Rijeka Ferry

Rijeka Reisijate ja auto praamid

Rijeka reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Rijeka Dubrovni, Korcula, Sõbra, Split ja Stari Grad.

Võrdle kõiki saadaval Rijeka laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Rijeka auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Rijeka, Dubrovni, Korcula, Sõbra, Split ja Stari Grad koos Jadrolinija Laevafirmad parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Rijeka Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Rijeka Ferry Tickets
koos Jadrolinija Laevafirmad parvlaevade väljuvad Rijeka Dubrovni, Korcula, Sõbra, Split ja Stari Grad internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Rijeka reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Rijeka laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Rijeka

Linn Rijeka on oluline äri, kaubanduse, tööstuse ja kultuuri keskus lääneosas Horvaatiast.

See asub Aadria, kohas, kus meri on oma sügavaim sisselõike Euroopa mandril. Tänu oma loomuliku ja geopoliitiliste omadused ala ideaalselt jaoks sadama ja laevandus keskus arengut.

Lisaks tegevusele, mis on seotud mere, nagu turism, laevandusettevõtete, suunamine ametite sadama tegevust ja laevaehitus, Rijeka jooksul oma laia piirid ka uhke paljude teiste suurte tööstusharude; tsiviilvalitsuse mehaanilisi elektro tehnika, õli ja naftakeemiatööstused, puidu-, tselluloosi- ja paberitööstus kõik funktsiooni Rijeka äri portfelli.

Kuid suurim osa majanduses on koondunud peale turism, ekspordi. Seal on äri ja kaubandus sidemed üle 80 riikides üle kogu maailma.

Kvarner Bay ja Istra RivieraEnam kui 50% kogu turistide võimsust Horvaatia moodustavad enamiku arenenud riigi osades nii palju kui turism on mures. See piirkond on pikk traditsioon turism, mis ulatuvad tagasi 19th sajandil. Selle konkreetse geo-topograafilised asendis tagab väga meeldiv kliima kuumade suvede ja pehmete talvedega. Pehme kliima, looduskaunis ja külalislahkus kaasa piirkonna atraktiivsust.

Rijeka Ferry Port

Kuigi Rijeka (Fiume Itaalia) Vaevalt "peab nägema" kohtades, tal on mõned päris vara, nagu Korzo (jalakäijate kaubanduskeskuses), ääristatud promenaad koos sadama ja imposantne Mäe linnus Trsat.

Väga karm rannajoon arvukate õrn lahed sobib ujumine ja muudele vees tegevust. Loomulikult on olemas suur nõudlus mereturism. Kvarner, Istria Riviera ja sellega seotud saari on mõned 16 jahisadamad ja arvukad väikesadamad. Võimsus jahisadamad üksi 4 800 vee moorings koos täiendava 1700 dokid.

Rijek Eestimaad

Viimasel ajal on baar-klubi kapitali Põhja Horvaatia, muutes selle peaaegu huvitavam külastada öösel kui päeval. Hoolimata mõningatest kahetsusväärne sõjajärgse arhitektuuri-ettevõtmised ääres, palju linnaruumi sisaldab omamoodi ehitud, et avalike hoonete siis ootaks leida Viinis või Budapestis tunnistust tugeva Austria-Ungari mõju avaldanud on linna kultuuri- ja majanduselu 19th sajandil.

Rijeka Carnival
Rijeka Carnival veebruaris on suurim ja kõige üksikasjalikum Horvaatia, seitsme päeva pidutsemas. Pallid on ainult kutsetega, kuid seal on palju paraadid ja tänavate tantse, mis on avatud kõigile.

Our Lady of Trsat
Kuulsamaid kiriku Rijeka on Our Lady of Trsat, sajandeid vana magnet usklikud. Legendi järgi inglid, kes majas, kus kuulutamise toimus puhanud Trsat enne hoiule hoone Itaalias. Kabel püstitati saidi äratanud mõned palverändurid, aga numbrid olid kasvanud 14th sajandil, kui kohalik aadel pöördus paavst annetamise kohta imepärast "ikooni Maarja arvas, et on maalitud St Luke. Suurem kirikus oli kohe vaja, ja 1453 Frankopan prints Martin ehitatud ühelööviline kirik maja maal ja frantsisklaste kloostri kõrval.

Kaputsiini Church of Our Lady of Lourdes
Rijeka kirikud on avatud pühapäeva hommikul ja esmaspäevast reedeni varahommikuse Mass lõunani. Oleks raske mööda kaputsiini Church of Our Lady of Lourdes oma ehitud neogooti fassaadiga ootuses üle bussijaama. Kaputsiini sponsoreid projekti sattus rahastamise probleeme keskpaigas ehitus ja värvatud abita "St Johanca", kes väidetavalt ränk vere ees kergeusklik masses.Gifts ja raha valatakse taskute ja hoone valmis lõplikult 1929. (St Johanca "arreteeriti pettuste 1913.) Lagi oli kaunistatud freskode inglite poolt silmapaistev kohaliku kunstniku Romulo Venucci.

St Vito
St Vito. St Vito on pühak Rijeka ja ehitus oli selle hoone alanud 1638 kohta veebilehel vanem kirik pühendatud pühak. Jesuiitide et kontrollitud projekti, mis kestis mitu sada aastat. Massive sammast toetavad kuplit ja ümbritsevad kabelid kirjud barokk marmorist altarid. Peamine altar on 13th sajandi gooti krutsifiks, mis kuulus vanem kirik. Legendi järgi, keegi viskas kiviga krutsifiks on 1296 ja veri hakkas voolama Kristuse ihu - veri on ikka peetud ampulli.

Trast Castle
Kõrge mäe overlooking Rijeka ja Rječina jõgi, 13th sajandi Trast Castle kulub positsiooni suurima strateegilise tähtsusega. Seal võis olla Liburnian linnamägi siin, aga see oli Frankopan Dukes Krk, kes ehitas praeguse lossi kaitsta oma ettevõtetest Vinodol, kaugemal idas. Konak, kinnine hoov koos loputuskast, on Viisnurga säilinud osa algsest struktuuri. Alates 13th et 15th sajandi Trsat kuulus Frankopans või nende sugulased, kuid see haaras Habsburgide lõpus on 15th sajandil.

St Jerome
St Jerome. Kirik oli osa 14th sajandi Augustinian kloostri kompleks, mis kord domineerib selle ruudu ja rahastas Loeb Duino, feodaalid Rijeka ajal. Ehitus kestis 1315 et 1408 ja kiriku pühamusse maja haudade rahastamise peredele. Little originaal gooti struktuur jääb tänu 1750 maavärin. Kirik ehitati ümber barokkstiilis in 1768 ja sisaldab haudade kaptenid, aadlikud ja patriitside Rijeka.

Naval ja ajaloomuuseum
Naval ja ajaloomuuseum asutati 1876 kõrgusel Rijeka laevaehituse aastat ja annab ilmeka pildi elu ühed meremehed. Osa muuseumi jälgi arengut purjetamine, mudeleid ja maalid laevade ja portreed kaptenitele. On ka erinevaid arheoloogilised leiud, relvad ja dokumendid, samuti mööbli 17th et 20th sajandeid.

Natural History Museum
Loodusmuuseumi, just ida Muzejski Trg, on pühendatud geoloogia ja botaanika piirkonnas. Lisaks suurepärane akvaariumi, on ka eksponeerib putukad, maod ja konnad. Hiljem saab lõõgastuda uue botaanikaaias ligi 2000 võõrliikide pakkumine.

Glagoljica
Glagoljica, väljapaneku käsikirjad kirjutatud Glagoolitsa script, paikneb Ülikooli Raamatukogu. Sa pead kutsuda kohtumine, kuid see on väärt pilk skripti, mis on keskne Horvaatia rahvusliku identiteedi ..

Roman Gate
Associated all City Tower ning jätkub Trg Ivana Koblera leiad vanim arhitektuurimälestis Rijeka, Roman Gate. Puudumine kaunistamiseks näitab, et see oli ilmselt sissepääsu Roman linnus.

Ülikooli raamatukogu
Kui teil on aega tappa Rijeka, peatus Ülikooli Raamatukogu, kus asuvad kaks näitusepinnad, Modern Art Gallery ja Glogoljica.

Modern Art Gallery
Moodsa kunsti galerii, Ülikooli Raamatukogu, korraldab aeg-ajalt kunstinäitusi. Hinnad ja lahtiolekuajad sõltuvad panna.

Lisaks tegevusega kaasnevad ning värskendatakse kultuurilised ja sotsiaalsed sündmused nagu kontserdid, muusika festivalid, spordivõistlused, iludusvõistlusi ja rahvapidude mis hõlmab kohaliku folkloori ja konkreetsed toiduvalikuga.


Parim võimalik Rijeka laevapileti hinna garantii

Parim Rijeka Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Jadrolinija Laevafirmad reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Rijeka. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Rijeka laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Rijeka laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Rijeka auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Rijeka Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Rijeka laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Rijeka meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Rijeka ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway