Lerwick Ferry

Lerwick Reisijate ja auto praamid

Lerwick reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Lerwick Aberdeeni ja Kirkwall.

Võrdle kõiki saadaval Lerwick laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Lerwick auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Lerwick, Aberdeen ja Kirkwall Northlink Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lerwick Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Lerwick Ferry Tickets
koos Northlink Ferry Line parvlaevade väljuvad Lerwick Aberdeeni ja Kirkwall internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Lerwick reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Lerwick laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Lerwick

Lerwick, Shetland kapitali, on oma nime saanud Vana Norse Leirvík tähendab porine lahe.

Varju Bressayl, loodusliku sadama meelitab laia külastate käsitöö. Linnas on palju pakkuda külastajatele ja tutvustab teile Shetland unikaalne identiteet. Lerwick sai oluline suhteliselt hilja Shetland ajaloost, tuginedes kaubanduse Hollandi heeringas tööstuses, vaid muutumas kapitali 17th sajandil.

Kell Freefield, Hay dokk oli kesklinnas Shetland kalatööstus ning suurim laev ehitatud Lerwick on Pursi Põhja britt, võttis vee siin 1836. Dokk on praegu koduks Shetlandi muuseum ja arhiivid.

Lerwick on Shetlandi ainult linn, kus elab umbes 7,500 - kuigi umbes pool saarte 22,000 inimesed elavad 10 miili kaugusel burgh.

Lerwick Ferry Port
Lerwick ajalugu

Bressayl Sound, varjulistes veeala vahel Mandri-Shetlandi saare ja Bressayl, nüüd tundub ilmne koht sadam. Kuid seni, kuni kogu 1625 oli vaid paar onni siin ümber kogunenud Leir-vik, Norse jaoks "porine lahe".

Juunis igal aastal 1602 Hollandi kalalaevastiku kogutud Bressayl Sound saavutamiseks rändavad heeringas. Shetlanders moodustada ajutisi onni mööda kallast heli kaubelda Hollandi. Järgnes aastane festival sai kurikuulsaks purjusolek ja amoraalsuse. Üks vaga elanik Scalloway pealinnas Shetland ajal, kommenteeris "suur jõledus ja kurjusest pannud igal aastal Hollanders ja maarahva ..." Aastaid asutused nõudis, et onn linn, mis sündis koos Bressayl Sound iga suvel põles maha pärast Hollandi olid lahkunud.

Aga 1650 lahendamise siin oli muutumas püsivam, ja valitsus oli muutumas üha mures huvi hollandlaste Bressayl Heli ja Shetland üldisemalt. Selleks ajaks, kui teine ​​vahelise sõja Suurbritannia ja Hollandi 1665 muret tõusnud piisavalt, et õigustada hoone linnus vaatega Lerwick sadama. See sai hiljem Fort Charlotte. Nüüd on ümbritsetud linna, ja tagasinõudmise maa ja ehitada uusi dokke, enam domineeriv rannajoont, kui ta tegi.

Lerwick kasv jätkus kogu fort. Oma südames oli Commercial Street, paralleelselt kaldal ja on ümbritsetud hoonete mõlemal pool, nagu Stromness Orkney. Juurdepääs merele oli teel lõhed hoonete mere poole pool tänavat, mis viis üksikute wharves ja muulide. Tunnet, kuidas see kord vaatas võib olla omandatud kagu lõpus Commercial Street. Lodberrie, hoone kaugemale Queens Hotel on vähe muutunud alates 1700s.

Rikkuse heeringas tõi lubatud suur planeeritud laiendamine Lerwick, keskendus trahvi Town Hall. See ehitati 1884 kõrgeimal saadaval kohas, kus selle tagasi sadamasse ja ees uus linn. Selleks ajaks Zetland sai maakonna eraldi Orkney, ka 1884, Lerwick oli loomuliku maakonna hooned, mis ehitati lähedal raekoja.

Juba 1736 oli võimalik väljuvale Lerwick et Leith, kuigi kõige usaldusväärsem liinil oli Hamburgi kaudu! Siit 1750s paremat teenust oli loodud, peamiselt ekspordi Shetlandi ponid kasutamiseks inglise söekaevanduste. Siit 1836 oli auruti teenust Aberdeen, ja 1900 see seotud ka Kirkwall ja Leith. Kuni 1901 elanikkonnast Shetland tugines praami arstiabi, on oodata, et minna mis tahes ravi, mida nad vaja Edinburgh Kuningliku Haigla.

1970s olid periood väga muutus Shetland. Sümboolse tasandil, Zetland Maavalitsus sai Shetlandi saarte nõukogu 1975. Ja siis Shetland oli kiiresti muutumas keskel Põhjamere nafta buum suur terminali valmimisel Sullom Voe.

Nagu Shetlandi ainult linna - ja nii Suurbritannias kõige põhjapoolsem - Lerwick sai keskenduda suurt laienemist. Sadamas jätkanud põhja ning ulatusliku elamuarenduses toimus läänes ja edelas.

Kõige viimase aja areng on lisanud uue hoone ümber osa kaldal Loch of Clickimin. See tõi hoone Lerwick ring täis, sest saare lõunapoolses otsas järvele on koduks ilusti säilinud Broch of Clickimin, algselt ehitatud mõned 3000 aastat tagasi: suur marginaal vanim hoone ala.

Tänane Lerwick on põnev segu vana ja uus. See on suur ja hõivatud töötavad sadama ja lõpp eest NorthLink parvlaevad Kirkwall ja Aberdeen. Ferries teistesse sihtkohtadesse Skandinaavias, Fääri ning Islandi ka tavakülastajale, ja Bressayl Ferry tegutseb siit. Kell põhja lõpuks sadama on BHT Gremista, kala- boksis alates 1700s nüüd suvel avatud muuseumi.

Commercial Street ja selle ümbrus säilitada võlu harva näinud mujal nendel päevadel. See pakub laia valikut põnev väikepoed ja on koduks ka Lerwick Turismitalu keskus, üks parimaid juhitud ja kõige kasulikum siis on tõenäoline, et leida kuskil Šotimaal. Latt tahes closses töötab mäest Commercial Street toob sulle uue linna, samal ajal kui lõunas neem The Knab annab suurepärase vaated Bressayl kogu Lõuna uuemad, osad Lerwick.


Parim võimalik Lerwick laevapileti hinna garantii

Parim Lerwick Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Northlink Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Lerwick. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Lerwick laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Lerwick laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Lerwick auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Lerwick Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Lerwick laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Lerwick meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Lerwick ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway