Leverburgh Ferry

Leverburgh Reisijate ja auto praamid

Leverburgh reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Leverburgh Isle of Skye, et Tarberti Põhja Harris.

Võrdle kõiki saadaval Leverburgh laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Leverburgh auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Leverburgh, Skye, et Tarberti Põhja Harris koos Kaledoonia Mac Brayne Ferries (CalMac) parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Leverburgh Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Leverburgh Ferry Tickets
koos Kaledoonia Mac Brayne Ferries (CalMac) parvlaevade väljuvad Leverburgh Isle of Skye, et Tarberti Põhja Harris internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Leverburgh reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Leverburgh laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Leverburgh

Leverburgh asub lõuna lõpuks Harrise saare üks rühm saared tuntud Outer Hebriidid või läänesaartel, mis on välja Põhja-Šotimaa läänerannikul, Suurbritannia. See on suuruselt teine ​​küla Island, Tarberti on suurim.

Leverburgh on suuruselt teine ​​asula, pärast Tarberti, Isle of Harris in Outer Hebriidid (või läänesaartel) Šotimaa. Asub Lõuna-Harris, küla on võrratult panna teenima alusena Harris puhkust nautida hulgaliselt uimastamist rannad ja spectacular scenery kõik lühikese sõidu kaugusel.

Mööda Harris teed märkad palju armas soppe, mis on väärt tõmmates üle, et nautida seda enam, aga selline vaatamisväärsusi on nii tavaline, et see võib võtta palju aega, et saada kogu see kõige imeline saar. Kui soovite, et uurida rohkem Hebriidid siis Leverburgh on kui püüda parvlaeva üle Uists.

Leverburgh Village

Punktiir ümber Leverburgh ja üle Harris ja Hebriidid märkad palju hävitanud hooneid. Mõned on tõeline muinasaja saite, mõned iidsed ja olulised hooned kuigi enamik on mahajäetud must maja, mis oli vabanenud ajal vahemike ning kui perekond oli võimalik ehitada rohkem kaasaegne hoone. Sageli on need hooned olid ümber kasutamiseks loomasöödaks, kuid kahjuks enamik on veidi rohkem kui madalatesse seinad. Majutamine Leverburgh on tüüpiline saared, mis on väga kõrge kvaliteediga väga sõbralik õhkkond.

Reisimine Leverburgh ja Isle of Harris

Võite reisida lennukiga läänesaartel Edinburgh, Glasgow või Inverness igapäevaselt Stornoway Isle of Lewis. Siis reisida 56 miili mööda A859 poole Lõuna-Harris. Hea bussiliiklus igapäevaselt lähtekohast Stornoway sihtkohta enamik Harris ja juhivad HEBRIDEAN Transport OÜ, lähemalt sõiduplaanide jms kliki linke allpool.

Teise rist Kaledoonia MacBraynes praam "Mv Hebriidid" alates Skye, et Tarberti Põhja Harris. Võite tulla ka üle Põhja Uist teemal "Mv Loch Poirtan" auto praami Leverburgh Lõuna Harris ja reisimine Põhja-saare läbi.

Leverburgh ajalugu

Küla Leverburgh algselt tuntud kui t-Obi, või selle anglicised samaväärne "Obbe". See oli muutunud Leverburgh in 1921 koos breaking esimese kahe lained muutus, mis olid pühkima üle küla 1900s. Nimi t-Obi tähendab "oja" ja lõpus on 1800s lahendamise siin oli iganädalane auruti Glasgow ja kõrtsi ning toetas väike kalastajatele.

In 1918 Lord Leverhume asutaja rahvusvahelises firmas Unilever, ostetud kogu Lewise saar. T-Obi oli osa krahv Dunmore'i South Harris kinnisvara, mis Issand Leverhume tõi for £ 36,000. Järgneva viie aasta jooksul on ta määratud tööle, et muuta majanduse Lewis eelkõige kulutuste parem osa miljonit naela protsessi. In 1923 ta loobus oma plaanidest Lewis, otsustades selle asemel, et keskenduda Harris.

T-Obi ümber Leverburgh in 1921, pidi olema keskel majanduslik impeerium rajatud kala. Lord Leverhume ehitatud ja varustatud kala- ja luua töötlemisasutusse Leverburgh sh kala suitsetamine ja külmutusseadmed, ladustamine ja majutus. Mõte oli kasutada õhusõiduki märgata räimeparvi, kus kalapaadid siis püüda ja tagasi Leverburgh töötlemiseks. Need oleks pakkuda 400 tugev kett jaemüügi kala kauplustes, nn MacFisheries, et Lord Leverhume ettepaneku luua kogu Ühendkuningriigis.

Lord Leverhume suri kopsupõletikku reis Aafrikasse mai 1925. £ 250,000 oli kulutatud uusi teoseid ja rajatiste Leverburgh, kuid Leverhume unistus suri koos temaga, ja taim on Leverburgh müüdi just £ 5,000 et lammutamine firma. Valdav Lõuna Harris kinnisvara, ostetud 1918 eest £ 36,000, müüdi just £ 900.

Tänaseks on kõik, mis jääb Lord Leverhume investeering on mõned küla maja, siis Leverhume Memorial School, ja nime küla: ja viimane neist on järk-järgult nihkumas tagasi algse t-Obi kui liikuda taastab algse gaeli hüljata läänesaartel kogub hoogu.

Tulemuseks keskpaigaks 1990s kirjeldas Hamish Haswell-Smith esimeses numbris Šoti saarte "väike, kurb, pigem alla-at-kand port". Asjad hakkasid muutuma paremaks juunis 1996 kui teise laine muutus murdis üle küla.

See oli algusest otsene sõiduk praami kogu Sound of Harris alates Leverburgh et Otternish Põhja Uist (see läheb nüüd Berneray). Keegi tõesti teadis, mida oodata seda uut teenust: varem oli see olnud vaja kasutada kolmnurkse teenus sidudes Tarberti ja Lochmaddy koos Uig kohta Skye vedada sõiduki Põhja Uist Harris.

Mis juhtus ületanud ka kõige optimistlikumad ning prognooside ja heli Harris Ferry on Põgenenud edu. Nii palju, et 2003 uus, palju suurem (ja vaiksem), laeva, MV Loch Portain võttis üle teenust. Mõju Leverburgh on olnud väga suur ja positiivne. Uus teenindust ja avanud ja see on isegi olnud vaja ehitada uus tee, et võimaldada parvlaevaliikluse ümbersõit suurem osa külas.

Tulemuseks on see, et Leverburgh teeb oma koha 3rd Millennium koos optimismi see ei ole kogenud, sest kahe lühikese aasta jooksul alates 1923 et 1925. Ainult seekord see põhineb midagi veidi suuremad kui ühe mehe unistus.


Parim võimalik Leverburgh laevapileti hinna garantii

Parim Leverburgh Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia Mac Brayne Ferries (CalMac) reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Leverburgh. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Leverburgh laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Leverburgh laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Leverburgh auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Leverburgh Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Leverburgh laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Leverburgh meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Leverburgh ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway