Rafina Ferry

Rafina Reisijate ja auto praamid

Rafina reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Rafina et Andros, Mykonos, Paros ja Tino.

Võrdle kõiki saadaval Rafina laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Rafina auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Rafina, Andros, Mykonos, Paros ja Tínos koos Agoudimos, Blue Star Ferries, Küklaadid kiirlaevad või mere Jets parvlaevu võrgus kohene kinnitus.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Rafina Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Rafina Ferry Tickets
koos Agoudimos, Blue Star Ferries, Küklaadid kiirlaevad või mere Jets parvlaevade väljuvad Rafina et Andros, Mykonos, Paros ja Tínos internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Rafina reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Rafina laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Rafina

Rafina sadamast asub Ida äärelinnas Atika. Rafina hiljuti välja töötatud, sest üha rohkem laevafirmad valida alustada oma praami marsruudid sealt.

Palju sõidavad paadid ankrusse sadamas Rafina ja eriti suvel ja praami marsruudid on üsna sagedased. Tänapäeval Rafina on suuruselt teine ​​sadam Atika (pärast Piraeus).

Ferries Blue Star Ferries, Alpha Ferries, Küklaadid kiirlaevad, Kreeka Seaways ja Agoudimos Lines kalduda Rafina sadamast saartele Andros, Tino, Mykonos.

Lisaks saab broneerida laevapileteid Andros, Tino, Mykonos ja Paros koos Kreeka Seaways parvlaevu ja Blue Star Ferries. Üldiselt lahkunud laevadest Rafina Port on parvlaevad, highspeeds paatide ja mere joad.

Rafina Ferry Port

Rafina loodi 1920s pagulaste põgenevad Anatoolia pärast Kreeka-Türgi sõjas (1919-1922) leheküljel väike Arvanite külas. Enamik neist põgenikud on pärit linnast Triglia. Tema nimi on anagramm nime vanakreeka linn, mis asus enam-vähem samas kohas, kaasaegne linn. Kuni 1960s ja 1970s, enamik elanikkonnast oli maaelu. Nagu elamuprojektideni tuli ala elanikkond Laines ja kolis asulates.

Ilus väike kirik Agios Nicolas unustab sinine meri lihtsalt põhja pool linna. Chappel ehitati pärast II maailmasõda mehed, kes olid täide, kuid pääsenud viimasel hetkel. Linna komandant mõrvamisest ja sakslaste ümardatakse linnarahvas vastulöögina. Teine grupp mehi hukati ja neid samal kohal Agios Nicolas olid pääsenud.

Rafina on koolid, lyceums, võimlad, pangad, kirikud, postkontor, randade ja väljakud (plateies). Rafina on koduks endise Kreeka peaministri Kostas Karamanlis ja tema pere.


Parim võimalik Rafina laevapileti hinna garantii

Parim Rafina Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Agoudimos, Blue Star Ferries, Küklaadid kiirlaevad või mere Jets reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Rafina. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Rafina laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Rafina laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Rafina auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Rafina Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Rafina laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Rafina meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Rafina ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway