Skiathos Ferry

Skiathos Reisijate ja auto praamid

Skiathos reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Skiathos Agios Constantinos, Alonissos, Glossa ja Volos.

Võrdle kõiki saadaval Skiathos laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Skiathos auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Skiathos, Agios Constantinos, Alonissos, Glossa ja Volos koos Kreeka Seaways parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Skiathose Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Skiathos Ferry Tickets
koos Kreeka Seaways parvlaevade väljuvad Skiathos Agios Constantinos, Alonissos, Glossa ja Volos online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Skiathos reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Skiathos laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Skiathos

Skiathose on kõige enam arenenud Sporaadid saare seisukohalt Turistidele rajatisi ja pakub head teenindust, infrastruktuuride ja organisatsioonid.

Isegi kui turism on uus nähtus Skiathos, see on laiendanud väga kiiresti ja turustamisele väike saar on nüüd peaaegu jõudnud need saared nagu Santorini, Korfu, Mykonos ja Rhodes.

Saar on kuulus oma kauni endlessand liivarannad peatatud tihe ja haljendav männimets, tulevad allapoole kristalne vetes.

Puhkus Skiathos on ideaalne neile, kes armastavad ööklubidest, kaubanduskeskused, ülerahvastatud rannad, lõbus ja meelelahutus. Sest külastaja otsib traditsiooniline ja "Kreeka" koht nautida rahulikku puhkust, teiste Sporaadid on parem alal.

Siiski on muljetavaldavalt rahvarohke Skiathos ja raske Turistidele atmosfäär luua stseen natuke kunstlik ei võta ära saare ilu.

Skiathos Ferry Port
Näha Skiathos
  • Kastro - kohas keskaegse saare keskosas. Loobuti 19 sajandil.
  • Alexandros Papadiamantis maja - Alexandros Papadiamantis (1851-1911) oli kirjanik. Ta kirjutas üle 100 romaanid põhineb peamiselt saare elu
Teha Skiathos

Seal on hea valik rannad Skiathos üle 60 kokku. Lõuna pool saart on liivarannad rahulik vetes. Rannad põhjas on vähem ülerahvastatud. Tuul enamasti tegemist põhjast ja ka mere kipub olema mõnevõrra karmima põhja.

  • Koukounariese. Kaetud vihmavari männid on kõige kuulsam beach saarel.
  • Lalaria. Beach ligipääsetav vaid päev paadid, kristallselge vee ja suured kivid kaldal.
  • Big Banana. Järgmine Koukounariese on rannas noortele.
  • Väike Banana. Järgmine Big Banana on nudistide rand.
  • Asselinos. Suur ja vaikne arenemata rannas.
  • Kanapitsa. Amazing rannas, veesport ja kena Taverna.
Kuidas Skiathos

Skiathose ei ole otseselt seotud Piraeus laevaga. See on seotud Volos, Agios Constantinos ja Thessaloniki tavalise parvlaevad ja mõned veealused. Skiathos on seotud ka mõned Küklaadide saartele, teine ​​Sporaadid ja Heraklion, Kreeta.

Skiathose pääseb kas parvlaev (3 et 4 päev - 3 tundi) või tiiburlaevaga (75 min.) alates Volos või Ag. Konstandinos. On ka üks või kaks praamid nädalas Kimi (5 tundi).


Parim võimalik Skiathos laevapileti hinna garantii

Parim Skiathos Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kreeka Seaways reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Skiathos. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Skiathos laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Skiathos laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Skiathos auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Skiathos Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Skiathos laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Skiathos meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Skiathos ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway