Sikinos Ferry

Sikinos Reisijate ja auto praamid

Sikinos reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Sikinos et Anafi, Folegandros, Ios, Kimolos, Milos, Naxos, Paros, Piraeus, Santorini, Syros ja Thirassia.

Võrdle kõiki saadaval Sikinos laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Sikinos auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Sikinos, Anafi, Folegandros, Ios, Kimolos, Milos, Naxos, Paros, Piraeus, Santorini, Syros ja Thirassia koos ANEK Laevafirmad või LANE Sea Lines parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Sikinos Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Sikinos Ferry Tickets
koos ANEK Laevafirmad või LANE Sea Lines parvlaevade väljuvad Sikinos et Anafi, Folegandros, Ios, Kimolos, Milos, Naxos, Paros, Piraeus, Santorini, Syros ja Thirassia internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Sikinos reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Sikinos laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Sikinos

Sikinos tegelikult peetakse üheks kaunimaks saared Küklaadide.

Seal on ainult kolm asulates, sadama Alopronia ja külade Hora ja Kastro, mis moodustavad selle Mäe kapitali. Sikinos on segu kivist losse, kitsad alleed, lubjatud majade ja maaliline tuulikud. Rannad on korralik ja see on swooping maastik ridaelamu mägede ja küngaste. Sikinos enamasti on traditsioonilist iseloomu.

Kastro iseenesest on koht, mida ei tohiks eirata. Kastro on võluv koht, käänuliste koridoride ja armas vana maja, särava valge päike. Tema süda on kiriku Pantanassa, kuid see ei ole ainus kirik. Seal on ka rikastatud Moni Zoodohou Pigis et seisab mäe üle linna. Mahajäetud alates 1834, sarnaneb see loss, sest see on ümbritsetud müüri ja domineerib ülevalt kalju.

Sikinos Ferry Port

Piraeus seal on planeeritud parvlaevad Sikinos aastaringselt. Reis kestab umbes 8 tundi ja 15 minutit. Suvel Sikinos on seotud parvlaevadega ja kiiruse paadid enamik Egeuse mere saartel, kuid ainult 300 alalist elanikku Ära oota Sikinos olevat hõivatud, turistide suunitlusega saarel. .

See võib olla tingitud suhteliselt vaene parvlaevaühendus teistest saartel. Mõned praamid sõidavad poolt ümbritsevatest Folegandros ja iOS peatumata vaatamata asjaolule, et sadama - Aloprónia - on hea linn rannas tamerisks ja puhast liiva ja seal on suur arv turiste rentida.

Sikinos on kuiv, võsa maastikku, väga sarnane Folegandros kuid mitte nii karm ja märgatav tegevusetus. Puuduvad kirikud dotting nõlval nii levinud teistel saartel. Vaimulike on aga tihti lobisedes parishoners in kõrtsid, ehk kui tulemus. Roheline ja koor bussi jookseb tihti vahele port ja ainus lahendus saarel - Kastro-Hora, mis sadulaid mägi põhjarannikul.

Hora vasakule on täiesti elamu koos palju re-furbishment toimub. Kuigi Kastro paremal on rohkem ärilist poolt. Meeldiv ruudus, mis sisaldab kirik ümbritsetud palmide ja mälestusmärk võib leida National Bank. Edasine uurimine lõpetamise alleede ilmnes mitu mini-turgudel, väga traditsiooniline kafenio ja ainult laevapileti kontoris. Kui te haven `täidetud tõre kreeka kuid sa varsti kui te DOD ei broneerida laevapileteid juba ette!

Juba joob Platia Bar on kenasti sisustatud ja satelliit-TV toob sinuni kindlalt tagasi 21st sajandi kuid hätta hindadega. Kroonib mäe on suurepärane Kastro, mis sisaldab mõningaid huvitavaid varemeid ja üsna vähe kabel koos kellatorniga.

Ainuke reaalne ekskursioon Sikinos on rooma mausoleumi tulevad kirikusse Episkopis, 4km lääne Kastro-Hora.

Formaalselt nimetatakse Iroön kummaline hoone on saavutatud krobeline tee (täielik raha raiskamine, sest korralik tee oleks piisanud), mis teenindab buss kord päevas.

Kui te kavatsete külastada veenduge öelda bussijuht, sest ta ainult teha reisi, kui on piisaval hulgal. Tasub kõndida küll lihtsalt näha kummaline arhitektuuri ja see ei ole soovitatav seista kivid kohe maja ees, mis moodustavad katuse uputatud ruumi.

Sikinos on võluv saar väga külalislahked elanikud. Kui te olete üksildane reisija, kes on rahul oma firma või mõttekaaslastega paar õnnelik eemalolekul tundi midagi siis Sikinos võiks olla lihtsalt pileti. Aga see võib olla liiga vaikne mõned.


Parim võimalik Sikinos laevapileti hinna garantii

Parim Sikinos Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku ANEK Laevafirmad või LANE Sea Lines reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Sikinos. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Sikinos laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Sikinos laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Sikinos auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Sikinos Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Sikinos laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Sikinos meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Sikinos ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway