Lixuria (Kefalonia) Ferry

Lixuria Reisijate ja auto praamid

Lixuria reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Lixuria et Killini.

Võrdle kõiki saadaval Lixuria laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Lixuria auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Lixuria, Killini koos Joonia Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lixuria (Kefalonia) Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Lixuria (Kefalonia) Ferry Tickets
koos Joonia Ferry Line parvlaevade väljuvad Lixuria et Killini internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Lixuria reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Lixuria laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Lixuria / Kefalonia

Kefalonia on üks populaarsemaid sihtkohti Joonia saared ja suurim saar rühma vahel paiknevad Lefkada ja Zakynthos.

Kefalonia asub läänerannikul Kreeka ja on pehme kliima koos suurepärase rannad.

Kefalonia saare põgenenud massiturismi ja hiljuti kasutati filmi Captain Corelli on mandoliin, määratud sõjaaja Kefallinía. Film, mille Nikolas Cage oli suur edu ja see pani Kefalonia kindlalt "tuleb külastada" nimekirja sihtkohtadesse

See Kreeka Island on palju imelised rannad peene liiva ja türkiissinise, valgendi moodi, vete konkreetset saarele.

Teised tema palju kaunitarid on oma maalilise küla, oma rahvuspark oma kõrgeima mäe (Ainose mägi), mil Haruldane liik kuusk kasvab mets ja kohutav maastikud. See osa on kõike saarel.

Lixuria Ferry Marina

Kefalonia on suur saar mitmekesine ja dramaatiline maastik. Saarel on palju suurepäraseid lahed ja abajad, mis aitavad moodustada oma ebatavalise kujuga. Põhja-kivine rannajoon on väike ja puhas, kivikliburannad samas kui lõunakaldal on pikad ja liivased. Kefalonia on lihtsalt ootab uurida ja hea teedevõrk saar on ideaalne sõitmiseks. Neile, kes eelistavad aeglasemalt, Kefalonia on suur saar kõndimine, jalgrattasõit ja ratsutamine. Kreeka saari Lefkas, Zante ja Ithaka sulgeda poolt, võite sõita laevaga, mootoriga paadi või jahi uurida Joonia kaldal. Või äkki tahad lihtsalt lõõgastuma? Kefalonia on uimastamist rannad ootavad.

Kefalonia on suurim Joonia saared ja dramaatiliselt erinev ülejäänud. Kui hääletanud 10th maailmas Looduse ilu liiga, Kefalonia uhke mõned parimad rannad Kreeka saartel. See on saar, mida tuleks uurida. Esimese nimekirja peab olema Kefalonia koopad. Koopad on jäänud cool üle tuhandeid aastaid on ta võtnud moodustavad mitmevärvilise stalagtiitidega ja et täita tühimikud.

Kefalonia on mägine kui ühelgi teisel Joonia saar Ainose mägi lõunas oma kõrgeim tipp - Megalos Soros - mis ulatub kuni 1626 meetrit. Ainose mägi on kaetud väga haruldased liigid kuusk (Abies Cephalonensis). Loe rohkem Kefalonia loomastiku ja taimestiku jagu.

Kefalonia on palju suurepäraseid lahed ja abajad moodustada oma ebatavalise kuju ja kivine rannajoon on väike ja puhas, Kivi ja liivarannad. Põhja-idarannikul saarel asub Myrtose Bay oma uimastamise valge liiva ja Pebble Beach ja uskumatult sügav akvamariin merele. Siit küla Assos on nähtav - väike alevik linnupoeg lobus poolsaar kroonitud esinduslik Veneetsia kindlus. Kaugemal põhjas küla Fiscardo säilitab oma Veneetsia stiilis päris sadama vooderdatud kalapüügi caiques, luksus jahid ja igapäevane ristlejat. Lõunarannik on uhke mõned imelised rannad soositud merekilpkonnad mida jälgisid kohaliku kilpkonn kaitse grupp.

Seal on nii palju erinevaid võimalusi õigekirja Kefalonia: Cephalonia, Cephallonia, Kefallonia, Kefallinia. Mõned usuvad, et Kefalonia saare nime saanud mütoloogilise cephalus teised ütlevad, et see on tuletatud kreeka tööd peaga, "kephalos" kui saarel on suurim Ionians ja jagaja loomulik peaga või liider. Paljud kohalikud perekonnad Kefalonia on perekonnanimed lõpeb "atos" ja peaaegu iga kogukond Kefalonia on nimi, mis lõpeb "ata"


Parim võimalik Lixuria laevapileti hinna garantii

Parim Lixuria / Kefalonia Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Joonia Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Lixuria. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Lixuria laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Lixuria laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Lixuria auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Lixuria Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Lixuria laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Lixuria meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Lixuria ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway