Portoferraio Ferry

Portoferraio Reisijate ja auto praamid

Portoferraio reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Portoferraio Piombino.

Võrdle kõiki saadaval Portoferraio laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Portoferraio auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Portoferraio, Piombino koos Corsica Ferries, Moby Lines või Toremarile Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Portoferraio Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Portoferraio Ferry Tickets
koos Corsica Ferries, Moby Lines või Toremarile Ferry Line parvlaevade väljuvad Portoferraio Piombino internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Portoferraio reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Portoferraio laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Portoferraio

PortoferraioPealinnas Elba. Teadaolevalt roomlaste Fabricia ja hiljem Ferraia (kuna see oli sadamasse raud ekspordist), selle väikese sadama omandas Cosimo I de'Medici keskel 16th sajandil, mil kindluste võttis kuju.

See võib olla metsik koht, kuid ekslemine tänavatel / sammud ajalooline keskus ja andumises erandlik söömine valikuid rohkem kui moodustavas jaoks pigistada.

See ei ole lihtne leida aa plaaster maa keset merd, et võin teile lugu nii rikas, sest see, mis algab siis, kui lugu inimkonna kuulus veel legend. Ja see on veel raskem ette kujutada teise saarele "kapitali" valitud laadi, mitte mehed. Kuid et kapital on Portoferraio.

Sadamas on alati peetud kõige ohutum Vahemerel. See asub vaid seoses teiste seitsme maakonna saarel ja selle territooriumil jõuab magusalt alla mere pakkumise omaks. Need aspektid Usalda külastajatele täna, kuid antiikajal nad teenisid magnetina paljudele rahvastele.

Portoferraio Ferry Harbour

Portoferraio on põhimõtteliselt saabumist punkti saarel ja üks aktiivne turistide Itaalia sadamatesse.

Portoferraio väikese linna rikas ajalugu; saabuvad laevaga saab imetleda millega Medici kindluste lahel: Fort Falcon, Fort Stella (żratuntav tuletorn) ja Linguella Tower (sissepääsu sadamasse), kõik ehitatud 15th sajandil kaitsta pidevas piraat rünnakuid. Seal on ilus jalutuskäik, mis viib teid turist sadamast mööda sees ajaloolise linna seinad. Portoferraio on umbes 13,000 elanike ja pakub teenuseid nii äri-ja kultuuri. Lääne pool linna on päris valge kivikliburannad et kolikambrisse leevendust selgus merele.

Saar on ühendatud mandri kaudu kolm laevafirmad, Toremarile, Moby Lines ja Blunavy, kõik pakuvad vahelistel liinidel Piombino ja Portoferraio pealinnas asub põhja, Cavo, Rio Marina ja Porto Azzurro, idarannikul saare .


Parim võimalik Portoferraio laevapileti hinna garantii

Parim Portoferraio Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Corsica Ferries, Moby Lines või Toremarile Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Portoferraio. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Portoferraio laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Portoferraio laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Portoferraio auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Portoferraio Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Portoferraio laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Portoferraio meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Portoferraio ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway