Rostock Ferry

Rostock Reisijate ja auto praamid

Rostock reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Rostock Gdynia, Gedserini, Helsingborg, Helsingi, Spodsbjergini ja Trelleborg.

Võrdle kõiki saadaval Rostock laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Rostock auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Rostock, Gdynia, Gedserini, Helsingborg, Helsingi, Spodsbjergini ja Trelleborg koos Finnlines, Scandlines, Tallink Silja või TT Line parvlaevad Internetis instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Rostock Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Rostock Ferry Tickets
koos Finnlines, Scandlines, Tallink Silja või TT Line parvlaevade väljuvad Rostock Gdynia, Gedserini, Helsingborg, Helsingi, Spodsbjergini ja Trelleborg internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Rostock reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Rostock laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Rostock

RostockSuurim linn Kirde-Saksamaa teeb mitu Võidukaartid üles oma varrukad.

Rostocki mereäärne äärelinnas Warnemündest on tegelikult üsna fantastiline, Rostock ööelu on parim põhja Berliini ja linn on hea baasi mitu päeva reise. Enamik kõik asjad saavad paremini kogu aeg, kui hooned ja tänavad on pidevalt renoveeritud ja linna auväärne ülikool aitab biotehnoloogia asendada konkurentsivõimetu laevatehased.

Rostock on Saksamaa suuruselt teine ​​Läänemere sadama, transatlantilise sadamast Lübeck. Reisijateveos see port on liiklussõlme reiside jaoks Gedserini / Taani, Trelleborg / Rootsi, vent play / Lätis, Soomes, Eestis ja Venemaal.

Kodu ja Põhja-Saksa Filharmoonikud on Volkstheater Rostock on suurepärane võimalus veeta öö läbi linna. Lisaks orkestri esinemisi, teater pakub draama, komöödia, tants ja etenduse ülevalt nimed tööstuses. Volkstheater on tuntud lavastus murrangulise etendused et lisada ebatavaline lavastus.

Rostock Ferries
Rostock Travel

On parvlaevadel Taani, Rootsi ja Läti, samuti Eesti ja Soome suvel. Hinnad on üsna keeruline sõltuvalt aastaajast ja reisivate inimeste arv, nii et järgmine on toodud nii kare kõrge hooaja juhendid alles. Scandlines reisib Gedserini, Taani, Trelleborg Rootsis ja Ventspils Lätis. TT-Line purjed tulu / Trelleborg kolm korda päevas.

Journeys jooksul Rostock linnas, sealhulgas Warnemündest, hind € 1.50 / 3.20 ühe / päeva pass, kehtiv Warnow parvlaevad kui ka maismaatranspordi. Ümbritsev ala zoned; ühe / päeva pass maksab € 1.50 / 2.80 ühe tsooni või € 5 / 10 kõigis piirkondades.

Rostock Sightseeing

Rostocki sadama on Baltikumi suurima sadama kogu Saksamaal. Nagu näiteks, see saab kõige suurema arvu turistide läbib Saksamaa kaudu kruiisilaevad igal aastal. Kui teil on kavas külastada, seal on palju ajaloolisi paiku ja tänapäeva leviala lisada oma teekonda

St. Marien kirik (St Mary kirik).
See gooti kirik pidi olema kõrgem kui kirik Lübeckis. Ta viidi lõpule keset 15t sajandil. Ehitus kulus peaaegu 250 aastat. Pikihoone, mis on ehitatud pärast algset katus oli kokku varisenud on ebatüüpiline, lühike keha. Massiivne läänetorn on sama lai kui kolm Náves. Ühendatud Vaalud klaasimine kaunistada väljast kirikus. Sisemus on lubjatud ja funktsioonid star Holvi. Peamiseks tõmbenumbriks kirik on astronoomiline kell, ehitatud 1472 poolt Düringer Nürnberg. Mehhanism näitab kuupäeva ja kellaaega, kuni 2047.

Raekoda (Raekoja).
Neuer Markt (Uus turg) seisab raekoda. Barokk fassaad lisati 1727-1729. Siit fassaadi tekkima seitse gooti torne, mis kuuluvad originaal stiilis hoone.

Steintor (Stone Gate).
Lõuna Neuer Markt on Steintor, kuulsaim väravate vanale linnamüürile. See on üks kolmest ellujäänud väravad originaal kindlustuste Rostock. Kroonib peal värav lisati renessansiajal ..

St Petri kirik (Püha Peetri kirik):
See gooti kiriku 13th sajandil on 117m suure tornikiivri (lifti) See oli ehitatud kohas, kus linna asutati. Torn kiriku kasutatakse tihti meremiili maamärk Kiriku kõrval on Sluter Monument, mälestuseks Joachim Slüter, et Reformator Rostock, kes leidis oma jutlustab kohalikus murdes vahel 1525 ja 1532. e

Kröpelin Gate ja Kröplinerstrasse:
Suurim ja parima endise 22 linna väravad, nüüd asuvad Linna ajaloomuuseum. Tänav on kõige populaarsem linna ja on vooderdatud maju 17th et 19th sajandil.

Zoological Garden:
Loomaaia Rostock on suurim loomaaed Läänemere rannikul. Tema pind meetmed 56 hektarit, mida kasutatakse 1,700 loomad 360 liike.


Parim võimalik Rostock laevapileti hinna garantii

Parim Rostock Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Finnlines, Scandlines, Tallink Silja või TT Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Rostock. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Rostock laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Rostock laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Rostock auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Rostock Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Rostock laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Rostock meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Rostock ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway