. Orkney Ferries tegutsevad ka regulaarne reisiparvlaev teenust Stromness et Graemsay ja Hoy ja tegutsevad ka kõiki teisi saarte vaheline teenuseid.

Stromness Ferry Terminal võib leida Orkney peamine värav - hõivatud sadamas Stromness.

Aadress on:
NorthLink Ferries, Ferry Road, Stromness, Orkney, KW16 3BH, Suurbritannia.

Stromness parvlaeva terminali kaasa arvatud: -

• Piletimüük ja päringud
• Turismiinfokeskus
• Pagasi ala kapid
• kuumade ja külmade jookide Müügiautomaadid
• Tõstke
• puudega inimestele
• Puudega WC

Parkimine Stromness Terminal
Seal on lühiajaline parkimine saadaval terminal, pikad parkimist saadaval Ferry Road, lühikese jalutuskäigu kaugusel terminalist.

Kontrollides kell Stromness
Check-in jaoks 0630 purjetamise avab 60 minutit enne väljalendu. Ajal keskpaigast ja kõrghooajal reisijatele, kes on reserveeritud üleöö salongi tuleb kontrollida ja pardal eest 0630 väljuvad Stromness vahel 2130 - 2330 eelmisel õhtul. Pange tähele, et ööbimine ei ole kättesaadav MV Hamnavoe talvekuudel. Kõikide teiste sõidud sisse- avab 90 minutit enne väljalendu. Autojuhid on soovitav kontrollida vähemalt üks tund enne väljumist.


Parim võimalik Stromness laevapileti hinna garantii

Parim Stromness Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Northlink Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Stromness. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Stromness laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Stromness laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Stromness auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Stromness Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Stromness laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Stromness meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Stromness ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway