Losinj Ferry

Losinj Reisijate ja auto praamid

Losinj reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Losinj Veneetsia.

Võrdle kõiki saadaval Losinj laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Losinj auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Losinj, Veneetsia Venezia Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Losinj Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Losinj Ferry Tickets
koos Venezia Ferry Line parvlaevade väljuvad Losinj Veneetsia internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Losinj reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Losinj laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Losinj

Saar Losinj lahutamatu osa Cres-Losinj saarestikus.

Losinj klastri kuuluvad lisaks Losinj, saartel Unije, Ilovik, Susak ja Vele Srakane nagu ka paljud teised saart, mis suvekuudel esindavad tõeline pelgupaik romantikud ja neile, kes tahavad nautida kauneid randu ja päikest.

Kogu rannikul on praktiliselt sumin väga atraktiivne ojad ja rannad. Mali Losinj on suurim kohtades saarel, kus ka suurima sadama. See asub otse allosas lahe.

Varem Cres ja Losinj olid samad saarel, kuid kuna mees tegi kanalini Osor ebaõnnestunud saare jaguneb kaheks ja on nüüd ühendatud silla. Cres-Losinj oli kord kutsunud Apsyrtides ajal Rooma aegadel nimi on seotud müstiline kangelane Apsyrtu.

Losinj Ferry Port

Veli Losinj on väike mereäärne linn asub saare lõunaosas Losinj lahe Kvarner. See on ilus vana kivimajad, mida ümbritsevad pargid ja eksootiline taimestik, rääkida linna rikas meresõidu traditsioonid. Tänu heade ilmastikutingimuste Veli Losinj on juba ammu tuntud kuurordis.

Seal on palju võimalusi, armas päevitamine ja ujumine. Samuti saab näha nn "hea" delfiin, alaline elanik mere siin. Piirkonna mahe kliima, tema kristallselge meri, roheline mänd ja Vahemere taimestik, annab ideaalsed tingimused kokku lõõgastuda keha ja vaimu ning meelitada suur hulk turiste. Selle pika turistide traditsioonide ja külalislahkuse pakutud kohalikud inimesed, et lõõgastuda ja nautida oma puhkust romantiline võimalik.

Üks populaarsemaid Horvaatia saarte Losinj on kuulus oma lopsakas roheline taimestik. Nagu Cres, selle saare all oli ka Veneetsia reeglina kuni 1797, kuigi see varjutas tema naaber. See tõusis esile rohkem alla Austria-Ungari reegel, kui ta sai oluliseks aluseks laevaehitus, ja oli juba muutumas populaarseks turismi.

Peamine abinõu on linna Mali Losinj, kelle sadamas on väidetavalt kõige ilusam kogu Aadria. Turismi valdkonnas keskendub Cikati laht, mis on tuntud oma liivarand ja head purjelauasõit. Linna Veli Losinj on vaiksem ja on lihtne juurdepääs Mali Losinj.

Aastal Cres-Losinj saarestikus, üks kummalisemaid saared on Susak. See saar on väike rahvaarv on alla 200, kes räägivad oma murret, mis ei ole lihtne aru saada teiste horvaadid. Samuti on selge, sest naised sageli riietuda värvikas kostüüm, mis koosneb lühikesest, mitmevärviline kleit, valge pluus ja punased säärised.

Seal on iga päev parvlaevade Rijeka Mali Losinj (sõiduaeg 4 tundi), ja ka vahel Mali Losinj ja ümbritsevad saared. Vaata Jadrolinija kodulehelt. Samuti on sild ühendab lähedal saarel Cres, et Losinj - kanal on ainult 11m lai!

Juulis ja augustis on katamaraan teenust Veneetsia (peatu Pula) - seda juhivad Venezia Lines.

Seal on iga päev bussid Zagreb Mali Losinj & Veli Losinj, mille sõiduaeg umbes 6 tundi. Vaata Autotrans kodulehel ajakavad.

On mitmeid hotellid (1 et 4 star) Mali Losinj, Veli Losinj ja Nerezine. Eraldi majutus on ka olemas. Vaadake meie Ööbimine Losinj jagu rohkem.

Turismiamet Mali Losinj on Riva losinjskih kapetana 29, 51550 Mali Losinj, Tel / Faks: 051 231 884 või 051 231 547 E-post: tzg-mali-losinj@ri.hinet.hr


Parim võimalik Losinj laevapileti hinna garantii

Parim Losinj Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Venezia Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Losinj. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Losinj laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Losinj laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Losinj auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Losinj Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Losinj laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Losinj meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Losinj ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway