Puttgardeni Ferry

Puttgardeni Reisijate ja auto praamid

Puttgardeni reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Puttgardeni Helsingborg, Rodby Faerge ja Spodsbjergini.

Võrdle kõiki saadaval Puttgardeni laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Puttgardeni auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Puttgardeni, Helsingborg, Rodby Faerge ja Spodsbjergini koos Scandlines praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Puttgarden praamid
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Puttgardeni Ferry Tickets
koos Scandlines parvlaevade väljuvad Puttgardeni Helsingborg, Rodby Faerge ja Spodsbjergini internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Puttgardeni reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Puttgardeni laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Puttgardeni

Puttgardeni on Saksamaa värav Skandinaaviasse.

Sadama Puttgardeni on kõige põhjapoolsem sadamas Saksamaal, mis teenindab Scandlines. Iga poole tunni tagant väljuvad Puttgardeni Taani sadama Rødby, sõit kestab ainult 45 minutit.

Puttgardeni - Rødby ja vastupidi ületamisel kujutab endast olulist osa Hamburg - Kopenhaageni liinil. Neile, kes soovivad saada Rootsi, seal on mugav Helsingor - Helsingborg ühendus.

In 2007 Saksamaa ja Taani otsustas ehitada 19km pikka silda Puttgardeni et Rødby, mis valmivad 2018 misjärel tulevikuväljavaateid Puttgardeni parvlaevasadama on ebakindel.

Linna Rodbyhavn, mida nimetatakse ka Rodby, on tore sihtkoht päevane reis. Puttgardeni parvlaev on populaarne transpordivahend Taanit iga turist võib kaasa võtta oma auto.

Puttgardeni Ferry Terminal

Puttgardeni jaam on suur parvlaeva terminali Vogelfluglinie (linnu lennu line) saarel Fehmarn Saksamaa Schleswig-Holstein. See jääb linna Puttgardeni ja Marienleuchte.

See peamiselt teenib rahvusvaheliste kaugekõnede liiklust, kuid kuna taaskehtestamise piirkondliku liiklus liinil on taas piirkondliku tähtsusega Fehmarn.

Puttgardeni ajalugu

In 1961, suure parvlaeva terminali ehitati Puttgardeni ja 1963 see võeti kasutusele koos Fehmarn Sound Bridge, sest traditsiooniline praamiga Saksamaa Taani vahel Rostock-Warnemündest ja Gedserini oli sel ajal väljaspool raudset eesriiet ja asendamine liinil Grossenbrode Quay Gedserini oli liiga keeruline.

Parvlaevaterminalist avati 14 mai 1963 Taani kuningas Frederik IX ja Saksa president Heinrich Lübke. Jaam oli väga oluline algusest peale, kuna suur osa raudtee kaubavedude ja reisijateveo veeti ja Skandinaavia kaudu Puttgardeni. Seda näitab suur ja kuna lõpuks kaubavedu linnu lennu line, peaaegu täielikult kasutamata võrgustik raudteed.

Eurocity jättes ferry.After lõpetamist sild üle Suur-Belti Taanis 1998, kõige rongid rahalistel põhjustel üle pika ümbersõidu selle liini tõttu piiratud teele suutlikkust ro-/ rull-off laevade ja vältida sellega seotud manööverdamine. Kaubavedu läbi raudtee tehased sel Puttgardeni algselt osaliselt suletud ja seejärel täielikult suletud. Samaaegselt sulgemisega kaubavedudeks ajavahemikul 1996 et 1998, parvlaevaterminalist uuendati laevafirma Scandlines.

In 2007 jaam oli täiesti moderniseeritud, sealhulgas osutada tasemel juurdepääsu isegi kasutamata platvormid koos klaasi, automaat väljapääsude ja kaasaegse tualeti WC puuetega inimestele. Viimane etapp selles töös oli rekonstrueerimine platvorm, lühendades märkimisväärselt ja veidi tõsta platvormi ja varustamise jaama kaasaegne valgustus ja helisüsteem.

Endine veduriga Eurocity teenust Hamburgist Kopenhaagenisse olid asendada 1990s kolmeliikmeline vedu Taani IC3 mitu üksust, mis võib olla seotud ja lahti haakida ilma manööverdamine. Alates detsembrist 2007, mõned IC3 teenused on asendatud Saksa Intercity-Express teenindamist klassi 605 (ICE-TD) diisel mitmiküksuste koos mitmete teenuste iga päev Kopenhaageni-Hamburgi liinil. Üks paar jookseb / Berlin.

Augustis 2010, Burg kohta Fehmarn jaama hakati jälle, ja nüüd nimetatakse Fehmarn-Burg jaama. Kuni detsembrini 2010, mõned teenused Intercity line 31 tulu / Frankfurt algas ja lõppes Puttgardeni.

Kuna lõpetamist väinad püsiühenduse Taani, marsruudi kaudu Puttgardeni muutunud vähem kasutavad rongid, kuid sadama kasutavad seda endiselt Scandlines parvlaevad. Teenus on sagedased, millel on neli praamid annab üks ühendus iga 30 minutit, 24 tundi päevas.

Kas lühike reis või enam peatada Balti saare Fehmarn on mõned üllatused: milelong loomulik rannad, väikesed järved ja muljetavaldav järsud kaljud. Aga ka põldudel ja niitudel kutsuda inimesi matkama ja jalgrattaga. Puttgardeni on saare põhjaosas on populaarne puhkuse sihtkoht ja olulise rahvusvahelise ristmikul samuti.

Kui üks jääb mõne päeva või isegi nädalat Puttgardeni ta ei saa kunagi igav. On Fehmarn rannad turistid võivad taastuda igapäevaelus ja lapsed saavad hullama ja ehitada liivaloss pärast liivaloss. Sailboarding on populaarne vaba aja veetmisega. Ajalugu entusiastid saab külastada Peter & Paul kabel. Visiit on 115-meetri kõrgune torn Saksa Telekom on huvitav ka.


Parim võimalik Puttgardeni laevapileti hinna garantii

Parim Puttgardeni Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Scandlines reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Puttgardeni. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Puttgardeni laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Puttgardeni laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Puttgardeni auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Puttgardeni Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Puttgardeni laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Puttgardeni meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Puttgardeni ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway