St Malo Ferry

St Malo Reisijate ja auto praamid

St Malo reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad St Malo Guernsey, Jersey, Plymouth, Poole, Weymouth ja Portsmouth.

Võrdle kõiki saadaval St Malo laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav St Malo auto ja reisiparvlaev piletid teele ja St Malo, Guernsey, Jersey, Plymouth, Poole, Weymouth ja Portsmouth Condor või Brittany Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnitamine.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

St Malo Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri St Malo Ferry Tickets
koos Condor Ferries või Brittany Ferries parvlaevade väljuvad St Malo Guernsey, Jersey, Plymouth, Poole, Weymouth ja Portsmouth internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud St Malo reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada St Malo laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel St Malo

St-Malo on kõige suurema külastatavusega koht Bretagne. See on tingitud nii oma staatust imekaunis seinaga linna ja asjaolu, et see on üks suur Parvlaevasadamate selles osas Prantsusmaa.

Kas külastate linna pikaks nädalavahetuseks või lihtsalt läbib osana pikema reisi Bretagne, on erinevaid võimalusi reisimiseks St-Malo, millest kõige populaarsem on parvlaevaga lõunarannikul Suurbritannias või Kanalisaared.

The St Malo parvlaevasadama asub umbes 300 m lõuna linnuse seinad ja ümber poole kilomeetri kaugusel peavärava juures Porte St-Vincent.

St-Malo peetakse paljude meelest kõige atraktiivsemad kanali sadama Prantsusmaal ja munakivisillutisega tänavad on tulvil hotellid, restoranid, baarid ja kauplused.

Vana seinaga linna St-Malo on väga populaarne külastajaid üle kogu Euroopa ja eriti Suurbritannias. Mõne jaoks tähendab algust ega lõppu puhkama Bretagne'i kaudu St-Malo parvlaeva terminali, samas kui teiste jaoks see ajalooline sadam / abinõuna on nende peamine sihtkoht.

St Malo Ferry Port

Seinaga ja ehitatud sama hallist graniidist kivi Mont St-Michel, ST MALO oli algselt keskajal rikastatud saare suhu Rance, kontrollides mitte ainult suudme kuid avamerel väljaspool. Neem kants Alet, lõuna kaasaegne keskus, mis on nüüd St-Servan linnaosa, käskis lähenemisviise Rance isegi enne roomlased, kuid kaasaegse St-Malo jälgi oma päritolu kloostri asula asutasid pühakud Aaron ja Brendan alguses kuuendal sajandil. Hilisematel sajanditel muutusid tuntud kui kodus äge tõugu piraat-meremehed, kes olid kunagi päris all kellegi kontrolli, kuid oma; nelja aasta jooksul alates 1590, St-Malo isegi kuulutanud end iseseisvaks vabariigiks. Corsaires St-Malo mitte ainult sunnitud Inglise läbivate laevade üles Channel austust, kuid toonud ka rikkuse kaugemal. Jacques Cartier, kes asustasid Kanada, elas ja sõitis St-Malo, nagu seda tegi esimese kolonistid elama Falklandi - seega saarte Argentina nimi, Las Malvinas, Prantsuse Malouins.

Nüüd on lahutamatult seotud mandril, St-Malo on kõige suurema külastatavusega koht Brittany tänu rohkem oma suurepärase vana Citadelle kui parvlaeva terminali, mis on tõmmatud sadama taga. Väljast seinad, väärikas ansambli vanalinna võib tunduda ahtri ja keelavad, kuid läbib tänavatel seinte toob sulle hõivatud, elav ja väga characterful linn, mis on pakitud hotellid, restoranid, baarid ja kauplused. Kuigi suvel rahvahulgad saab rõhuvaks, jalutama atop vallid peaks taastama oma tasakaalu ja juuresolekul suur, puhtad rannad otse linna käeulatuses on suur boonus, kui reisite koos lastega vedada. Võttes ööbida siin enne või pärast üleveo on positiivne rõõm - nii kaua, kui te võtate vaevaks endale majutus ette.

Tänu piirangud ruumi, hoonete seinte kipuvad olema kõrgemad tõusu, kui võiks eeldada. Vana kui nad näevad, nad on peaaegu täielikult rekonstrueeritud; järgneva kahe nädala pommitamine, mis sundis Saksa loobumise 1944, kaheksakümmend protsenti linna tuli armastades ja täpselt ümber, kivi kivi. Beneath hall taevas, kitsad rajad võib ilmuda sünge, isegi sünge, kuid südasuvel või päikeseloojangul nad muutuvad valguse ja peaaegu ebareaalne. Igal juhul saate alati pinnale vallid - esimene püstitati neljateistkümnendal sajandil - nautida imeline, kõik ringi vaatamist.

Turismiatraktsioone St Malo

Lisaks tuntud Grande Porte, peamine värav Citadelle on Porte St-Vincent. Paremal on linna loss, kus asuvad Musée de la Ville (aprill-september iga päev 10am-12.30pm & 2-6pm; Oct-märtsis päev va E 10am-keskpäeval ja 2-6pm; € 4.40). Muuseumis on midagi hümn kiitust "Tohutu heaolu" nautisid St-Malo ajal päeva piraatluse kolonialismi ja orjakaubanduse. Latt 169 sammud lossi hoida, siis edasi on põnev segu kaardid, skeemid ja eksponeerib - jahutamine handbills natside okupatsiooni raamatupidamise "põrgulik masin" kasutatakse inglise õhkima sadama 1693 ja metsik nelja- paralleelset chausse-Trappes (mingi varajane versioon okastraat), visatakse piraatide peale pakki laevade pardale asutakse liikumatuks oma autot.

Te saate andke alla vallid mitmes punktis, et jõuda avatud kaldale, kus suur ranna venitab ära ida kaugemale pigem isikupäratu kuurort-eeslinn Paramé. Kui tõusulaine on madal, et see on ohutu kõndida läbi väikese saare Grand-BE - kõndida on nii populaarne, et mõnikord isegi vaja järjekorda Tõusta lühike tammiga. Pühalik hoiatused postitatud ohtudest üritab naasta saarelt kui vool on tõusnud liiga kaugele - kui sa püütud seal, et teil on, et jääda. Saarel "nägemine" on haud XIX sajandi kirjanik-poliitik Chateaubriand (1768-1848), kes kirjeldas Marx kui "kõige klassikaline kehastus Prantsuse vanité ... vale sügavus, Bütsantsi liialdus, emotsionaalne heigutamine ... kunagi -before näinud segu valesid ".

The St-Servan linnaosa, jalutuskäigu kaugusel mööda Teetamm lõuna Citadelle, oli linna esialgse lahenduse, ristiusku St Malou (või Maclou) kuuendal sajandil; hiljem, kaheteistkümnendas sajandi linnarahvas kolis vallutamatu saar nüüd nimega St-Malo. St-Servan kõverad ringi mitu lahtesid ja rannad nägu jõe. See on ülekaalus iseloomulik Tour Solidor, mis koosneb kolmest seotud tornid ehitati 1382 ja ristlõikega näeb välja nagu äss klubid. Algselt tuntud Breton kui Steir Dor või "värav jõgi", siis nüüd hoiab muuseumi Cape Horn klipperitele, avatud üheksakümmend minutit giidiga külastusi (aprill-september iga päev 10am-keskpäeval ja 2-6pm; Oct- märtsil päev va E 10am-keskpäeval ja 2-6pm; € 4.50). Enamik suuri Euroopa maadeavastajad Pacific on kaetud, Magellani aastast, kuid loomulikult on põhirõhk Prantsuse kangelased nagu Bougainville, kes oli vastutav levib eredavärvilised bougainvillea taime ümber maakera. Tours kulmineerub suurepärane vaade tähtsaim vallid.

Kui te järgite peatee otse lõuna St-Servan, ignoreerides märke tulv de la Rance - või bussiga #5 Gare SNCF - saate tulla Grand Aquarium, on ringristmik kõrgel linna (iga päev: aprillist juunini ja september 10am-7pm; juuli 9.30am-8pm; august 9.30am-10pm; Oct-märts 10am-6.30pm - tähele, et need ajad on varieeruv; € 12 all-18s € 9; tel 02.99.21.19.07; www.aquarium-st -malo.com). Postmodernismi akvaariumi ise võib olla veidi hämmastava alguses, kuid kui sa saad aru saama sellest on lõbus koht, kus saab kas õppida huvitavaid fakte limane koletised sügav või lihtsalt Irvistellä tagasi neid. Selle kaheksa erinevat akvaariumid kuulub üks vormitud nii, et külastajad seista auk keskel, kui hulgaliselt kalu pööris ümber. St-Malo on tegelikult teise akvaariumi loogiliselt nimeks Petit akvaarium seatud seintesse vanalinna, kuid see on palju parem.

Sest viimase hetke shopping, St-Malo Citadelle sisaldab vähe spetsialiste, kuid ostes igas koguses on kõige parem teha Carrefour hüpermarketi lähedal akvaariumi lõuna äärelinnas. On turgudel nii St-Malo (asutusesisene) ja St-Servan teisipäeviti ja reedeti ning Paramé kolmapäeviti ja laupäeviti.


Parim võimalik St Malo laevapileti hinna garantii

Parim St Malo Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Condor või Brittany Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt St Malo. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud St Malo laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav St Malo laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat St Malo auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda St Malo Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live St Malo laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja St Malo meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas St Malo ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway