Lipari Ferry

Lipari Reisijate ja auto praamid

Lipari reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Lipari Napoli.

Võrdle kõiki saadaval Lipari laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Lipari auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Lipari, Napoli koos SNAV Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lipari Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Lipari Ferry Tickets
koos SNAV Ferry Line parvlaevade väljuvad Lipari Napoli Internetis ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Lipari reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Lipari laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Lipari

Lipari Isle on suurim Lipari saared. See seisneb 22 miili kaugusel Milazzo, mis on oma loomulikus link mandrile.

Selle Vulkaaniline on selgunud tema domineerivam värvid: valge ja pomice-kivid laiali üle kogu rannajoone ja must on Obsidiaan on Castellaccio Vecchio.

Saare Lipari on ideaalne matkamiseks. On palju marsruute saare lihtne kõva tase. Raskusaste sõltub aastaajast. Mõned lood on väga raske või peaaegu võimatu järgida suvel kuumuse tõttu. On kaardid tuleb osta Lipari, kuid üks on küsida kohalike inimeste leida mõned lood.

Lipari on tähelepanuväärne randade ja hingematvalt räbalais rannikul mille seinad tõusta kiirustades alt merele. Lisaks linna Lipari on veel neli küla saarel: Canneto, Acquacalda, Quattropiani ja klaverile Conte.

Lipari Ferry Port

Saare Lipari on ideaalne matkamiseks. On palju marsruute saare lihtne kõva tase. Raskusaste sõltub aastaajast. Mõned lood on väga raske või peaaegu võimatu järgida suvel kuumuse tõttu. On kaardid tuleb osta Lipari, kuid üks on küsida kohalike inimeste leida mõned lood.

Lühikese jalutuskäigu allamäge saab teha teedel Quattropani et Acquacalda põhja pool Lipari. Seda saab teha isegi suvel ja kestab umbes 45 minutit. Sa nautida vaadet Salina ja Põhja Lipari saarte ajal jalutama.

Vana Kaoliin Mine vahel Pianoconte ja Quattropani on võimalik jalutada mudavanni- San Calogero või küla Quattropani. Allamäge mere ääres seal on häving Saracen torni ja fifthy meetri kaugusel on võimalik jalutada mööda musta clifs jaoks vanni.

Kas need jalutuskäigud kevadeti. Marina Corta on rada kuni Monte Gallina ja Monte della Guardia. Jõuate lääne pool saart ning tal on kaks Faraglioni alates tagurpidi. Sul on võimalus jõuda tänav, mis viib teid vulcanologic tähetorni ees Vulcano, tagasi Lipari linnas. Sa peaksid tegema seda matka hilisel pärastlõunal suvel. Ajal pärastlõunal suvel saab ka teha jalutuskäigu kaugusel kirik Santa Lucia Lipari Valle Muria, randa lääne pool Lipari.

Lipari on kõige paremini varustatud aluse saare-hopping, rohke ööbida, süüa ja juua.


Parim võimalik Lipari laevapileti hinna garantii

Parim Lipari Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku SNAV Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Lipari. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Lipari laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Lipari laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Lipari auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Lipari Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Lipari laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Lipari meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Lipari ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway