Saint Nazaire Ferry

Saint Nazaire Reisijate ja auto praamid

Saint Nazaire reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Saint Nazaire Gijon.

Võrdle kõiki saadaval Saint Nazaire laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Saint Nazaire auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Saint Nazaire, Gijon koos GLD Atlantique Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Saint Nazaire Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Saint Nazaire Ferry Tickets
koos GLD Atlantique Ferry parvlaevade väljuvad Saint Nazaire Gijon internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Saint Nazaire reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Saint Nazaire laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Saint Nazaire

Saint-Nazaire , Suudmes Loire'i jõe Biskaia lahes on tähtis sadamalinn ja suur laevaehituse ja tööstuskeskus Lennunduse, metallurgia, keemia- ja toiduainetööstuses. See on sadam Prantsuse merevägi.

Saint-Nazaire Arvatakse, et olla muistne Gallo-Roman meresadam Corbilo. See oli veidi rohkem kui kaluriküla, kuni keskel 19th sajandil, kui sadama ehitati mahutada laevade liiga suured, et sõita üles Loire Nantes.

Laevaehitustööstus linna, kuigi olles elanud erinevates majanduslangusega, jääb valitseva sektoris. Seda toetab ka mitmete muude tootmistegevusest. Saint-Nazaire on ka pikk ajalugu lennukite tootmine.

Rohkem kui kolmandik Saint-Nazaire pinnal on "roheline", kus avaliku ja aedades, lugematuid eraaedades ja peaaegu 2,500 aakri põllu- ja sood on osa Brière sood.

Saint Nazaire Port

Saint-Nazaire pole kunagi unistanud on mereäärne kuurort, kuid linn on väga aktiivselt arendada oma kauni ranniku rannad ja soppe, kaljud ja promontories, et mitu km pikkune avaliku jalgtee ja hiljuti ümber promenaadil. Saint-Nazaire aga ei ohverda oma keskkonna arengu ja teeb jõupingutusi, et kaitsta oma rannikul.

Kui Saksa allveelaeva baasi ehitati vahel 1940 ja 1942, varjutamata endise transatlantilise terminal, kogu sadama ala oli dramaatiliselt muutunud. See on umbes allveelaeva pliiatsid, ümber dokid ja sadama akvatooriumis, Saint-Nazaire on nii lepitada ise oma sadama ja loodud autentne ja originaalne turistide pakkumisi.

Saint-Nazaire on südames eriti atraktiivne ja mitmekesine piirkond: Nantes loodusesse rannikul Le Croisic alates pärani rannad Loire lõunakaldal lahele La Baule, alates Guérande Salterns et märgala Grande Brière sood, siis avastavad erakordset maastikku kui ka linnades ja külades, kus sageli tähelepanuväärne pärand.

Just viieteistkümne minuti kaugusel La Baule, Guérande on BrièreWith selle õrnalt kaardu laienes kuldse liivaga. 9 km pikk lahes La Baule on väga pilt mereäärses rõõmu. Kuna naaber kuurordis Pornichet, rannas on kuulsus iseenesest!

Ja muutus lazing umbes kuuma liiva, seal on palju valida: kasiinod ja thalassotherapy, ratsutamine, purjetamine, tennis, või jalutasid suurepärased villad ... Kell otsas lahe, Le Pouliguen on sissepääs " Wild Coast. "Kõik teed Le Southampton, karm kaljud julge meri ja tuul.

Keskajal, linna Guérande, kelle Breton nimi "Gwenn Rann" tähendab "Valgel maal", oli rikastunud soola kaubandus. Toas linna müüride 14th ja 15th sajandi vanalinn oma kitsaste tänavate ja ilus kivimajad on väga võluv. Sõita edasi Salterns, keemilistest maastik, mis on unikaalne, sest sool, mis on kasvanud siin juba Rooma ajal.

Kui soola oli piirkonna valge kuld, on ka varem must kuld: turvas alates Brière sood. Walking, jalgrattaga, traditsiooniline korter paadi või hobuvankril, siis tahad, et kohandada rahulikult rütmi uurida Brière, tema näiliselt lõputu kanalitel ja külad lugematuid õlgkatusega majad.


Parim võimalik Saint Nazaire laevapileti hinna garantii

Parim Saint Nazaire Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku GLD Atlantique Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Saint Nazaire. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Saint Nazaire laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Saint Nazaire laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Saint Nazaire auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Saint Nazaire Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Saint Nazaire laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Saint Nazaire meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Saint Nazaire ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway