Skopelos Ferry

Skopelos (Glossa) Reisijate ja auto praamid

Skopelos reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Skopelos kuni Alonissos, Skiathos ja Volos.

Võrdle kõiki saadaval Skopelos laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Skopelos auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Skopelos, Alonissos, Skiathos ja Volos koos Kreeka Seaways parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Skopelos (Glossa) Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneerige Skopelos Ferry Tickets
koos Kreeka Seaways parvlaevade väljuvad Skopelos kuni Alonissos, Skiathos ja Volos online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Skopelos reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Skopelos laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Skopelos

Skopelos pääseb üksnes mandrilt praamiga Volos, 61 nm sadamast Agios Konstantinos (asub maakonna Fthiotidos) ja 120 nm Thessaloniki.

Skopelos on kolm sadamat: Üks on Skopelos, Loutraki (ka sadama Glossa) ja Agnontas (kasutatakse, kui tugev põhjatuul takistab lähenemine sadamale Skopelos linn).

Parvlaevad, et minna Skopelos kalduda Thessaloniki, Põhja-Kreeka (7 tundi), Agios Konstantinos, Kesk-Kreeka (3 tundi) ja Volos (umbes 2 tundi).

Skopelos on seotud ka teised saared praamiga, nagu Skiathos (1 tund), Alonissos (1 tund), Ios (9 tundi), Syros (6 tundi), Naxos (12 tundi), Paros (10 tundi), Santorini (19 tundi) ja Heraklion, Kreeta (22 tundi).

Peale tavaliste parvlaevade Skopelos on seotud ka veealused sulgeda sihtkohtadesse, nagu Skiathos (30 minutit), Alonissos (30 minutit), Agios Konstantinos (45 minutit) ja Volos (1 tund).

Skopelos Ferry Port

Skopelos on suurim saar Põhja-Sporaadid saartel. Saarel asub ida Kreeka maismaal kirde saare Euboia ning kuulub prefektuuri Magnesias perifeerias Tessaalia.

Skopelos Samuti on nime peamise sadama (Glossa) ja omavalitsuse saare keskosas. Teine kogukondade saare on Glossa ja Neo Klima (Elios). Mis ala 95 km² Skopelos on veidi suurem kui Mykonos (85 km²) ja Santorini (73 km²). Lähim asustatud saared on Skiathos läänes ja Alonissos idas.

Üks rohelisem Egeuse mere, Skopelos on mitmesuguseid lilli, puid ja põõsaid. Kohalik taimestik on peamiselt koosneb metsade süüria Pines, Kermes Oaks, väike metsa Holm Oaks, viljapuud ja oliivisalud.

Skopelos on suurepärased rannad. Edela- pool saart on liivarannad rahulik vetes. Tuul enamasti tegemist põhjast ja ka mere kipub olema mõnevõrra karmima põhja.

Päripäeva ümber saare peamine sihtkohtadesse päikese ujuda ja liivaga otsija on:

  • Staphylos Väike liivarand paari põhi riietusruumid ja väike snack bar. Võib olla ülerahvastatud.
  • Agnondas Väike rannas, mitte palju arenenud, väike asula kauplustes jms
  • Limnonari Mis miilium, parim rand saarel. Jääb ära bussi Agnondas ja kõndige mööda teed läbi Agnondas samas suunas buss läheb umbes kümme minutit, kuni olete lugenud lõpuks juuksenõel omakorda kus on tuntud märke meenutanud viis Limnonari. Umbes kakskümmend minutit kõndida mööda seda teed asub Limnonari; sa ei näe randa kuni olete peaaegu kohal. Limnonari ei ole palju arenenud, kuid on üks väga lihtne Taverna.
  • Panormose Suurepärane kruusane rand ja kõige hoonestatud saare beach, rohkete kõrtsid ja hotellid.
  • Miilium Suurepärane kivine rand rannabaar ja paar lihtsat kõrtsid ja hotellid.

Saarel on rohkem kui 360 kirikute ja kabelite. Enamik on suletud läbi aastate välja arvatud pidupäeval kellest või mis iganes kirik on pühendatud. Enamik on eraviisiliselt ehitatud. Vanim olemasoleva kirikliku struktuuri on basiilika Agios Athanasios ehitatud 11th sajandil ja asub Kastro piirkonnas.

Folkloori muuseum Skopelos asub traditsioonilises hoones, kinkis vald Skopelos poolt Nickolaides pere, Museum of Folk Art eksponeerimine mõned parimad kätetöö tehtud viimane osa 19th ja läbi enamikus 20th sajandeid.


Parim võimalik Skopelos laevapileti hinna garantii

Parim Skopelos Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kreeka Seaways reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Skopelos. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Skopelos laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Skopelos laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Skopelos auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Skopelos Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Skopelos laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Skopelos meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Skopelos ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway