Mytilene Ferry

Mytilene Reisijate ja auto praamid

Mytilene reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Mytilene Piraeus ja Chios.

Võrdle kõiki saadaval Mytilene laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Mytilene auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Mytilene, Piraeus ja Chiose Kreeka Seaways parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Mytilene Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Mytilene Ferry Tickets
koos Kreeka Seaways parvlaevade väljuvad Mytilene Piraeus ja Chios internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Mytilene reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Mytilene laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Mytilene

Mytilene on kaasaegne kapitali ilus Lesbose saarel. Samuti on kodus peamise sadama saare. Mytlilene on ka antud nimi kogu saare paljud kohalikud. Mytilene võib kirjutada Mytlini ja muul viisil.

Mytilene on suuruselt kolmas saar Greeces. Oliivisalud, et kesta igavesti, paks männimets, liivarannad, kloostrid, päris traditsioonilised majad ja vana eluasemeid. Tõeliselt iidse ajaloo saar on nähtav kõikjal Lesvos. Alustades välja kapitali Mytilene, mis on ehitatud peal varemed vanalinna, üks hakkab saada tuttavaks lõpmatu ilu saarel.

Kirde linn on rooma akvedukt, edasi põhja Pirgi Thermis traditsiooniliste vanade majade ning Loutra Thermon. Scenic rannaküla imelised rannad, nagu Plomari, tuntud oma ouzo, on kõikjal.

Mägikülas Agiassos, jalamile Mt. Olympus, on sarmikas maja ja vähe tänavaid. Sandy randadest Vatera, Kaloni, Mithimna ja kuulus Molivos.

Mytilene Ferries

Linna Mytilene, mis asub Kagu-saare, on kaasaegne linn palju elemente minevikust. See on saare pealinn ja juhataja prefektuuri Lesbos; haldus-, kaubandus-ja kultuurikeskus, kus elab 40.000.

Tänapäeva Mytilene kulub seitse mäed, samas kui tema kindlus, üks suuremaid Vahemere, asub mänd kaetud hillock ida linna.

Mis on tähelepanuväärne künkake on see, et kuni selle 1st sajandil AD, see koosnes eraldi saar. Hiljem meri kaugus eraldades selle kõrval linna Mytilene järk-järgult kõrvaldada pinnase hoiused, mis olid pangad; Seega linna laiendada lääne. On tõendeid, et Isle of Mytilene oli seotud vastupidine rannikul kaudu sildu ajal klassikalise korda. Kanali avamine, mis leiti Epano Skala linnaosa, mis on seotud Põhja-ja Lõuna-port.

Veepiiril sisemine port (Lõuna) laenab linna oma erilist värvi; Kuna paat läheneb saar, ühendatud vana mõisad ja kaasaegse hooned satub vaade. Piki kaldapealset, külastajatele kohanud prefektuuri Linnateatris (valmimisel), Raekoja hästi taastatud neoklassitsismi stiilis hooneid, samuti pangad, hotellid, kohvikud, magus kauplused, restoranid, reisibürood, laevandusettevõte kontorid jne kirik St Therapon hulgas eristub teistest hoonetest oma määramisel, töötada kuppel, mis praktiliselt domineerib sadama. Veepiiril on ideaalne "promenaad", eriti õhtul. See on siis, kui valgus eakaaslastega üle mägede, laenates värvi sadamasse, ja tunde rahulikkus oma külastajatele.

Kõrval veepiiril peitub Ermou tänav, mis on peamine kaubatänav linnas. Nagu te kõndida läbi turul maha lõpupoole tänaval teil kohanud traditsioonilise antikvariaatides ja omapärane väike kauplustes, samas kui "Koumidia" ja "Ladadika" osa turul, millel on pikaajaline traditsioon äritegevuse laiendada oma õigus. Sul on ka kohanud graafiline alleede ja ärihooned, mis on järk-järgult taastada.

Ermou tänaval laieneb Põhjasadam (Old Port), "Malois Limin", kui vanad kreeklased nimetasid seda, mille põhjas oli sihilikult ette koos munakivi et vaenlase laevu ei kinnistamiseks. Vanasadamas, kus tema lagunev kai ja varemed minevikust, on mahajäetud täna. Samas piirkonnas on täiendatud ja külastajad saavad panna tagasi ja nautida loodust ühes vabas õhus sooda purskkaevud piki kaldapealset vana sadama. Sealt on linnu silma vaadata graafilise Epano Skala linnaosa vasakule ja lossi paremale.


Parim võimalik Mytilene laevapileti hinna garantii

Parim Mytilene Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kreeka Seaways reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Mytilene. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Mytilene laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Mytilene laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Mytilene auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Mytilene Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Mytilene laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Mytilene meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Mytilene ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway