Stari Grad Ferry

Stari Grad Reisijate ja auto praamid

Stari Grad reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Stari Grad Ancona, Dubrovnik, Korcula, Pescara, Rijeka ja Sobra.

Võrdle kõiki saadaval Stari Grad laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Stari Grad auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Stari Grad, Ancona, Dubrovnik, Korcula, Pescara, Rijeka ja Sobra koos Jadrolinija Ferry, SNAV või Blue Line Ferry parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Stari Grad Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneerige Stari Grad Ferry Tickets
koos Jadrolinija Ferry, SNAV või Blue Line Ferry parvlaevade väljuvad Stari Grad Ancona, Hvar, Dubrovnik, Korcula, Pescara, Rijeka ja Sobra internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Stari Grad reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Stari Grad laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Stari Grad

Stari Grad on väike linn põhjaküljel saare Hvar Dalmaatsia, Horvaatia. Selle valla rahvaarv on 2,817 (2001), millest 1,906 on linna ise.

Stari Grad, Sõna otseses mõttes vanalinnas, on koht vanimaid inimasustuse saarel ja üks esimesi kogu Aadria saartel. See lahendati ajal antiikajast kõigepealt põlisrahvaste Hvar kultuuri ja hiljem kreeklased. Samal aastal - 384 bc kui Kreeka philoshoper Aristotel sündis Trakia, kreeklased saarelt Paros in Egeuse meri on elama linna saarel Hvar, ja nimetas selle Pharose.

Stari Grad on peamine sadam saarel Hvar; Kõige külastajad saabuvad siia kaudu auto parvlaevade Split.

Stari Grad on väga ilus ja soe suvekuudel.

Starigrad Ferry Port
Stari Grad Turism

Enamik inimesi lihtsalt kiirustades läbi Stari Grad teel Hvar Town, sest Stari Grad on lähedal peamine praami jaama Hvar Island. Ärge kiirustage nii kiiresti, siis ainult märgata, mida sa kadunud!

Stari Grad on palju pakkuda, eriti ajaloofanaatikud. Koole ümber päris lahe, Stari Grad on üks Horvaatia vanimaid linnu, mis ulatuvad tagasi 385BC kui see oli Kreeka koloonia nimega Faros. Näete nime lugematu tänavasilte ja ettevõtetele linna. (Vt lähemalt History of Hvar Island). Kuigi seal ei ole palju rannas Buffs, Stari Grad on rahulik koht mitmete huvitavaid vaatamisväärsusi.

Peatuse juures dominiiklaste kloostri, asutatud 1482 ja kahjustatud Turks 1571. Klooster on vana raamatukogu, arhiivi ja arheoloogiliste kollektsioon. Märka maalist matmine Kristuse poolt Tintoretto ja kaks maalid Gianbattista Crespi. On peamine altar on 17th sajandi krutsifiks. Lähedal kirikus St Nicolas on puidust barokkstiilis altar pühakute kujud nikerdatud 17th sajandil.

Silmapaistvamaid hoone Stari Grad on Tvrdalj, suur ja hästi säilinud kindlustatud lossi kord kuuluv märkida Horvaatia luuletaja, Petar Hektorovic. See on kalatiikide ja 16th sajandi torni. Pange tähele, ladina ja Horvaatia sildid seintel. Ees loss on kuju Petar Hektorovic.

Stari Grad Samuti on oluliselt odavam kui viibiv Hvar Town, kas valite eramajutusena ja hotellid. Hotellides asuvad kõik põhjaserv linn tohutu kompleks rannad lähedal.

Stari Grad on ühendatud Hvar Town uue tee ja vana tee. Vana tee on palju Scenic kuid peate närvid terasest läbirääkimisi juuksenõelstruktuurid mägi muutub. On ka bussitranspordi teistele saare kohtades. Stari Grad on kahe kilomeetri kaugusel sadamast Stari Grad, mis saab sagedased auto parvlaevade Split. Bussid vastavad kõige hommikul parvlaevade Split. Vaata rohkem saada Hvar Island ja liikumisvahend Hvar Island.

Turismiinfo Stari Grad
Turismiamet (tel 021-765 763) on kesklinnas Riva 2.


Parim võimalik Starigrad laevapileti hinna garantii

Parim Stari Grad Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Jadrolinija Ferry, SNAV või Blue Line Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Stari Grad. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Stari Grad laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Stari Grad laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Stari Grad auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Starigrad Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Stari Grad laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Stari Grad meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Stari Grad ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway