Paldiski Ferry

Paldiski Reisijate ja auto praamid

Paldiski reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Paldiskist Kapellskäri, Rostock ja Hanko.

Võrdle kõiki saadaval Paldiski laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Paldiski auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Paldiski-Kapellskär, Rostock ja Hanko Tallink Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Paldiski Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Paldiski Ferry Tickets
Tallink Ferries parvlaevade purjetamine Paldiskist Kapellskäri, Rostock ja Hanko internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Paldiski reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Paldiski laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Paldiski

Paldiski on linn ja Läänemere sadamas, mis asub Pakri poolsaare loodeosas Eestis.

Algselt Rootsi asula tuntud Rågervik, sai Vene mereväe baasi 18th sajandil. Venelased ümber selle Балтийский Порт ( "Baltiyskiy Port", st Balti Port, saksa: Baltisch-Port) on 1762. Eesti nimetus oli kirjutatud Baltiski kuni 1933 kui Eesti hääldus Paldiski sai ametliku nime.

Paldiski sai Nõukogude mereväe tuumaallveelaevade õppekeskus. Kahe maismaal tuumareaktorid, ja tööd umbes 16,000 inimesed, see oli suurim omalaadne Nõukogude Liidus. Tänu oma tähtsust, kogu linn oli suletud okastraadiga kuni viimase Vene sõjalaev lahkus augustis 1994. Venemaa lõplikult loobunud kontrolli tuumareaktori rajatiste septembris 1995.

Paldiski Ferry Terminal

Isegi täna, 20 aastat hiljem kogu Paldiski ja Pakri poolsaar on kaetud mahajäetud punkrid, vaiad tundmatu prügi ja erinevate sõjaliste praht. Kuidagi välimuse mahajäetud korterelamuid ja kogukad jäänused Nõukogude sõjaväe infrastruktuuri põnev ja vaatamist väärt.

On veel üks hea põhjus külastada Paldiski - Pakri poolsaar on kuulus ka paekivipankade ja läheduses peresõbralik rannad. Pakri poolsaarel on Eesti kõrgeim majakas ja on koduks ka haruldane krüüslitele, mis näevad välja nagu väikesed pingviinid.

Paldiski Kindlasti ei ole stereotüüpne turismilinn, kuid kui olete huvitatud Nõukogude või sõjaajalugu, see on koht sinu jaoks. Samuti on huvipakkuvad inimesed huvitatud laadi või linnuvaatlus.

Paldiski on napilt 50km Tallinna ja kergesti ligipääsetavad ja seal on regulaarne parvlaevad Paldiski sadamas ja Kapellskäri, Rootsi / Hanko, Soome / Lübeck, Saksamaa.

Lähedal vaatamisväärsuste hulka kuuluvad Noarootsi, Nõva ja Tallinna.


Parim võimalik Paldiski laevapileti hinna garantii

Parim Paldiski Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Tallink Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Paldiski. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Paldiski laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Paldiski laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Paldiski auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Paldiski Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Paldiski laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Paldiskist meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Paldiski ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway