Stromboli Ferry

Stromboli Reisijate ja auto praamid

Stromboli reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Stromboli Napoli.

Võrdle kõiki saadaval Stromboli laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Stromboli auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Stromboli, Napoli koos SNAV Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Stromboli Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Stromboli Ferry Tickets
koos SNAV Ferry Line parvlaevade väljuvad Stromboli Napoli Internetis ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Stromboli reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Stromboli laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Stromboli

Stromboli on väike saar Türreeni meri, välja põhjarannikul Sitsiilia, mis sisaldab üks kolmest aktiivsed vulkaanid Itaalias. See on üks kaheksast Lipari saared, vulkaanilise kaare Sitsiiliast põhjas.

Saare elanikkond on vahel 400 ja 850 ja see on kõige kuulsam selle vulkaan, mis on pidevalt aktiivne väiksemate vulkaanipursked, sageli nähtav palju punkte saarel ja ümbritseva mere, põhjustades saare hüüdnime "Lighthouse Vahemere" .

Stromboli täiuslik kolmnurga vulkaan juts järsult merest. See on ainus saar, mis hõõguva koonus on püsivalt aktiivne, seega meelitada eksperdid ja amatööridele, nagu koid suur leek. Vulkaaniline aktiivsus on armiline ja mustadest üks pool saart, samas kui ida pool on taltsutamatu, karmide roheline ja punktiir väikese tõusu lubjatud maja.

Stromboli Ferry Port

Stromboli moodustati pelgalt 40,000 aastat tagasi ja selle gaaside jätkuvalt saata kuni peaaegu pidevat spray vedela magma. Kõige värskemad vulkaanipursked veebruaris toimus 2007 kui kaks uut kraatrite avati volcano tippkohtumine, mis toodavad kaks põletushaavad laavavoolud. Kuigi seismiline aktiivsus, sealhulgas kividega, kestis mitu päeva, ei ole mass evakueerimine ei peetud vajalikuks.

Kuigi "normaalne" väike vulkaanipursked lava ei ole ohtlikud, siis peaks olema teadlik võimalikest ohtu. Kohalikud omavalitsused on väga teadlikud Stromboli seisundi, siis tuleb kuulata neid. Kui teed kraatreid on suletud, ei lähe sinna. Kunagi ronida vulkaani ilma kohalik giid. Ärge jätke teed.

Tours üles Stromboli ei ole lihtne jalutuskäike. Sa peaksid olema hästi varustatud, terve ja heas korras minnes seal. Nagu Stromboli on väike ja selle keskkond on tundlik, siis tuleb seda ravida ettevaatlikult.

Paljud tuhanded turistid külastavad vulkaan igal aastal. See võtab neli tundi, et jõuda saare Lipari laevaga või 1½ kaks tundi tiiburlaevaga. Turistid on soovitatav broneerida oma laevapileteid Stromboli Internetis ette. Tiiburid kestab Stromboli teistele Lipari saared, millest igaühel on oma vaatamisväärsusi. Te võib-olla muuta paadid Lipari, suurim ja kõige suurema rahvaarvuga Lipari saarte ning peamine transpordi sõlmpunkt saarestikus.

külad
Seal on kaks küla saare, seda suurem Stromboli ja palju väiksem Ginostra, endine kaluriküla harva külastavad turistid (kuigi turismiteenuseid on umbes kõik, mis jääb sinna). Ei ole veel võimalik jalutada küla vahel (kuigi trans-saare matkarada on valmimisel alates 2007), ja ainus võimalus reisida vahel on paadiga. Koos nii külades on ainult umbes 350 elanikku. Külad, mis on peaaegu muutumatuna turism, tasub lähemalt uurida, eriti pigem varjatud Ginostra väikseima Euroopa sadamas (üks paat ainult!) Üldse on tore näha. Seal on kena rand peene musta lava liiva Stromboli, kus saab lõõgastuda ja ujuda meres.

hakkaja olema
Suuruse tõttu saare ja puuduvad tänavad, ei autosid ega busse või ronge olemas. Ainult saadaval transpordivahendid on "ahv-autod", väikesed mootorrattad ja paate. Ainuke viis liikuda saare poolt jalgsi. Pange tähele, et ei ole tänavavalgustus kas küla, ja kui sa oled pärast pimedas, siis saad ka soovitatav kasutada taskulambina. Kuigi, samas kulgeb see saar kruiisi mööduv veoauto peeti sõites perimiter mida nägi välja nagu majakas.


Parim võimalik Stromboli laevapileti hinna garantii

Parim Stromboli Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku SNAV Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Stromboli. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Stromboli laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Stromboli laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Stromboli auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Stromboli Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Stromboli laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Stromboli meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Stromboli ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway