Mostyni Ferry

Mostyni Reisijate ja auto praamid

Mostyni reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Mostyni Dublinisse.

Võrdle kõiki saadaval Mostyni laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Mostyni auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Mostyni, Dublin P & O Põhjamere Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Mostyn Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Mostyni Ferry Tickets
P & O Põhjamere Ferry Line parvlaevade väljuvad Mostyni Dublin internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Mostyni reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Mostyni laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Mostyni

Mostyni on üks Suurbritannia vanim Parvlaevasadamate ja rikas ajalugu.

Ala juhib tuhandeid turiste, kes kari ala kaua loomuliku liivarand. Mostyni dokid on viimasel tööpäeval ellujääja endise string väikesadamate mööda lõunakalda Dee suudmele.

See on uusim parvlaevasadama Walesis pärast seda saaja investeering £ 17.5m. Pärast uuendamist P & O otsustanud minna oma Iiri mereteid Liverpoolist Mostyni.

Dokid juures on laiendatud ja täiendatud hakkama kasvav spediteerimistegevus mis nüüd sisaldab iga päev kaks praami sõidud vahel Põhja-Wales ja Dublin.

Pane tähele: Mostyni laevaliin Dublinisse oli suletud operaatori poolt P & O Iiri Ferries in 2004 ja on nüüdseks tegutsenud alates Liverpool Dublinisse. Liverpool parvlaevasadama on umbes tunnise autosõidu kaugusel Mostyni ja pakub paremaid võimalusi.

Mostyni Ferry Terminal

Mostyni on küla maakonnas Flintshire, Põhja-Wales, lamades Dee suudme vahel Prestatyni loodepiirkonna ja Holywelli Kagu. Küla mõlemal pool A548, Vana Coast Road, koos Dee jõgi kirdesse ja kõmri mäed edelas.

Sadam Mostyni kord oli sadamasse, kust praamid sõitnud Dublinis Liverpool-Dublin liinil. Kuid see lõppes 2004 ja Port on arenenud teistele ettevõtetele, sealhulgas ehitamiseks ja tugiteenuseid, offshore tuuleparkide Iiri meres.

Mostyni Ajalugu ja Vaatamisväärsused

Ajalooline Mostyni häärber ja aiad asuvad põhja lääne pool külas. Hall on muinsuskaitse hoone ja kinnisvara on olnud käes Mostyni pere mitu sajandit, olles asukoht baronetid ja parunid Mostyni.

Lihtsalt alla A548 tee Mostyni kell Llanerch-y-Mor on roostetamist hulk nn Mostyni Fun Ship ". Laev alustas elu hertsog Lancaster, auto praamidel ja kruiisilaevadel, kuni see oli püsivalt kuiv dokitud Mostyni.
ajalugu

Huvitav märkus, et ajalugu on seotud Mostyni pere kohta Mostyni Hall ja kuningas Henry Tudor tema püüdmine troonile Inglismaa.
Mostyni pere põlvnevad abielu Ieuan Fychan (d. 1457), on Pengwern, Llangollen, kus Angharad, tütar ja pärija Hywel (või Howel), poeg Tudor ap Ithel Fychan. Nende järeltulija Richard ap Hywel (Howel) toetatud maja Lancaster oma võitlust trooni Inglismaa.

Ühel korral Henry Tudor oli teada, et külastab Richard ap Howel kell Mostyni ja Richard III mehed tulid teda otsima. Kuna nad sunnitud oma tee läbi ees läks tagauksest. Tulevane kuningas usuti, et on sõitnud Mostyni dokis Brittany hulgast koormus põhk.

Richard ap Howel või Richard Mostyni, oli kohtuda Henry Tudor hiljem uuesti - kell Bosworth Battlefield. Mostyni maksu 1,600 Flintshire mehed polnud väike panus võidu ja King andis Richard mõõga ja vöö ta oli kulunud sel päeval.


Parim võimalik Mostyni laevapileti hinna garantii

Parim Mostyni Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku P & O Põhjamere Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Mostyni. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Mostyni laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Mostyni laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Mostyni auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Mostyni Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Mostyni laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Mostyni meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Mostyni ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway