Lochboisdale Ferry

Lochboisdale Reisijate ja auto praamid

Lochboisdale reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Lochboisdale et Castlebay ja Oban.

Võrdle kõiki saadaval Lochboisdale laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Lochboisdale auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Lochboisdale, Castlebay ja Oban koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lochboisdale Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Lochboisdale Ferry Tickets
koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) parvlaevade väljuvad Lochboisdale et Castlebay ja Oban internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Lochboisdale reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Lochboisdale laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Lochboisdale

Lochboisdale (Või Loch Baghasdail) on ehitatud neemel ulatuva hästi kaitstud Loch Baghasdail. See on kõige paremini tuntud kui terminus praami Castlebay Barra ja Oban; ning selle tulemusena on peamine värav Lõuna Uist.

Väike tundub, et on juhtunud siin kuni heeringas buum teisel poolel 1800s, kui ta töötanud olulise püügijaamas. Võib-olla kõige olulisem samm oli hoone auruti Pier 1880, ja kaks aastat hiljem järgnes Lochboisdale Hotel, muljetavaldavalt paiknevad nõlval vaatega sadamale ja järv.

Küla ise aeglaselt kujunenud, mida sa näed täna. Missioon kiriku vaatega sadamale ehitati 1905 ja hiljuti läbinud remondikulud.

Lochboisdale Ferries

Nagu Lochmaddy Põhja Uist, Lochboisdale asub kitsas neem, kust praamid sõidavad lained Oban, Barra ja Tiree. On mõned põhilised rajatised siin ära enne kui pea välja, nagu pank, kuigi lähim supermarket on kolm miili kaugusel.

Märkimisväärne elanik ala 1930s oli Margaret Fay Shaw, ameerika kirjanik ja muusikateadlane, kes tegi palju salvestada laulu ja folkloori Lõuna Uist. Poolt 1950s Daliburgh, lääne Lochboisdale, oli omandanud kool, haigla ja Lõuna Uist peamine elektrijaam, diisliga.

Autor 1953 aurikud ühendatud Lochboisdale koos Oban, Castlebay, Mallaigi ja Lochmaddy Põhja Uist: märk sellest, et maismaatranspordi on Uists oli ikka raske. Kuigi Lochmaddy Põhja Uist anti kätte parvlaevad võimelised kandma sõidukeid 1963, Lochboisdale oli jätkata auruti teenust saabumiseni rulli, rull-off MV Iona in 1974. Täna Oban-Castlebay-Lochboisdale teenust pakub MV Clansman ja MV Lord of the saartel.

Tänane Lochboisdale on keskendunud väga palju oma praami otsaga. Viimastel aastatel on hoonete vaade sadamale on ümber projekteerida ja nüüd esitada atraktiivne valge-harled näost maailma. Lähedal on uus Turismiinfokeskusest ja pank.

Kui te saabuvaid või meritsi (ja kõige külastajate Lochboisdale teevad ühe või teise) peavad tähelepanu pöörama lõuna pool suud Loch Baghasdail eest saare Calvay või Calbhaigh. See on koduks automaatse tuletorn ja jääb Caisteal Calvay, loss, mis ulatuvad tagasi 1200s. See oli üks Bonnie Prince Charlie (palju) peidikutest 1746, kuid linnus oli juba häving siis. Kuigi kord saavutatud tammi, saar on nüüd kättesaadav ainult paadiga.


Parim võimalik Lochboisdale laevapileti hinna garantii

Parim Lochboisdale Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Lochboisdale. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Lochboisdale laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Lochboisdale laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Lochboisdale auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Lochboisdale Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Lochboisdale laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Lochboisdale meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Lochboisdale ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway