Port Askaig Ferry

Port Askaig Reisijate ja auto praamid

Port Askaig reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Port Askaig et Colonsay ja Oban.

Võrdle kõiki saadaval Port Askaig laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Port Askaig auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Port Askaig, Colonsay ja Oban koos CalMac (Kaledoonia Mac Brayne) parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Port Askaig Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Port Askaig Ferry Tickets
koos CalMac (Kaledoonia Mac Brayne) parvlaevade väljuvad Port Askaig et Colonsay ja Oban internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Port Askaig reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Port Askaig laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Port Askaig

Port Askaig on idarannikul Islay, vaatega Sound of Islay vahel Islay ja Jura.

Ainus parvlaevaühendus Isle of Jura lahkub siit, et Feolin Ferry maandumist.

CalMac praami / alates Kennacraig ja tulu / Colonsay nõuab ka siin. Loodete põhjustada vee voolu üsna kiiresti läbi heli ja luua mõned väga tugevad hoovused, muutes laevaühendusi huvitav. Kui tuul puhub piki heli põhja või lõuna Jura praami pruugi joosta

Port Askaig on väike koht, mis koosneb peamiselt välja Port Askaig hotell (all vasakul), postkontorisse / kauplus (all paremal) ja parvlaeva terminalist. Bussid Bridgend ja edasi Bowmore lõpetada ka siin. Just lõuna Port Askaig on Dunlossit House, kodu pankur Bruno Schroder, helde sponsor Islay päästepaat

Port Askcraig Ferry

Koidikul auto praami ajastu Islay seal oli palju tegevust ja rivaalitsemine. Kuni viimase aasta jooksul 1960s Islay anti kätte posti auruti, mida haldab MacBraynes - eelkäijaks tänapäeva CalMac. Muud Clyde ja läänesaartel liinidel oli antud auto praamid aastaid enne, kuid Islay oli kuidagi maha jäänud. Eraettevõtjaks nägid selles võimalust, et nad võiksid ära - ja nad tegid. Western Ferries alustas tegevust lühema merereise alates Kennacraig Lääne Loch Tarbert'i Port Askaig Sound of Islay. Laev tööle oli lihtne ahtri laadimise praam, mis kasutatakse lihtsaid rambid - et Kennacraig praegu veel olemasolevad.

Mandri Ferry jõuab Port Askaig igal pärastlõunal suvel ja tööpäeviti talvel välja arvatud jõulude ja New Years Day. Just enne jõuda Port Askaig, Dunlossit House näha parvlaev. Port Askaig on teine ​​peamine parvlaevasadama Islay pakkumine (päev) reiside Colonsay ja Oban kord nädalas suvel. Oban on peamine sõlmpunkt kõik transpordiühendus läänes hightlands ja saared. Link Oban tõenäoliselt laieneb lähitulevikus, sest Šotimaa on umbes 50% läbi ühe £ 7M tsiviilehitus arengu Port Askaig mis toob kaasa palju suurema sildumise võimalus suuremate praamide ja kaubanduslik ja lõbusõidulaevad.

Islay stseeni jätkuvalt kiiresti muutuda. Kuna alguses kaks laeva teenust 2003, liiklusvahendite arv on jätkuvalt tõusma, sest paljud sõidud jättes ülespoole 10 autode ooterežiimis nimekirjad iga kord. On olnud spekulatsioone mitu aastat, mis viitas uue asendamine parvlaev. See oli alguses kuulujutud, kuid siis teadet tulnud, et uue laeva (rohkem kui tõenäoline nimega Pioneer pärast viimast Laev on ehitatud spetsiaalselt Islay meeles) oli ehitatud selleks, et võttes teda teenus 2011. Pikemas perspektiivis plaan oli jätkuvale kaks laeva teenust, kasutades uut laeva ja HEBRIDEAN saared aastaringselt. Aeg näitab, kas ja millal see juhtub.


Parim võimalik Port Askaig laevapileti hinna garantii

Parim Port Askaig Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku CalMac (Kaledoonia Mac Brayne) reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Port Askaig. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Port Askaig laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Port Askaig laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Port Askaig auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Port Askaig Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Port Askaig laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Port Askaig meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Port Askaig ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway