Ronne Ferry

Ronne Reisijate ja auto praamid

Ronne reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Ronne et Koge, Sassnitzi ja Ystad.

Võrdle kõiki saadaval Ronne laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Ronne auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Ronne, Koge, Sassnitzi ja Ystad Bornholmstrafikken Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Ronne Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Ronne Ferry Tickets
koos Bornholmstrafikken Ferry Line parvlaevade väljuvad Ronne et Koge, Sassnitzi ja Ystad internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Ronne reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Ronne laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Ronne

Rønne'i on kapitali Bornholm, Väikesaare idas Taani iseloomustab liivarannad lõunas ja kaljune kaljud ja kuppelmaastike põhjas. Rønne'i asutati 13th sajandil ja oli üks oluline Baltic Trading Post.

Linn kasvas umbes selle looduslik sadam ja täna elanikkonnast elab kalandus, põllumajandus ning üha enam turismi.

Läheneb Rønne'i merest, näed St Nikolai kiriku mäe napilt sadamasse. Sadama lähedal, on Laksegade on lummav ala roos rüütatud, pool-toestamist 17th ja 18th sajandi maju, sealhulgas terrakota-katusega Erichseni on Gaard.

Vanim hoone Rønne'i asub sadama lähedal ja oli algselt ehitatud nii lao hoidmiseks sätted mereväe. Vanim teater Taanis ehitatud 1823, on Rønne'i ja varemed üks Põhja-Euroopa suurim lossid on ära toodud lähedal, aadressil Hammerhus.

Ronne Ferry Port
Teha ja näha Ronne

Vähesed reisijad valida peatu Ronne reisides Taani, ja neid, kellel on sageli näha Ronne. Need kulgevate valdkonnas kõige sagedamini minna rohkem tuntud sihtkohti, kuid seal on palju huvi Ronne.

Vana kvartal
Värvikas vana kvartal on väga kena, vaikne ja puhas koormate ebaharilikke poode ja restorane.

Tuletorn
Inland ja kiriku ebatavaline koht tuletorn on lihtne mõista - sadama seal, kõrval linna. Dating tagasi 1880 on lähedal uue kaasaegse sadama Rønne'i. Varem, kui sadama vähem kaubandusliku see oli suunavad valgust läbi Balti ookeani ja sissepääsu sadamasse Rønne'i. Seda võib lugeda vaatamisväärsus, sest selle taga avaneb kaunis vana Ronne staap.

Post Office
Üks suuremaid vana hoonet vanalinna on kaunis mail postkontorist. See on suur tellistest hoone kaunistamiseks ja pitsat saare allpool katuse. Ees on väike park ja ruudu Lille Torv.

Lille Torv
Teine ruut on lähemal vanalinnas Rønne'i ja annab rohkem vana võlu linna. Park asub keset ruudu ja peapostkontor on lõpupoole. Mitmed kohvikud ja kauplused ümbritsevad ruut.

Hoida Torv
Larges väljaku linna Rønne'i on Store Torv. Ruudu mahutab suur parkla ja on vooderdatud poolt baarid, restoranid ja kohvikud, kaevud poed ja pangad. See on hea orientatsioon punkti kesklinnas.

Erichsens Gård
Erichsens Gård asub Laksegade. See on muuseum, mis koosneb maja ja aed kujutav kõrgema klassi kodanikele koju, sest selgus, et viimase poole või 19th sajandil. Suur vaadet igapäevaelu elavaid inimesi saarel mõned 200 aastat tagasi.

Keraamilised Factory
Tuntud Hjorths Keramikfabrik ehitati 1859 ja asub Krystalgade. Täna tehas on keraamika muuseum tutvustamise töötoad. Järeltulijad Hjorths dünastia on ikka kaunis on seal täna.

Teater
Hoone alates 1823 on koduks vanim tegutsev teater Taanis. Igal aastal osa repertuaari kuuluvad edukad esinemised ajal igasuvised revüü.

Vanim hoone
Vanim hoone Rønne'i on Talbodgade 1 asub sadama lähedal ja oli algselt ehitatud nii lao hoidmiseks sätted Royal Navy. Laua uksed arvatakse pärinevat Hammershus.

Liikumine Ronne

Rønne'i is peamine saabumissadamat enamik parvlaevu Bornholm (ja ka saare peamise lennujaama) nii, kas sa tuled Mandri Taani, Rootsi, Saksamaa ja Poola sa lõpuks siin. Erandiks on suvel praamid Rootsist Allinge ja Poola Nexoe.

Saar pakub hea teedevõrgustik, et ringid saar, samuti läbib seda mitmeid kohti. Hea märgistused on olemas kogu saarel.

Bornholmi saare on jalgrattaga paradiis. Kõik saare ümber võib leida palju jalgrattateed, mis on eraldatud tavalistel teedel. Seal on poodides saadaval palgata jalgrattad ja kell Turismiinfokeskused saab osta kaarte ülevaate kõigist jalgrattateed.


Parim võimalik Ronne laevapileti hinna garantii

Parim Ronne Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Bornholmstrafikken Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Ronne. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Ronne laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Ronne laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Ronne auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Ronne Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Ronne laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Ronne meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Ronne ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway