Le Havre Ferry

Le Havre Reisijate ja auto praamid

Le Havre reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine lähtekohast Le Havre sihtkohta Portsmouth.

Võrdle kõiki saadaval Le Havre laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Le Havre auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Le Havre, Portsmouth LD Laevafirmad parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Le Havre Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Le Havre Ferry Tickets
LD Laevafirmad parvlaevade purjetamine lähtekohast Le Havre sihtkohta Portsmouth internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Le Havre reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Le Havre laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Le Havre

Le Havre on sadama linn suudmes Seine kohta English Channel või prantsuse keeles "la Manche".

Le Havre on prantsuse keeles "sadama". Ajalooliselt Le Havre on alati olnud sadam Pariisi, kus kaupade kandes sinna vahele ookeanilaevadel ja praamid, mis lähevad Pariisi kaudu Seine.

Rännates tänavatel mereäärses linnas Le Havre, siis võiks ju arvata soovite komistas unustatud eelpost idabloki. Kõik kuid liimattavan maailmasõja pommitamisest, linn oli täiesti ümberehitatud Belgia arhitekt Auguste Perret pärast sõda.

Kuigi see ilmselt ei ole koht, tahad emigreeruda, Le Havre on ikka külastamist väärt kui üks suur näiteid sõjajärgse planeerimine. See on kummaline ja imelik põnev linn - loetletud UNESCO maailmapärandi nimistusse - ja kogenud André Malraux peeneks muuseum on üks parimaid Normandias.

Le Havre Ferry Port

Kesklinnas on eaily kaetud jalgsi. Kohaliku bussiliini jookseb regulaarselt linna. Parvlaevasadam ja rongijaam on lühikese jalutuskäigu välja kesklinnas ja bussid sõitma nendel liinidel. Jalgrattaga paar eurot Turistidele kontoris või bussi pargitud piki randa hooaja jooksul.

Le Havre Sightseeing

Linn oli algselt ehitatud korraldusel François I 1517 asendada vana sadamates Harfleur ja Honfleur, siis mudastumist, ja selle nimi oli kohe muutunud suust-väljakutset Franciscopolis Le Havre - "The Harbour". Sellest sai põhiline kauplemine post Prantsusmaa põhjarannikul, heal järjel eriti ajal Ameerika Vabadussõda ja seejärel importiva puuvill, suhkur ja tubakas. Aastatel enne sõja puhkemist 1939, see oli Euroopa kodus suur luksus vooderdus nagu Normandie, Ile de France ja Prantsusmaa.

St Joseph kirik oli oluline projekt, mille August Perret ülesehitamisel linna. Selle kõrge torn on vooderdatud värvilisest klaasist laenates interjööri unikaalne vaikust.

Hotel de Ville (Raekoja) asub üks suurimaid ruudud Prantsusmaal. Tekstiilist on teavet linna. On võimalik ronida torni vaade panema linna.

ShowflatProjekteeritud linna disainer august Perret, on nüüd avatud avalikuks vaatamiseks.

Malraux muuseum, Majad suurim impressionism kogumise Prantsusmaal väljaspool Pariisi.

Kultuurikeskus (Volcano) kujundas juhtiv arhitekt Oscar Neimeyer asub kesklinnas.

Maison de l'Armateur (Vastupidine parvlaevad) Üks väheseid vanu maju, mis ei hävinud II maailmasõja ajal! Pärast ilusat maja 5 korrust, kenasti kaunistatud ja sisustatud selle ehitamise (18th sajandil), mil ta kuulus rikas peredele. Väga huvitav külastada, eriti kui sa ka külastada Auguste Perret showflat City Hall Square näitab, milline oli elu oli nagu 50 on ... Mõistate keerulise ajaloo linn.

Muuseum d'Histoire Naturelle ... Vana hoone, mis imekombel ellu kohutav pommirünnakute septembril 5th, 1944. Huvitav muuseum (tasuta!) Palju tegevusi lastele!

Near see, Cathédrale Notre Dame. Külasta seda ja jalutada seda. Saad silmatorkav kontrast 15th sajandi katedraal ja hooned on ehitatud 50-ja 60 on ümber. Aluste katedraali on madalam kui muid hooneid, sest nad olid ehitatud varemed vanalinna.


Enamik laevareisijat pea otse välja Havre'i sadama kiiresti liiklus võimaldab põgeneda linn, mis reisijuhid kipuvad jätta nii masendav, kohutav ja Hiiglaslikku. Kuigi see ei ole kõige maaliline või vaikne koht Normandias, aga see ei ole hingetu valglinnastumise hoiatusi näitavad, isegi siis, kui sadama - suurim Prantsusmaal pärast Marseille - ei võta poole Seine'i suudmeala, mis ulatub palju kaugemale linn.


Parim võimalik Le Havre laevapileti hinna garantii

Parim Le Havre Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku LD Laevafirmad reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Le Havre. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Le Havre laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Le Havre laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Le Havre auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Le Havre Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Le Havre laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Le Havre meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Le Havre ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway