Schinoussa Ferry

Schinoussa Reisijate ja auto praamid

Schinoussa reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Schinoussa et Amorgose Aegiali, Katapola, Donoúsa, Iraklia, Koufonissi, Naxos, Paros, Piraeus ja Syros.

Võrdle kõiki saadaval Schinoussa laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Schinoussa auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Schinoussa, Amorgose Aegiali, Katapola, Donoúsa, Iraklia, Koufonissi, Naxos, Paros, Piraeus ja Syros koos Blue Star Ferries või Anek Lines parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Schinoussa Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Schinoussa Ferry Tickets
Blue Star Ferries või Anek Lines parvlaevade väljuvad Schinoussa et Amorgose Aegiali, Katapola, Donoúsa, Iraklia, Koufonissi, Naxos, Paros, Piraeus ja Syros online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Schinoussa reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Schinoussa laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Schinoussa

Schinoussa Kreeka on väike ja kauge saar Egeuse keskel. Schinoussa kuulub Küklaadide keeruline ja asub vahel Naxos ja iOS. See saar on ideaalne nautida rahulikku puhkust. Selle loodusliku maastiku, isolaat rannad ja traditsiooniliste külade lummavad külalisi.

Ainus lahendamist mõned suurus saarel nimetatakse Chora Panagia ja see on lihtsalt natuke mäest sadama (te ei näe, kui saabud sadamasse, sest see on peidus mäe).

Inimesed, kes praegu elavad Schinoussa põlvnevad elanikud saare Amorgose mis asustatud saare uuesti ümber 1800. Chora koosneb peamiselt ühe tänava ja see on atraktiivne, kuigi seal ei ole nii palju vanu hooneid. Aastal Chora on väike küla pood, mis müüb laevapiletite vahetult enne praamid väljuvad. Sel tänaval on ka paar kõrtsid (mõned pakuvad ka ruumide üür) ja mitmed väikepoed.

Schinoussa Ferry Port

Ei ole lennujaama saarel Schinoussa ja nii saab ainult sinna praamiga. Umbes ütles, et on parvlaev iga päev läheb kuhugi (suund Amorgoses või Naxos - Piraeus). Mõned praamid jõuavad Schinoussa hilises aeg sel juhul on mõistlik teha reservatsioone saarel, et sa hakkasid sadama. Aastal Chora kohta Schinoussa on väike küla pood, mis müüb laevapiletite vahetult enne praamid väljuvad.

Lilli toru sadamas Mirsini on saare värav. Peamised küla, Chora, on ainult 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Üks peatänava külas elab tavalist segu kõrtsid (Nelja viimasel arv), kohvikud, mini-turgudel ja eluruumidest. Siit erinevate eesli rajad viivad Lugemata rannad, mis erinevad järjepidevust alates pebble et sõmer liiv. Lähim on tosinkond rannad, mis on väärt frequenting on Tsigouri kulub umbes 10 minuti maha ja 20 minuti tagasi kuni Chora, sõltuvalt arvu breathers võtate!

Jalutajad maik väheste motoriseeritud transport Schinoussa, võttes rööbastee ja venturing kaugemal rannad nagu Psili Ammose, Fikio & Bazeou, kuid kindlasti võtma toitu ja vett teiega, kuna pole kõrtsid nendes valdkondades.

Schinoussa Beaches

Võrreldes teiste saartel ja comparisson suuruse saare Schinoussa on õnnistatud laia valikut sandbeaches, mis on hajutatud üle kogu saare ja kättesaadav jalgsi. Ühtekokku on mõned 15 rannad, parimad on Psili Amos, Tsigouri, Livadi, Aligaria, Lioliou ja Almiros. Enamik neist rannad pakuvad varju kuju puud. Mõned teised rannad võivad kannatada merevetikatest või on võimalik, et nad on vähem puhas, sest nad on tuul. Allpool on paar rannad Schinoussa.

Tsigouri Beach
Lähim randa Chora on Tsigouri Beach, mis on veidi lõuna pool pealinnas. Sa pead minema paremale, kus küla algab. Jalutuskäigu on umbes 10 minutit. See on kena liivarand, lähedal asuva restorani ja mõned majutust (Grispos Villas - vt allpool).

Livadi rand
Edasi lõuna on rand nimega Livadi. Jõuate see rand pärast 15 minuti jalutuskäigu. See on liivarand keebid mõlemal pool seda kaitsta. Leiate mõned varju all puud.

Aligaria Beach
Järgmine randa lõuna on Aligaria, mis koosneb tegelikult kolmest väike soppe liivaga. Sa pead kõndima umbes 30 minutit, et jõuda rannad Aligaria.

Lioliou ja Bazeou Beach
Et kaguosas väike lahe leiate Lioliou rand ja umbes sada meetrit põhja Bazeou rannas. See koosneb kahest väikesest soppe enamasti liiva ja kividega vahel. Hooaja need rannad on väga vaikne. On peamine hooaja seal võib olla rohkem külastajaid rannad tänu lähedal kõrts, mis on avatud siis.

Almiros ja Foudana Beach
Almiros rannas idas on liivarand tamarisk, mis pakub mõned varju. On asula lähedal. Kahekümne minuti jalutuskäigu kaugusel Chora. Pisut põhja Almiris leiad Foudana rand.

Psili Amos ja Fikio Beach
Võib-olla kõige ilusam rand on Psili Ammos kirdeosas Chora. Rannas on kena liiva ja on hästi kaitstud, kuna see asub väikeses lahes. Te ei leia palju varju see rand, kuid mõned tamarisks on istutatud. Et jõuda randa te olete pealkirja põhja väike küla Messariá. Seal leiate teeviit idas. See on veidi vähem kui poole tunni jalutuskäigu. Seal on ka väike rand nimega Fikio Põhja küla

Messaria Beach
Te ei leia ühtegi varju see rand ja kahjuks rannas on palju merevetikatest.

Gerolimnionas Beach
Kui loode on rand nimega Gerolimionas vähemalt lahe on see nimi. Rand on kena asub lahe, mis on üsna sügav. Aga seal on prügi ja nafta rannas nii et see ei ole eriti meeldiv kogemus. Ma ei arva, et see rand on palju käinud, nii et see pole mingi probleem olla alasti, kui soovite.

Schinoussa on Peamine omadus on kaunid vaated kõikjal lülitate. Näete Santorini ja iOS siit näiteks. Aastal Chora on folkloori muuseum. Ülejäänu on lihtsalt mere ja aeg-ajalt kirikus.

Schinoussa on kaks külade Chora ja Messaria. Küla Chora on ehitatud mäe sisemuses saarel on 1.2 km kaugusel sadamast. Varem on saarel palju kannatanud reidide piraatide seega elanike ehitatud küla Chora, et nad kutsuvad seda Panagian (nimi, kust kiriku Neitsi Maarja) mäe, et on nähtavust Meri. Majad on ehitatud tüüpiline arhitektuur Küklaadide saartele.

Teine lahendamise saare Mesariá on imeline kirik ja asub umbes miil kaugusel. Inimesed tegelevad põllumajanduse, loomakasvatuse, kalanduse ja turismi.


Parim võimalik Schinoussa laevapileti hinna garantii

Parim Schinoussa Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Blue Star Ferries või Anek Lines reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Schinoussa. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Schinoussa laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Schinoussa laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Schinoussa auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Schinoussa Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Schinoussa laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Schinoussa meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Schinoussa ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway