Stranraeri Ferry

Stranraeri Reisijate ja auto praamid

Stranraeri reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Stranraeri Belfasti.

Võrdle kõiki saadaval Stranraeri laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Stranraeri auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Stranraeri, Belfast Stena Line parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Stranraeri Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Stranraeri Ferry Tickets
koos Stena Line parvlaevade väljuvad Stranraeri Belfasti internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Stranraeri reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Stranraeri laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Stranraeri

Sadam Stranraeri on Šotimaa värav Iirimaa, mis asub jõe suudmest Wyre lõunatipus Loch Ryan, South West of Scotland. Stranraeri asub napilt üle inglise piiri, vähem kui kaks tundi, Glasgow.

Stranraeri toimib turu linna, sadama, merekindlus ja administratiivne keskus.

Laevad lahkuma Belfast idast muuli Stena Line Ferry terminal, kus raudteejaama asub ka.

Kiire Stena HSS katamaraanid lahkuma Belfast alates West Pier. Viis miili põhja Stranraeri on sadamas Cairnryan kus P & O Iiri meres Ferries tegutseb oma Cairnryan et Larne'i teenust.

Stena Line tegutseb Stranraeri Ferry Port Terminal ja Port of Stranraeri pakub suurepärast reisijate- ja kaubaveo rajatised.

Stranraeri Ferry Port

Stranraeri Linna keskus on üllatavalt atraktiivseks ja askeldas ja ühtlasi värav Rhins Galloway; Teede siit pea põhja Leswalt ja lõuna viimase Drummore et Mull of Galloway, Šotimaa kõige lõuna punkt. Lääne peitub Portpatricku, nüüd ilus resort koos sadama. Lõuna kõrgustiku viis pikk kauge jalgtee on veel üks seos Portpatricku.

Saada Stranraeri Ferry Port

Stranraeri Ferry Port autoga
Alates Lõuna järgida M6 / A74 viimase Carlisle'i Gretna, ja siis võta A75 lääne otse Stranraeri. Jälgi, et Ferry Port, mis asub lähedal linna keskus.
Põhja Stranraeri saavutatakse pärast A77 Coast Road, Ayr.

Stranraeri Ferry Port raudteevedude
Kõik rongid saabuvad ja väljuvad Stranraeri Station, mis asub kõrval Stena Line suu reisiterminalis. Lisainformatsiooni ja broneerimine, külasta meie rongid Stranraeri lehel.

Stranraeri Ferry Port Coach
Express bussitransporti toimida Stranraeri Ayr, Glasgow, Edinburgh, Carlisle, Preston, Birmingham, Manchester ja London ühendada saabumist valitud Stena HSS sõidud.

Stranraeri Ferry Port parkimine
Seal on väike short stay parkla vastas peamine terminal, mida kasutatakse peamiselt drop off ja korja reisijaid. Samuti on suurem lühikese ja pika viibimise parkla 200 kilomeetrit peamine terminali vastas politseijaoskonda. Ei ole tasu kasutada parkimisvõimalused.

Pange tähele, November 20th 2011 Stena Line Belfast-Stranraeri liinil lakkas töötamast. See tee asendati Cairnryan-Belfast, mis on samuti juhivad Stena Line.

Belfasti et Stranraeri liinil enam ei tööta, sest see on asendatud uue liini - Belfast Cairnryan kasutusele kaks uut Superfast laevad.

Travel on suurim parvlaevad kunagi vahet sõitma Põhja-Iirimaa ja Šotimaa, Stena Superfast VII ja Stena Superfast VIII. Need sõsarlaeva reisida Belfastist Cairnryan on ristamisel ajal ainult 2 tundi 15 minutit valik kuni 6 päev ülekäigurajad, või alternatiivselt Stena Line Belfast sihtkohta Liverpool teenust pakub otselingi Põhja-Iiri Heart of England kohta Stena Lagan ja Stena Mersey.


Parim võimalik Stranraeri laevapileti hinna garantii

Parim Stranraeri Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Stena Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Stranraeri. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Stranraeri laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Stranraeri laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Stranraeri auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Stranraeri Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Stranraeri laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Stranraeri meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Stranraeri ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway