Mallaigi Ferry

Mallaigi Reisijate ja auto praamid

Mallaigi reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Mallaigi Rum, Eigg, Muck ja Arisaig.

Võrdle kõiki saadaval Mallaigi laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Mallaigi auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Mallaigi, Rum, Eigg, Muck ja Arisaig koos Kaledoonia Mac Brayne Ferry (CalMac) parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Mallaig Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Mallaigi Ferry Tickets
koos Kaledoonia Mac Brayne Ferry (CalMac) parvlaevade väljuvad Mallaigi Rum, Eigg, Muck ja Arisaig internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Mallaigi reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Mallaigi laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Mallaigi

Mallaigi asub lõpuks sugestiivne nimeks "Tee saartest." Samuti on lõpp West Highland Raudtee Fort William ja fookuse võrgustik parvlaevadel Skye, väike saartest ja Knoydart poolsaarel.

Mallaigi peaaegu kunagi üldse juhtunud. Poolt 1890s Road saarestikule, mis oli lõpetada Arisaig alates 1812, oli lõpuks valgus laiali põhja mõne majad siin.

See tulemine raudtee 1901, mis tõi kaasa kasvu linna. Raudtee oli algselt mõeldud teha vasakpööre kell Lochailort ja lõpeb uue kalasadam planeeritud lõunakalda Loch Ailort kohas nimega Roshven Farm. Aga maaomaniku juures Roshven ei ole nõus mõttes ning West Highland Extension Line, nagu see oli teada, tuli uus kalasadam arenenud asemel kell Mallaigi.

Mallaigi on põnev koht. Mitte välja tegema need, kes väidavad, et see on vähe pakkuda külastaja.

Mallaigi Ferry Terminal

Mallaigi on töö port, ja see on sadama mitte turistide, mis moodustab põhirõhk tegevuse linna. See on värskendav muutus leida Highland linn, mis on veel see võimalus. Aga kui sul on nõrk meri ja paadid (ja kui sa seda ei tee, mida sa teed Lääne-Šotimaa?), Siis Mallaigi on üks kõige atraktiivsem ja huvitavaid kohti saate külastada.

Oli aeg, kui kitsas tee sisse Mallaigi alates Morar lõuna lähenes üle mäe taga linna ja langes peatänaval. See muutus 1988 koos hoone kõrge kvaliteediga uue tee lähedal läänerannikul, mis toob teid otse ringtee sissepääsu juures sadamas.

Raudteejaam on esimene ja viimane koht, et paljud inimesed näevad Mallaigi, kas normaalse hooldusrongid või regulaarne ekskursioonid auru tassiti Jacobite Fort William, kindlasti üks kõige meeldivamaks võimalusi kogemuste üks maailma kõige imeline raudtee sõidud.

Mallaigi On hästi süüa poolest ööbida, ulatudes majutust matkajale õigus kuni pigem luksuslikum võimalusi nagu West Highland Hotel. Seal on ka palju võimalusi neile, kes tahavad süüa ega juua, olid The Watersedge muuli, mis teenib suurepärase kohvi ja suupisteid samas ka kohalikud Turismiinfo teenuseid ja internetiühendus.

Aga see on tõsi, et üks peamisi põhjusi, miks tulla Mallaigi on paadiga. Kuna avamine Skye Bridge 1995, Mallaigi on peamine praami otsaga eest Skye koos sõidud kuni Armadale lähedal varbale Sleat poolsaarel. Need on sagedasem suvel kui talvel, kuid autod on nüüd läbi kogu aasta.

Mallaigi on ka peamine hüppab välja punkti neile, kes tahavad jõuda praami saared Rumm, Eigg ja Muck (kuigi suvel sõidud on saadaval ka Arisaig). Ja see on Mallaigi, et sa ei saagi paadiga küla Inverie, lõuna pool Knoydart poolsaarel ja öelnud, et ainuke küla Scotland puudub seos teedevõrk.

Kuigi Mallaigi tasub uurida elamuarenduses ehitatud nõlval kell Courteachan, teisel pool sadama. See annab mõned vaatega tagasi üle linna ja kaugemale, et Eigg, Rum ja Väike saartel.


Parim võimalik Mallaigi laevapileti hinna garantii

Parim Mallaigi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia Mac Brayne Ferry (CalMac) reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Mallaigi. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Mallaigi laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Mallaigi laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Mallaigi auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Mallaigi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Mallaigi laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Mallaigi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Mallaigi ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway