Rosyth'i Ferry

Rosyth'i Reisijate ja auto praamid

Rosyth'i reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Rosyth'i et Zeebrügge.

Võrdle kõiki saadaval Rosyth'i laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Rosyth'i auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Rosyth'i Zeebrügge P & O Freight Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Rosyth Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Rosyth'i Ferry Tickets
P & O Freight Ferry parvlaevade väljuvad Rosyth'i et Zeebrügge internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Rosyth'i reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Rosyth'i laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Rosyth'i

Rosyth'i on sadama linn Fife, Scotland. See oli ehitatud alguses 20th sajandi maja töötajad on lähedal Rosyth'i sõjalaevatehase. Linn on lõpp Šotimaa ainult otsest laevaühendust Mandri-Euroopas.

Enamik reisijad saabuvad Rosyth'i kohe jätkata oma reiside jooksul Šotimaal. Vana pealinn, Dunfermline on ainult 3 miili põhja, kuid praeguses pealinnas Edinburgh on lihtsalt 12 miili lõuna. Viimsi Vallavalitsus jookseb tasuta shuttle bussiga parvlaeva terminali teenindavad Ferrytoll Park and Ride bussi vahetus ja Inverkeithing Rail Station, mis mõlemad pakuvad piisavalt jätkuliine

Alguseni 20th sajandi Rosyth'i loss oli peaaegu täielikult ümbritsetud merest. Nüüd on veidi veider vaatepilt, mida ümbritseb, kuna see on mereväeasutused dockyards ja tööstushooned, mis ehitati maa merest tammidega. Loss koosneb torn majas ja hoovis, suuresti pärinevad hilja 15th sajandil. See ei ole tavaliselt võimalik pääseda Torni sisemus maja.

Rosyth'i Ferry Terminal
Rosyth'i reisijate- ja kaubaveo Ferries

Marsruut kulgeb Põhjamere vahel Rosyth'i Fife, Šotimaa ja Zeebrügge, Flandria, Belgia. Near Rosyth'i praami läbib all Forthi sild.

Pärast põhjalikku konsultatsiooni ja hankeprotsessiga poolt Šotimaa, Kreeka laevakompanii Superfast Ferries (omanik Atika Group) kinnitas, kuna operaator liini. Teenused algas mai 2002 kasutades kahe laeva - MS Superfast IX ja MS Superfast X - luua üleöö teenust koos ületamise ajal 17 tundi.

Kuigi auto liiklust, eriti suvekuudel, osutus suhteliselt hea, muret paigaldatud, et seal olid ebapiisavad veoautode ja teiste kaubavedude teha teenuse elujõuline pikema aja jooksul. Teenus vähenes kolm korda nädalas 2005 ja Superfast IX üle Läänemere.

In 2006 müük Superfast X kuulutati ja laeva asendati väiksema Blue Star I - Superfast sõsarettevõte Blue Star Ferries (ka kuulub Atika). In 2008 teatati, et Superfast / Blue Star Ferries lõpetavad teenuse septembris.

Otsus kirves liinil põhjustas märkimisväärset poliitilist rahulolematust Šotimaal. Šoti valitsus püüdnud julgustada uue operaatori võtab üle tee. Aasta lõpus 2008 Norfolkline teatas, et taaskäivitada liinil mai 2009, uuesti kasutades Kolm korda nädalas üleöö teenus (kuid laiendati 20 tundi, mitte eelmise 17 tundi, et vähendada kütusekulu). [2] Nagu Superfast on Norfolkline pakutava teenuse nii sõiduki ja suu reisijat.

Norfolkline on Madalmaades asuv tütarettevõte Taani laevandusettevõte DFDS ja endine Maersk Group. On 17 detsember 2009 DFDS teatas, et ta oli nõus ostma Norfolkline Maersk.

Norfolkline laev marsruudi jaoks oli MV Scottish Viking mis vaatamata nimele on registreeritud Itaalias. On 5 august 2010 laev põrkas kokku väikese kalapaadiga rannikul Scotland, mille tulemuseks on kaotus kalapaat ja surma üks kaks meest pardal kalapaat.

On 20 august 2010 see oli teada, et reisijateveo teenuse lõppeb 15 detsember 2010, teenuse asendub DFDS kaubaveo ainult praamiühendus. Asenduseks kaubaveo ainult teenuse osutamise kahe parvlaevad Tori Finlandia ja Cimbria mereteid 4 nädala kohta.

Kui teine ​​operaator taasalustab tegevust, siis jälle ei otsest reisiparvlaev teenust Šotimaa ja mandri-Euroopas.


Parim võimalik Rosyth'i laevapileti hinna garantii

Parim Rosyth'i Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku P & O Freight Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Rosyth'i. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Rosyth'i laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Rosyth'i laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Rosyth'i auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Rosyth'i Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Rosyth'i laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Rosyth'i meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Rosyth'i ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway