Lochmaddy Ferry

Lochmaddy Reisijate ja auto praamid

Lochmaddy reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Lochmaddy et uig kohta Skye.

Võrdle kõiki saadaval Lochmaddy laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Lochmaddy auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Lochmaddy, Uig kohta Skye koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lochmaddy Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Lochmaddy Ferry Tickets
koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) parvlaevade väljuvad Lochmaddy et uig kohta Skye internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Lochmaddy reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Lochmaddy laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Lochmaddy

Lochmaddy on parvlaevasadama saarel Põhja Uist in Outer Hebriidid ja on küla kapitali ja peamised lahendus saarel Põhja Uist.

Samuti on lõpp eest praami Uig kohta Skye, mis annab lühikese lingi Uists Mandri Scotland. Lochmaddy on pikk ajalugu. Algne nimi ala oli Cearsabhagh või Kersivay, ilmselt antud Norse elanike kuni 1000 aastat tagasi, kui kirjeldus keerulise kujuga lahele.

Poolt 1600s, Loch nam Madadh seda nime kasutada, viide kivid sissepääs Loch kujuline koerte või huntide peade (madadh gaeli). Võimalik, et esimene viide sellele kirjalikult oli aruande järvele kasutatakse alusena piraatide 1616.

Võite uurida küla jalgsi, kuigi see on üsna hajutatud lahendamise ja sageli otsemat teed punktist A punkti B ei ole võimalik, sest rannajoont.

Lochmaddy Ferry Terminal

Seal oli kai ääres Lochmaddy poolt 1703 ja 1802 kaluriküla ehitati siin ära rikkalik heeringas ümberkaudsetes vetes. In 1834 Lochmaddy asus rolli Põhja Uist otsaga eest aurikud Uig; rolli edasi arendada saabumist esimene auto praamid 1963. In 1985 ro-ro-tüüpi teenust võeti, ja 1989 pühapäeval teenust algas Uig-Lochmaddy jalg seda teenust, kuigi mõned kohalikud vastuseisu.

Kuni 1996 Lochmaddy parvlaev linke Uig kohta Skye ja Tarberti Harris ette ainult transpordiga sõidukitele kahe peamise osa läänesaartel. Kuna tulek Sound of Harris Ferry see roll on kadunud, kuid kõige rohkem liiklust rubriik lõuna lõuna-otsaga Sound of Harris Ferry kohta Berneray tegemist kaudu Lochmaddy niikuinii.

Kõrtsi nimega Taigh Chearsabhagh ehitati Lochmaddy in 1741 kohalik kaupmees. Taigh Chearsabhagh hiljem ümber maja varem, 1995, väljuvas muundamise nii muljetavaldav muuseum ja kunsti keskus.

Kõrtsi nimega Taigh Chearsabhagh ehitati Lochmaddy in 1741 kohalik kaupmees. Taigh Chearsabhagh hiljem ümber maja varem, 1995, väljuvas muundamise nii muljetavaldav muuseum ja kunsti keskus.

Lochmaddy Hotel ehitati 1864 mahutada külastajad tulevad poolt auruti püüda või tulistada, ja korraga hotelli omanikuks 29 paatide selle erinevate kalapüügi Lochs. Täna see ikka võõrustab kalurid ja teised külastavad Põhja Uist oma 15 tuba. Palju hilisem saabumine lavale Lochmaddy on suurepärane Tigh Dearg Hotel. Nimi pärineb gaeli punane maja ja põhjus on ilmne, kui näed hotellis. Tigh Dearg pakub ülimalt mugavat majutust ja suurepärast toitu.

Ligi Lochmaddy Hotel ja praami otsaga on Turismiinfokeskus, samas suunas tagasi põhiosa küla on see, mis peab olema üks parimaid asuvad pangad Šotimaal. Lochmaddy pakub eelarve reisijatele hostel majutus Uist Outdoor Centre.

Lochmaddy on koduks paljudele silmatorkav hoonete lisaks Lochmaddy Hotel, Tigh Dearg Hotel ja Taigh Chearsabhagh. Kirik ehitati 1891, samas kui Sheriff Court pärineb 1875. Haigla, kergelt eemaldada ülejäänud küla, ehitati algselt halb maja 1882, kuid suletud 2001.


Parim võimalik Lochmaddy laevapileti hinna garantii

Parim Lochmaddy Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Lochmaddy. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Lochmaddy laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Lochmaddy laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Lochmaddy auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Lochmaddy Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Lochmaddy laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Lochmaddy meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Lochmaddy ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway