Savona Ferry

Savona Reisijate ja auto praamid

Savona reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Savona sihtkohta Bastia, Calvi ja Ile Rousse.

Võrdle kõiki saadaval Savona laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Savona auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Savona, Bastia, Calvi ja Ile Rousse Korsika Sardiinia Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Savona Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Savona Ferry Tickets
Korsika Sardiinia Ferry Line parvlaevade väljuvad Savona sihtkohta Bastia, Calvi ja Ile Rousse internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Savona reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Savona laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Savona

Savona asub Liguuria piirkonnas Põhja-Itaalias. Linn on oluline sadama ja ühel hetkel kasutatakse kõige tähtsam linn Itaalias rasketööstuse.

Sajandite jooksul on linna oli võimu all roomlased samuti Lombards, mõjutusi nii võib näha kogu linna.

Savona on hästi ühendatud linnade Liguria rongid. Savona asub ka üsna lähedal Genova ja Nice Prantsusmaal, mis mõlemad on rongid ühendavad Savona. Peale nende linnad, Savona ka rongid tulevad teiste sihtkohtade Põhja-Itaalias. Regulaarse parvlaevaühenduse ka sõita ja sealt väga atraktiivne sadama linnas.

Tänu oma praami sadama, Savona on oluline turismi kohas ja on sageli väga ülerahvastatud kõrghooaeg. Need, kes plaanivad reisida linn turismihooajal peab üritavad tuba eelnevalt broneerida, sest vastasel juhul läheb veidi karm.

Savona Ferry Harbour
Vaatamisväärsused Savona

Mitte liiga paljud reisijad oma viis Savona külastades Itaalia. Need, kes tavaliselt vaatama minna Spiaggia. Muud reisi laigud nagu Genova ja La Spezia võib olla huvitav vaadata läbi valdkonnas, kuid on veel palju huvitavaid kohti näha ja asju teha Savona.

Priamar kindlus
Priamar linnus asub Rocca di San Georgio ja ehitati 1542 poolt Genua. Linnus oli hiljem kasutatakse ka vanglas päris palju aastaid ja mitmeid olulisi ja tuntud patriootide vangistati siin varem.

Sixtuse kabel
Cappella Sistina asub katedraali ja ehitati 1480s. Kabel on mausoleumi, mis oli ehitatud siia Sixtus IV auks tema vanemad. Kabel on ehitatud rokokoo stiili ja on käsitsi maalitud laed. 16th sajandi nikerdatud istmed on ka tähelepanuväärne.

Palazzo Della Rovere
Palazzo Della Rovere on vana palee asub katedraali lähedal ja on veel pooleli. See oli esimene tehtud palee ja oli hiljem kasutada ülikool, mis kunagi juhtus ja ikka seisab tema lõpetamata riik.

Vana tornid
Vana tornid linna on endiselt seisab puutumata ka pärast sajandeid. Seal on umbes 4-5 tornid, mis on endiselt olemas ja asuvad erinevates osades linna. Ajal 16th sajandi rünnakut linna kui ülejäänud tornid ja seinad oli kokku varisenud, need tornid olid üle elanud.

Kiriku Nostra Signiora de Castello
Kirik Nostra Signiora de Castello on üsna huvitav ei ole, sest oma arhitektuuri, kuid tänu oma interjööri. Interjöörid on küllaltki hästi kaunistatud mitu kunstiteosed. Peamine atraktsioon on altarimaal kujundas Vincenzo Foppa ja hiljem värvitud 15th sajandil. Teine kunstiteosed kirikus on ka üsna huvitav.

Pühamu of Mercy
Pühakoda of Our Lady of Mercy asub 6 Km linna ja on oluline usuline koht. Pühakoda on ehitatud kohas, kus Jumalaema ilmus karjane. Kirik ehitati 1536 ja on täielik barokkstiilis arhitektuuri, mis on üsna märkimisväärne. Sisemuse kirik on väga ilus ja on käsitsi maalitud mitmed märkida kunstnikud ja maalijad sajandite jooksul.

Christopher Columbus maja
Elukoht Christopher Columbus asub mõne km kaugusel ja usutakse, et Christoph Kolumbus oli veetnud aastaid Nooruses selles elamist. Majas on oma isa nime.

Liikumine City

Savona ei ole väga suur linn. Peamised vaatamisväärsused on kõik koondunud mõne linnaosadest, mida saab uurida jalgsi. Kuid suvekuudel see ei saada päris kuum siin, mis muudaks ta natuke ebamugav jalutada. Avalik bussid siin katab suurema osa linna ja mõned olulised kohad väljaspool linna piiri samuti. Jalgrattad ja motorollerid saab ka laenutada Savona uurida seda ise.


Parim võimalik Savona laevapileti hinna garantii

Parim Savona Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Corsica Sardiinia Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Savona. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Savona laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Savona laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Savona auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Savona Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Savona laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Savona meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Savona ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway