Lymington Ferry

Lymington Reisijate ja auto praamid

Lymington reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Lymington Yarmouth.

Võrdle kõiki saadaval Lymington laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Lymington auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Lymington, Yarmouth koos Wightlink praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lymington Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Lymington Ferry Tickets
koos Wightlink parvlaevade väljuvad Lymington Yarmouth internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Lymington reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Lymington laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Lymington

Ilus, Gruusia turu linna, Lymington asub lõuna serva New Forest, vahel Southampton ja Bournemouthi ja Lääne lõpuks Solent.

Lymington on mitmeid huvitavaid sõltumatu kauplused sealhulgas mõned disainer butiike. Laupäeval turul toimub High Street, päritolu, mis ilmselt pärinevad 13th sajandil. Ülaosas High Street on Parish Church, St Thomas kirik (ca 1250), põhjast High Street munakiviteele viib mööda vanalinna Quay, ikka aluseks võtta kutselise kalapüügi paadid.

Wightlink tegutseb auto ja reisiparvlaev alates Lymington (ida pool jõge), et Yarmouth Isle of Wight. Parvlaevad üldiselt käivitatakse iga 45 minuti suvel ja tunnis talvel. Sõit kestab 30 minutit.

Lymington Marina

Lymington on ümbritsetud kauni looduse; põhja on iidse metsamaad ja Heathlands New Forest, mille pindala on umbes 145 ruut miili ja lõunasse, Solenti ja Isle of Wight, Wightlink tegutseda praam alates Lymington Yarmouth.

Liikudes läände on neli miili ranniku looduskaitseala lõpeb Hurst säär, kes on saanud Euroopa ja riikliku tunnustuse Saidi Special teaduslikku huvi kaart
Lisaks Lymington veebilehel pindala, kus võiks sõita üks päev reisi; pindala umbes alates Southampton Swanage'i.

Seal on palju tegevusi proovida mõistliku reisimine kaugusele Lymington.

Populaarseim aktiivsus New Forest on jalgrattaga paljude tasandil miili hästi hooldatud ja tähistatud matkarajad. Suurim jalgrattarendi on mööda lõuna pool Brockenhurst jaama.

Ka New Forest on üks populaarsemaid kohti riigis ratsutada.

Veespordialad on kõige levinum tegevus meie regioonis. Meil on Solent mis on kõige populaarsem purjetamine ala Suurbritannias, Poole Harbour oma madalas vees on ideaalne purjelauasõit ja lohesurf ja ka mööda Bournemouth, Poole ja Studland Bay rannajoon on mõned parimad liivarannad riigis.

Kohad, mida külastada Lymington

Vaheline ala Southampton ja Swanage'i on üsna eriline ala ning sisaldab mõned parimad maal ja rannajoone Suurbritannias. Kõik need kohti kuvatakse kaardil asuvad suhteliselt lähedal alates Lymington.

Ida pool kaarti on meil New Forest suure ala nõmmel ja metsa uurima. Kui sõidad, Forestry Commission on 134 parklad alustada oma jalutuskäigu kaugusel. Või kui te kasutate ühistransporti, on kaks Cycle Hire ettevõtete põhineb mööda lõuna pool Brockenhurst jaama ja mitu miili hästi hooldatud ja tähistatud Lähikonnas.

Lõuna on meil Lymington, kuulus oma purjetamine ja ajaloolise High Street. Siit Lymington sa ei saagi praami Yarmouth Isle of Wight. Inimesed ütlevad, et saarel on tunne Inglismaa, kuna see oli 195Os. Populaarne sihtkoht on püüda bussi Yarmouth magevee- ja kõndida piki rannikut Compton Bay. See rannajoon saare lõunaosas, on väike, vaikne ja suurepärased.

Lymington on ka ranniku looduskaitseala, mis ulatub viie miili alla väikestele rannikualade kaluriküla Keyhaveni. Järgmine Keyhaveni on suur kiviklibu sülitada, mis ulatub pooleteise miili viidud Solent, lõpus, mis on Hurst Castle algselt ehitatud 1544 Henry XIII.

Kaugemal rannikul, kus Rivers Stour ja Avon kohtuvad on ajaloolise linna Christchurch. Siis mööda Christchurch, Bournemouth, Poole ja Studland Bay rannajoon on 14 miili mõned parimad liivarannad riigis.

Poole Harbour (lääne pool kaarti) on suuruselt teine ​​sadam maailmas ja pakub palju veespordi oma madalas vees. Samuti on olemas parvlaeva reiside Poole lõunatippu Brownsea Island, üks saartel sadama ning juhivad National Trust.

Inland, Poole ja kaunis dorset maal on ajaloolise turu linna Winborne Minster ja Blandfordi Forum. Lõuna Poole on Isle of Purbeck mis on ühed parimad maal Ühendkuningriigis, sealhulgas Arne looduskaitseala ja maailmapärandi nimistusse rannajoon kulgeb mööda alates Swanage'i.


Parim võimalik Lymington laevapileti hinna garantii

Parim Lymington Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Wightlink reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Lymington. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Lymington laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Lymington laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Lymington auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Lymington Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Lymington laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Lymington meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Lymington ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway