Mariehamn Ferry

Mariehamn Reisijate ja auto praamid

Mariehamn reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine lähtekohast Mariehamn sihtkohta Helsingi, Kapellskäri, Stockholm, Tallinn ja Turu.

Võrdle kõiki saadaval Mariehamn laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Mariehamn auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Mariehamn, Helsingi, Kapellskäri, Stockholm, Tallinn ja Turu Tallink Silja laevadel või Viking Line parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Mariehamn Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Mariehamn Ferry Tickets
Tallink Silja laevadel või Viking Line parvlaevade purjetamine lähtekohast Mariehamn sihtkohta Helsingi, Kapellskäri, Stockholm, Tallinn ja Turu internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Mariehamn reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Mariehamn laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Mariehamn

Mariehamn on suur väikelinn 11.000 elanikku. Kesklinnas on palju pakkuda väiksesse ruumi; olete alati lähedal kaubanduskeskused, restoranid, kultuur ja kogemusi.

Mariehamn asub kitsal poolsaarel kahe merelahtede ja sadamates Västerhamn ja Österhamn. Saabudes Lääne sadama abil üks suur reisiparvlaeva Stockholm, Kapellskär, Helsingi, Turu ja Tallinn. See on ka asukoht Külalissadam ÅSS Saabudes oma paadiga. Samuti võid Ida sadama marina, MSF.

Sest linna suurusest Mariehamn, teenuse ja pakkumise restoranid, hotellid, baarid, muuseumid ja poodides, on suur.

Mariehamn nimetatakse ka "linna tuhat Linden puud", viidates Linden puud liinist puiestee kogu linna.

Mariehamn Ferry Terminal

Asub peamine saarel Ahvenamaa, umbes poolel teel Mandri-Soome ja Rootsi, Mariehamn on rannikul mõlemal pool, umbes kakskümmend minutit jalutada peale, kuid pikk tee meritsi õigus ümber saare lõunaosas.

Parvlaev kaid on lääne ja nende lähedal on Nautical Museum ja Museum Ship, Pommern, nüüdseks ainulaadne nelja-master tehtud CLYDESIDE ja varem kasutatud Austraalia nisu perspektiivis. Aastatel rannikul asub kesklinnas Mariehamn palju haljasalasid ja puudega ääristatud teedel meenutab Prantsusmaal.

Ida pool on trahvi marina, Ahvenamaa assamblee hoone ja Ahvenamaa muuseum. Linn transport on piiratud, kuid vaba ja viis saare liinidel, ei ole vaba, alustada lähedal raamatukogu. Kaks neist lähevad sadamatesse saarte vaheline praamid, mis on tasuta jalakäijatele. Lõuna-ida pool on raekoja ja park ühendatakse avatud riik.

Mariehamn turul
See on vaevalt võimalik eraldada linna provintsist pärit oma kujutlusvõimet ja üks lemmik asub bussiliini 4 kell Kastelholmi kus on mitte ainult trahvi vana loss, kuid tasuta vabaõhumuuseum, vangla muuseumis ja jalutuskäik vana kirik ning Sund. Partcularly maalilise saare Kökarin [hääldatakse Chirke koos e väga pehme] on otstarbekam kasutada öösel marsruudil Mariehamn ja Turu, Soome suuruselt teises linnas. Mariehamnis enda lemmik vaatamisväärsuseks on Pommern, juba mainitud ja kõrgenenud rannapargi see panoraamvaade ja läänerannikul läheb lõunasse.

Pommern - alumise korruse
Kevadel lilled viimasel nimega rannikul tee oli vapustav, nurmenukk, saare lille, võttes aukohal, kuid näitab kannikesed, puit Õisloomad, loodusliku kurereha ja paljud teised. Ilmselt hooaja lõpupoole orhideed on suurepärane. Puhtust linna ja ebaametlikule selle atraktsioonid lastele olid ka päris muljetavaldav, eriti "piraat laeva, mis tundus, et on lapsele sülem üle.

Kirik, Kökarissa
Siin on nii palju vaatamisväärsusi, et see on keeruline valida eelkõige ones. Vana Post House ja küla Eckerö on muljetavaldavad. Me eriti meeldis kirikus ja selle lähiümbruses on Kökarissa.

Mariehamn Ferries

Viking Line ja Silja Line vahel sõitvate laevade Soome (Helsingi, Turu) (5 h Turusse ja 8 h Helsingi) ja Rootsi (Stockholm) (6 h) dokki lühidalt Mariehamn või Långnäs (öösel) maksude tõttu. Kui peatus on Långnäs on tavaliselt bussi või takso ühendus Mariehamn, mis maksab sama palju kui laevapileti.

Tallink teeb vahepeatus Mariehamnis Tallinn - Stockholm liinil, kuigi see ei ole lubatud kasutada seda teed minna lähtekohast Mariehamn sihtkohta Stockholm.

Birka Cruises jookseb iga päev Stockholmis, kasutades oma terminali Lääne-porti, ees Adlon Hotell ja pitsarestoran.

Stockholmi paat on väga aeglane ja seda tuleks vältida, kui reisib / Stockholmist. Selle asemel, siis tuleb võtta rida 676 bussiga Stockholmi Ida Station Norrtälje, siis 631 / 631X Kapellskär ja sealt Viking Line praami Mariehamn.

Viking, Silja ja Tallinki kõik kasutavad sama terminali Lääne-porti. Terminal on avatud 24 h. Pileteid saab osta, kui paat on tingitud lahkuda. Teenused on piiratud. On mitmeid kapid, raha vahetada masin (EUR-SEK), tualetid ja tolliamet. Just väljaspool, seal on kohvik ja väike kebab restoran.


Parim võimalik Mariehamn laevapileti hinna garantii

Parim Mariehamn Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Tallink Silja laevadel või Viking Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Mariehamn. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Mariehamn laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Mariehamn laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Mariehamn auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Mariehamn Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Mariehamn laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Mariehamn meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Mariehamni ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway