Peterburi Ferry

Peterburi Reisijate ja auto praamid

Peterburi reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine Peterburist Helsingi, Stockholm ja Tallinn.

Võrdle kõiki saadaval Peterburi laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Peterburi auto ja reisiparvlaev piletid teele ja Peterburi, Helsingi, Stockholm ja Tallinn St Peter Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Peterburi Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Peterburi Ferry Tickets
Püha Peetruse Ferry Line parvlaevade purjetamine Peterburist Helsingi, Stockholm ja Tallinn internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Peterburi reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Peterburi laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Peterburi

Peterburi asub rannikul Soome lahe suudmes Neeva jõe ja üle 40 Saarte delta. Lähim äärelinnas Peterburi asuvad tavaline kõrval Neeva ja lahe ääres.

Linn on 600 km loodes Moskva ja 300 km Helsingist ida; see asub laius 60 Põhja-, samal laiuskraadil Stockholm, Oslo ja Anchorage, Alaska.

Tänu oma geograafilisele asendile Peterburis on kuulus oma veetlev Valged ööd, mis algavad mai lõpus ja kestavad mõned 50 päeva. Lühim öösel on juuni 21 / 22 kui päike veidi kaob horisondi taha ja isegi säravamaid tähti ei näinud taevas. Maksimaalne pikkus suvepäeval on 18 tundi 45 min.

Asub Läänemere linn on soodne geopoliitiline asukoht. Kuna sadam on tal juurdepääs Põhjamere ja Atlandi ookeani. Seega mängib olulist rolli täitmise ekspordi ja impordi tehtud tehinguid kasutamine meretransport.

Arvukad praamid jäta Peterburi Rootsi, Saksamaa ja Soome. Samuti on praami Tallinn, Eesti. Journeys võtma umbes 14 tundi; yöpymismökkiä on olemas. Praamid väljuvad Sea reisilaeva Terminal Vassili saar.

St Petersbeurg Ferry Terminal

Kohalik transport

Regulaarne pikamaa-teenus on kiirrong. Ta peatab sagedamini kui tüüpiline linnadevaheline rong ja lääneosa harva satub piisavat kiirust väärivad "kiire" silt. Välismaalased tellimus rongipiletid asutuste kaudu on tavaliselt panna Skory rongi.

Üldiselt parim Skory rongid on puhtamad autod, viisakas saatjate ja palju mugavam saabumist / lahkumist tundi; nad mõnikord ka vähem peatusi, rohkem 1st-klassi majutuse või toimiv restoranides.

Reisirongi on linnadevaheline seiskamine rongi, leidub peamiselt marsruutidel 1000km või vähem. Need võib võtta kohutavalt aega, kui nad Clank ja vaaruma ühest väikelinna kõrval.

Kui võtta rongid Peterburi tähele vahe pikamaa ja "äärelinna" rongid. Kaugsõidurongid joosta kohtades vähemalt kolm või neli tundi linnast välja, piiratud peatub ja erinevaid majutusvõimalusi klassid. Suburban rongid, mida tuntakse prigorodnye poezda või elektrichky, joosta jooksul vaid 100km või 200km linna, peatus peaaegu kõikjal, ja on üks klass kõva Pinkistmetega. Sa lihtsalt osta oma pileti enne rongi väljumist, ja pole mingit võimsuse piir - seega pead seisma osa viisil.

Enamik jaamad on eraldi pilet saali äärelinna rongid, tavaliselt nimetatakse Prigorodny Zal ja sageli peitunud küljel või tagaküljel jaamahoone. Suburban rongid on tavaliselt loetletud eraldi ajakava, ning võib kalduda eraldi rühma platvormid.

Linna bussijaam on Avtovokzal, hiljuti ümber kujundatud hoone vähe tähelepanu kesklinnast. Riigisisesed ja rahvusvahelised teenused lahkuvad siit. Pange tähele, et bussid Moskvasse on kõik marsruudil kusagil mujal, mis tähendab siis kukkus maha Põhja-Moskva äärelinnas Himki. See on palju mugavam sõita rongiga. Igal juhul on soovitatav osta bussipileteid ette, eriti pikkadel reisidel.

kultuur

Peterburis on alati olnud linna ideid. Petersburgers õhutanud Vene revolutsiooni käivitada 70 aastat kommunistliku korra. Ja see oli Peterburis, et julgustada demokraatia kui vool hakkas muutuma.

Tänapäeval on see linna kodanikud tõkete põlvkondade mineviku ja leida uusi ideid, uurib võimalusi konsumerismi, loovust ja karjääri. See ei ole ainult Rastrelli arhitektuuri ja Tšaikovski ooperitest, et meelitada külastajaid, vaid ka Beat Nikki ansamblid, edge kunstigaleriisid, maa-alune klubid ja rõõmustav söögituba. St Pete boheemlane pool annab pilguheidu 21st sajandil; ja (laenates kommunistlik loosung) tulevik on helge!

Peterburi on legendaarne oma Valged ööd: need pikad suvepäevadel kui päike vaevalt languse allpool horisonti. Lustib alustada mais, kui linn lõpuks alistub kevadel ja pargid on täis õitsemise puud. Aga isegi siis, kui taevas on hall ja maapind on kaetud lumega, rikas kultuur Peterburi pimestab ja rõõmu.


Parim võimalik Peterburi laevapileti hinna garantii

Parim Peterburi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku St Peter Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Peterburi. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Peterburi laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Peterburi laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Peterburi auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Peterburi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Peterburi laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Peterburi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Peterburi ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway